متال جنگ آنلاین

نام های جایگزین: متال جنگ آنلاین

بازی آنلاین فلز جنگ آنلاین - جلسه مشتری بازی آنلاین است که حمل و نقل بازیکنان در جنگ جهانی در علمی تنظیم فی. این جهان از آینده است که در آن وقایع جنگ مواج در منابع زمینه لازم را برای منظور دیگری ندارد، و برای ایجاد خون مصنوعی. این ممکن است تعجب کنید و بپرسید چرا من به آن نیاز دارم؟ این واقعیت که خون مصنوعی دارای خواص ویژه و کیفیت بسیار متفاوت تر از طبیعی است. با این همه درگیری کم رنگ بین دو شرکت آغاز شد. اما رویارویی بین دو غول، که هیچ کس نمی خواست به دست لقمه خوشمزه، به زودی از کنترل خارج spiraled. حوادث نظامی مانند آتش، با سرعت ترسناک گسترش در سراسر جهان، به طور همزمان که شامل بسیاری از شرکت کنندگان است. سازمان مزدور مداخله و وضعیت های افراطی تشدید شد. هیچ کس نمی داند که چه نتیجه ای از این کشتار عظیم، اما مجاز به شرکت هر کسی.

بازی بازی فلز جنگ آنلاین ، شما نیاز به دانلود و نصب به مشتری. برای این کار، کامپیوتر شما باید موارد زیر را حداقل سیستم مورد نیاز را تامین کند:

- سیستم عامل نصب ویندوز 7 / ویستا / XP SP3.

- پردازنده 2 هسته اینتل اواز یا موسیقی دو و یا AMD پردازنده های Athlon X2 64 3. 0 گیگاهرتز

- کارت 512 MB کارت گرافیک NVIDIA GeForce 9500GT / ATI کارت گرافیک Radeon HD 3450

- 2 گیگابایت RAM و حافظه 4GB فضای خالی بر روی دیسک سخت شما.

قبل از فلز جنگ آنلاین ثبت نام، دانلود فایل ها. ایجاد یک حساب کاربری به شرح زیر است: وارد ایمیل، رمز عبور (تکرار)، اسم مستعار و کاراکتر ها از تصویر. تاریخ در بازی فلز جنگ آنلاین - آن است که یک درخواست نوع برای یک دعوت نامه برای ورود به بازی است. از آنجا که بازی فلز جنگ آنلاین حال حاضر در حال تست آلفا بسته، شما نامه پست الکترونیکی که دریافت و دادن دسترسی مورد نظر .

شما می توانید اولین بار در مناطق شهری از استرالیا، و که در آن راه خود را نبرد. باید طرف که به شما ملحق خواهد شد را انتخاب کنید. اما به این معنی نیست که ما نیاز به یک نذر راحت و کاربر پسند و ساختار نمی تواند تغییر کند. شما می تواند متال جنگ آنلاین بازی در ترکیب شبکه منابع جهانی و یا مورگان صنایع. اولین یک سازمان تجاری یک نوع جدید است. حق انحصاری به معدن actinolites نادر تنوع در استرالیا - برگ برنده، و عملکرد آن، این سازمان به هیچ کس در نظر دارد. دوم - تولید کننده پیشرو از فلز، مواد کامپوزیت و مصنوعی. این شرکت چند ملیتی، که تاریخ قدمت آن به 1903. مقیاس تولید و تحقیق و توسعه اعضای موفق سازمان القا اعتماد به نفس است که آنها حق کامل که دارای یک منبع با ارزش را داشته باشد. چه کسی می داند، شاید وجود ندارد که بین آنها درگیری، اگر آن را به حال شده است در سال 2005 توسط پروفسور Beloyartseva توسعه یافته نیست "خون آبی رنگ است." اما آنچه اتفاق افتاده چیزی است که اتفاق افتاده است. و در حال حاضر برای خواص مفید از جایگزین های محبوب برای خون انسان، بسیاری از مردان شجاع و آماده برای به چالش کشیدن هر کسی. و اگر شما توافق می کنید به قطع گلوی دشمنان خود را، و برای مطالبه حقوق خود؟

بازی فلز جنگ آنلاین شما می توانید با استفاده از این روش از چهار کلاس. تخصص در دستگاه های اطلاعاتی، حمله، توپخانه، و تعمیر. وسایل نقلیه زره پوش حمله (BSHM) یک قدرت بزرگ نظامی تشکیل می دهند. آنها به شدت مسلح و قادر به نابود کردن همه چیز در مسیر خود می باشد. پشتیبانی فنی شاتل (CLASS) بسیاری از توابع. این تعمیر در میدان جنگ و میدان های مین نصب، و ایجاد تداخل الکترومغناطیسی. کوچکترین وسایل نقلیه شناسایی مبارزه با (BRM) بر اساس چنین کار به عنوان هوش مواجه با موفقیت با هر چیزی مقابله، با توجه به بالا و قدرت مانور. مجتمع توپخانه های تلفن همراه (IAC)، در مقابل، اغلب بزرگ است. آنها قادر به از بین بردن ساختار زمین و تحمیل آسیب، حتی از فاصله های بسیار دور می باشد. همه این کمک خواهد کرد که واحد مبارزه با نبرد برنده نیست و دستیابی به مطلوب.

نقشه های بازی فلز جنگ آنلاین تا دو - "پایه در بیابان" و "شهرستان استرالیا" ؛ در این مناطق جنگی و رویدادهای جاری اتفاق می افتند جنگ مجازی. بازیکن می تواند نفس خود را در سوله ویژه گرفتن. آنها طراحی شده اند به آن را که در آن perekentovatsya بین جنگ، وسایل نقلیه جنگی و تعمیر به خرید تجهیزات برای بهبود می باشد.

اگر قلب شما را مشتاق برای ماجراجویی و آینده اشاره ناشناخته آن، MWO بازی - دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید! توسعه دهندگان سعی کرده اند برای جلوگیری از کاربران را نا امید و وعده داده به زودی لطفا با قسمت های جدید از گیم پلی شدند. تاریخ در حال حاضر! موفق و لذت بخش بازی!

 

بازی همچنین