قرون وسطی آنلاین

نام های جایگزین: قرون وسطی

قرون آنلاین بازی - فوق العاده استراتژی مشتری چند نفره است که در گذشته پوشیده در افسانه توسعه. شما به قرن XII منتقل و در جنگ، که هدف را به تصرف هر چه بیشتر سرزمین پادشاهی قرون وسطی، که در آن فقط و فقط فوت کردن جنگ های صلیبی خونین است. شاید ثروت آمده خیلی عاقلانه نیست، تضعیف جنگ و کشتار دولت است. در واقع، به جای مهربانی می تواند قدرت به اشتراک گذاری و همکاری با یکدیگر برای درک اقتصاد از قدرت، و آن را قدرتمند و شکست ناپذیر است. اما هر کس فکر می کند برای خود. بنابراین شما و وارد شدن به محیط زیست به طوری که افراد خودخواه هر سمت راست به نوسان حق شما و سعی کنید به گرفتن یک تکه از بیشتر داشته باشد. البته، شما بسیاری به تنهایی دست یابد. پس از همه، توزیع مجدد مهمترین زمین در طول جنگ های قبیله خشونت آمیز رخ می دهد. بنابراین برای متحدان نگاه - و بیشتر! شما قادر خواهد بود تا ثابت کند که شما شایسته آن به فرمانروا!

بازی برای بازی قرون آنلاین ، شما را به اتصال به اینترنت و یک کامپیوتر با تنظیمات زیر نیاز دارید: سیستم عامل ویندوز 7 ویندوز [ _1_] ویندوز ویستا ، ویندوز XP ؛ 1.4 گیگاهرتز پردازنده، کارت گرافیک با 128 MB، 512 MB RAM و 100 MB هارد دیسک. دانلود قرون پس از حساب خود را ایجاد کنید. قرون آنلاین ثبت نام بسیار ساده است: برای ورود به ورود به سیستم، رمز عبور، و بنا به گزارش ها از تصور آدرس ایمیل. وقتی که بازی شروع می شود، شما نیاز به ایجاد یک شخصیت اصلی.

شخصیت اصلی و مزدوران:

شخصیت های که شما را مدیریت خواهد کرد تا به دو دسته تقسیم می شوند. شما انتخاب می کنید چه خواهد بود رهبر خود را، چه رسد به یک گروه از مزدوران به تدریج شکل گرفته و می تواند سربازان با تخصص های مختلف خود جای دهد. به طور کلی در قرون آنلاین سه کلاس. آنها متفاوت نه تنها مهارت ها و شخصیت، بلکه سلاح. بنابراین cuirassiers ترجیح می دهند به پوشیدن زره های سنگین و سپر، که کمک می کند تا آنها را به نه ترس از برخورد محکم با دشمن. علاوه بر این، آنها مقاوم هستند و برای هر یک از تیم ملی هستند که برای اولین بار از مدافعان. تفنگداران دریایی نیز ترس از مبارزه در نزدیکی نه به عنوان ممکن است نوع اسلحه مختلف نگه دارید. اگر چه دفاع از خود ضعیف تر از مردان در اسلحه است، اما پشتکار و قدرت خود را با بیش از این را جبران کند. اما طبقه سوم، فلش، را به نفع جدا شدن تنها از راه دور. آنها با استفاده از کمان، تیر و javelins. در حالی که انجام آن را بسیار هوشمندانه. بنابراین، با وجود یک دفاع بسیار ضعیف، می تواند به صدمه به دشمن به معنای واقعی کلمه جبران ناپذیر شود. فرماندهان عزیز، به یاد داشته باشید که جمع آوری تیم ملی برای مبارزه آینده، شما باید مطمئن شوید که سربازان مختلف را به ترکیب آن وارد شده است. در این روش شما می توانید موفقیت خود را تضمین!

به هر حال، اگر شخصیت اصلی خود را متعلق به برخی از کلاس ها و انتخاب این کلاس عجیب و غریب از تخصص، به این معنا نیست که دیگر تخصص برای همیشه بسته خواهد شد. تغییر حرفه ای و سعی کنید دست خود را در مختلف کل می تواند انتخاب اول. با این حال، ما باید به شما هشدار می دهند برای پرش از یک تخصص خود را به دیگری نیست، واقعا تسلط هر یک از آنها. پس از همه، آنها می گویند دو خرگوش را هم ندارد و اگر شما پتانسیل این حرفه همان خسته نیست، بهتر است به عجله به دوم نیست. تنها ثبات و نظم و دقت در نهایت به نتیجه مورد نظر می دهد. بنابراین هوشمند باشد، اگر شما می خواهید را به تسخیر این پادشاهی!

بازی قرون باز می شود تا دیدگاه های گیج کننده و اگر شما به دقت از طریق دو شاخه از توسعه پمپ - یعنی، فرمانده هنر و امور نظامی - که واقعا می تواند شکست ناپذیر تبدیل شده است. و عاقلانه با تشکیل یک جدا شدن از 16 مزدوران خواهد بود که حمایت واقعی در این جنگ بی رحمانه. فراموش نکنید که یک شخصیت را به انواع مختلفی تقسیم می شوند، و بهبود نیاز خود را همه در یک بار. بنابراین، شما نیاز به توجه به پارامترهای زیر است:

- پارامترهای عمومی (زره، سلامت، انرژی)؛

- خصوصیات فیزیکی (قدرت، چابکی، استقامت)

- ویژگی های روانی (شجاعت، هوش، دقت).

- مشخصات (سرعت حمله، سرعت حرکت، نمودارها، شد).

پیروزی، که در انتظار شما هستند، تجربه و شیشه را، از همه مهمتر - یادگیری به استفاده از آنها را عاقلانه. همچنین، هنگامی که شما شروع قرون شروع بازی، شما نیاز به ذخیره در بازی پول. پول نه تنها برای خرید تجهیزات مورد نیاز است، بلکه به پرداخت حقوق مزدوران. در غیر این صورت، که می خواهند به خطر به خاطر جاه طلبی های زندگی خود را، اما هنوز هم رایگان. ارائه تمام سربازان لازم است. سعی کنید به زمان به آنها را با سلاح های جدید به محض در دسترس می شود - و آنها آماده هستند تا برای شما به در لبه جهان خواهد بود.

علاوه بر این، بازی قرون آنلاین نیاز به نگه داشتن چشم در تجهیزات. هنگامی که متوجه شده است که سلاح نیازمند اصلاح است، این موضوع را به تاخیر می اندازد را به طور نامحدود. در غیر این صورت به طور کلی درست را از دست بدهند.

بازی قرون 2 جالب و پر از جزئیات بسیاری است، اما با آسان همان به مدیریت. منوی اصلی شامل این بخش به عنوان سربازخانه، اطلاعات در مورد یک شخصیت، توسعه درخت، انبار و کوله پشتی، تیم بازار استخدام درخت، فروشگاه، حزب. شما همیشه در محل است که کاملا راحت خواهید بود، به دلیل هرج و مرج است منجر به اجرای برنامه نیست.

بازی قرون وسطی قطعا شما بسیاری از لحظه های لذت بخش را تبدیل به یک بخش ضروری از اوقات فراغت خود را! سعی کنید آن را - و خودتان ببینید!

 

بازی همچنین