قرون وسطی 2: جنگ

نام های جایگزین: قرون وسطی 2: جنگ

قرون وسطی 2: جنگ - بازی های کامپیوتری نوبه خود مبتنی بر نبرد. بازی قرون وسطی 2: نمایندگی ها جنگ بازی های پس از آن از طریق یکی پس از قرون وسطی: مجموع جنگ. همانطور که با بازی های سری های قبلی، و این گزینه در تمام جهان است طرفداران کافی نیست. کشف باروت، حمله به دیگر شهرک ها و تمام انواع دیگر حوادث بزرگ: فقط توسعه از داستان های ما با شما، در اینجا تغییر مشابه در حوادث آمده است.

درباره بزرگ ترین سری از بازی ها، پس کاملا استراتژیک و اقتصادی کامل تراز وسط قرار دارد، شما می توانید بحث و صحبت بی وقفه. پس از همه، آن را به پروژه واقعا خوب است. شرکت خلاق مجمع است تغییر زیادی شده است ثبت یک سری از بازی های قبلی رم نه: مجموع جنگ و در نتیجه یک بازی Medival 2 جنگ ها بود. که فقط طرفداران واقعی است، و یا کسانی که در مجموعه های دیگر بازیهای انجام شده، درک کنند که تغییرات قابل توجهی که اتفاق افتاده بود.

هزینه بهتر است شما سعی می کنید به خودتان بازی و پس از آن نتیجه گیری. در ابتدا ما نیاز به دانلود قرون وسطی 2: جنگ، با تمام برنامه های کامپیوتری لازم به پرش. اما در ابتدا، ما به شما توصیه می به فهرست قرون وسطی 2: تصاویر جنگ ها و فیلم ها، و خواندن چیزهای ما، اگر چه سازندگان فکر کردن گزینه برای مبتدیان - فرایند یادگیری. شاید از ترس صنعتگران - بازی آموزشی عبور واجب است.

همانطور که در سری های قبلی بازی قرون وسطی 2: جنگ شما یکی از احزاب حاکم است. در اینجا وجود دارد بیست و یک جناح، که تنها هفده مشغول بازی کردن هستند، و تنها پنج در دسترس است در ابتدا برای مبتدیان می باشد:

• پادشاهی انگلستان؛

• پادشاهی فرانسه؛

• امپراتوری مقدس روم.

• جمهوری ونیز.

• پادشاهی اسپانیا.

پادشاهی انگلستان - نمایندگان کمانداران مختلف نخبگان و پیاده نظام قوی. برای کوچک جاوا اسکریپت گزینه های سواره نظام.

پادشاهی فرانسه - دارای یک ارتش حرفه ای، ژاندارم، سواره نظام سنگین است.

امپراطوری مقدس روم - همه ویژگی های یک ارتش قوی، اما در دوره بعد.

جمهوری ونیز - با حضور سواره نظام ضعیف و واحدهای پیاده نظام دریایی دارای قوی ترین و شبه نظامیان.

پادشاهی اسپانیا - دارای سواره نظام قوی و حرفه ای، پیاده نظام، ارتش و نیروی دریایی.

برای همه بازی بیشتر است وابسته به انتخاب جناح بوده است. بنابراین با توجه به آن. شما به عنوان بهترین رهبر باید تلاش به اندازه سرمایه گذاری و بازی در نقشه های نظامی در خارج از خانه و تجهیز خود و حفاظت از املاک خود را.

در اینجا تمرکز اصلی دین است. هر تلاش خواهد بود که پاپ در مورد تعارف خود را می دانستند. و این کافران به سرعت از بازی حذف شده.

بازی قرون وسطی 2: جنگ استقبال مایل و مشتاق به پیروزی در کل ایجاد یک حس اقدام جنگی استراتژیک و اقتصادی است. بازی را ترک نخواهد کرد بی تفاوت و جذب گرافیکی با کیفیت بالا. موسیقی به نظر می رسد آشنا، از سال نه چندان نقل مکان کرد تا از آخرین نسخه بازی تغییر می کند.

این هزینه تنها برای پیدا کردن سایت ها و بازی Medival 2 جنگ ها دانلود کنید. و شما باید به تسخیر جهان است نقاط قوت و استعدادهای خود را. شما بازی خوب!

 

بازی همچنین