ذوب جهانی آنلاین

نام های جایگزین: MWO

مقدار زیادی مبارزه با هیولاها و بیگانگان برای حفاظت از نژاد بشر را از خطر انقراض و بازگشت به برتری خود را بر روی این سیاره است که پس از تحولات ناگهانی و عمده جهانی از دست داده بود - این اهداف و مقاصد از استراتژی فضای "جهان ذوب" در کنار و یا ذوب جهانی آنلاین می باشد.

به منظور بازی در ذوب جهانی آنلاین شما یک کامپیوتر با سیستم عامل نصب شده است، ویندوز ویستا و یا ویندوز 7 پردازنده پنتیوم 3 700Mhz یا بهتر نیاز دارید، حداقل 512 مگابایت RAM. اتصال به اینترنت باید بزرگتر از 512 در هر ثانیه باشد. در تنظیمات صفحه نمایش، وضوح حداقل 1024x768 و 16 بیت رنگ را. به طور مستقیم به گیم پلی بازی، شما نیاز به یک مرورگر اینترنت اکسپلورر حداقل نسخه 8. 0، فایرفاکس کمتر از 6 نیست. 0 نسخه، گوگل کروم و یا اپرا با پلاگین نسخه ادوبی فلش پلیر است کمتر از 10 نیست.

تاریخ را در بازی ذوب آنلاین جهانی توسط روش استاندارد انجام شده است. در وب سایت رسمی این بازی، 'بازی' را فشار دهید، سپس شما را به صورت پر کردن ثبت داده ها ذوب آنلاین جهانی است. نام کاربری خود را، معتبر آدرس پست الکترونیکی و رمز عبور را وارد کنید. بعد، شرایط توافق نامه مجوز و انجام عملیات ریاضی ابتدایی، پس از - ". برای شروع بازی" این باقی می ماند تنها به منظور بررسی اینکه آیا موفقیت خود را در ذوب جهانی آنلاین ثبت نام آنلاین و مبارزه فعال!

اگر شما نوع از بازیکنان که دوست ندارند به پیچیده انتخاب دقیق خود را از آغاز از ویژگی های این بازی شخصیت ها و چیزهای دیگر، سپس شما قطعا در اینجا. بازی آنلاین ذوب آنلاین جهانی در برابر کاملا ساده - شما خلبان و ماشین ربات، که آن در مدیریت اختصاص دهید. شما می توانید جز به با پارامترهای آنها آشنا می شود. در آینده، می توان آنها را بهبود و تکمیل همه که، خوب، در این بازی مرحله ذوب آنلاین جهانی خواهد شد، آنها می گویند که داده شده است. همانطور که شما را از طریق سطوح پیشرفت، شما می توانید امتیاز جمع آوری و به دست آوردن روبات های بیشتر (تا زمانی که شما تا هشت)، و استخدام خلبانان. و اگر بازی ذوب آنلاین آنلاین جهان اجازه نخواهد داد که به پرسه زدن در انتخاب شخصیت، انتخاب سلاح شما جبران آن به طور کامل. توپخانه، مسلسل، پرتاب موشک ضد هوایی، نارنجک انداز، پرتو پلاسما و لیزر، و غیره غیره در هر سلاح طیف آن از عمل و کاربرد، به طوری که انعکاس خوب است، و هنگامی که برای شما مفید باشد.

ذوب آنلاین جهانی بازی آنلاین که در آن خلبان خود را برای یک سیستم از سطح این مهارت، سطح توسعه است. با رشد و رشد مهارت های خود را، هر چند آنها به کل تیم خود را، توزیع مهم نیست که چقدر آن را روبات ها و خلبانان مزدور نمی کنند. جنگ سامی انجام شده در حالت گام (که کاملا طبیعی برای RTS). شاید گاهی اوقات آن را به گیم پلی اعتیاد آور است، در حالی که از سوی دیگر - است زمان برای تصمیم گیری در تاکتیک، و یا به یاد داشته باشید آنچه را که ربات از مسلح، زیرا زمانی که آنها در حال حاضر هشت به ناچار شروع به دست و پا کردن وجود دارد. و توسط راه، از این استراتژی، یک چیز بیشتر است که به دلیل به بازی بازی آنلاین ذوب آنلاین جهانی به ذهن، و نه عجولانه وجود دارد - ". امتیاز از عمل" به عبارت ساده، گام های خود را محدود می کند. این نقاط نسبتا به سرعت به سر برد و سهام خود را از مهمات بستگی به ربات خود را (زره، سلاح، و غیره ) بنابراین وزن (به معنای واقعی کلمه و ظاهرا) اقدامات خلبانان و ربات - را به نفع خود.

بازی بازی ذوب آنلاین آنلاین جهان و توسعه و شخصیت خود (تیم) شما را در سه بخش ارائه شده است: بهبود تاکتیک های حمله (برای توسعه دقت، محدوده، آسیب)، مخزن (که به معنای توجه به مهارت های زنده ماندن)، تنها به کار بر روی به نفع تیم خود را (ربات تعمیر درگیر موجودی، اکتشاف و تولید آن، و غیره ). چه که ترجیح می دهند و یا توسعه در همه جهات یک بار که شما تصمیم می گیرید.

خب، البته، ذوب آنلاین جهان بازی به تنهایی به نحوی واقعا. دعوا گروه و دوئل مخفیانه به طور قابل توجهی متنوع شد گیم پلی، و از نظر تجربه خواهد شد بسیار مفید تر از کارفرمایان مبارزه تک آهنگ. بنابراین، دعوت دوستان خود (و یا پیوستن به قبیله) و توانایی های خود را استراتژیست فانتا، جهان بیرونی ذوب آنلاین جهانی نشان می دهد! MWO بازی - دقیقا همان چیزی است که شما به دنبال!

 

بازی همچنین