Metin2

نام های جایگزین: Metin2

در بازی Metin2 است برای کسانی که می خواهند خود را در جهان از فانتزی شرقی غوطه ور توصیه می شود. در اینجا شما می توانید خود را در یک ماجراجویی باور نکردنی غوطه ور، تبدیل به یک استاد از هنرهای رزمی و نجات جهان از نیروهای تاریک.

بازی Metin2 در ابتدا شما باید منتقل می شود ثبت نام Metin2.

: برای این کار

1. نام صفحه نمایش جدید خود را (ورود به سایت) وارد کنید.

2. فرستادن به ایمیل

3. تکرار پذیرش خود را از شرایط عمومی و شرایط از این بازی.

4. چند دقیقه بعد، شما را به پست الکترونیکی ارسال خواهد شد و نامه ای از دولت. پس از دستورالعمل ها را به این نامه، شما می توانید حساب بازی خود را به عنوان یک هدیه فعال کنید.

وقتی که ثبت نام به پایان رسید بازی Metin2 Metin2 بازی آنلاین شما را به طور مستقیم نصب بر روی کامپیوتر شما نیاز دارد.

: برای این کار

1) دانلود نرم افزار کلاینت بازی (شما آن را در زیر "دریافت فایل" بر روی سایت بازی پیدا کنید)

2) اجرای فایل دانلود و بازی آنلاین Metin2 شروع به نصب بر روی کامپیوتر شما.

3) فراموش نکنید که برای مشخص کردن یک مکان بر روی کامپیوتر خود را که بازی آنلاین Metin2 برگزار خواهد شد.

پس از نصب بازی بر روی آیکون دسکتاپ شما ظاهر می شود Metin2 .. همچنین در این میانبر منوی شروع ایجاد خواهد شد برای ورود به بازی. با کلیک بر روی هر یک از این آیکون های شما را به جهان از Metin2 آنلاین است. به طور منظم نیز به طور خودکار به روز رسانی این بازی، که شما را به زمان زیادی نیست. Metin2 بازی آنلاین، نصب و راه اندازی و ثبت آن Metin2 آزمایش کاملا رایگان.

بعد از این، شما نیاز به اطلاعات کامل از حساب خود در بازی را انتخاب کنید و یک سرور برای بازی. شخصیت شما ایجاد شده تنها می تواند بر روی این سرور بازی می کنند. برای بازی در سرور دیگر، ایجاد یک شخصیت جدید.

هنگام ایجاد یک شخصیت شما مجبور به انتخاب تخصص های بازی خود را در آینده. بازی آنلاین، بازی Metin2 شما به چنین کلاس هایی به عنوان قهرمان جنگجو نینجا شمن سوره دعوت کرد.

جنگجو. در زره سنگین و سنگین قمه هنرمندانه برگزاری، رزمندگان استادان غوغا می باشد. همچنین، شما باید برای قدرت بدنی و شکیبایی خود نگران نباشید. در حال توسعه این کلاس شخصیت را می توان آموخته در اختیار داشتن محور و halberds دو دست، یا تکیه بر ترکیبی از نبرد کلاسیک - شمشیر و سپر.

نینجا. این یک قاتل حرفه ای است. آنها در توانایی کمین هیچ برابر است. در نبرد، استفاده از خنجر و تعظیم. بر این اساس، به سرعت و چابکی تکیه می کنند.

شمن. مورد استفاده در جنگ و جادوها سحر و جادو. بهترین روش برای حمایت از سربازان دیگر. شمن متکی بر جادوها شفا و جادوها است که بهبود حمله و دفاع.

سوره. این جنگجویان که تیره فریب. با تشکر از این مبارزه موفق در غوغا، آنها می توانند دشمن را در سحر و جادو از راه دور حمله. آنها همچنین تقویت ابزار جادوها خود را.

بازی Metin2 بازی آنلاین، شما با انتخاب یکی از سه مکان (امپراتوری) داشته باشد.

شینزو امپراتوری. این امپراتوری در جنوب است، که متخصص در تجارت. انتخاب منطقه برای معرفی آن، وظایف اصلی خود را حفاظت و توسعه مسیرهای تجاری ذوب می شود.

Jinno امپراتوری. واقع در شرق این قاره است. این امپراتوری توسط طبقه نظامی امپراتوری تاسیس شد. بنابراین، آن را بسیار تهاجمی نسبت به دیگران است.

Hundzho امپراتوری. واقع در بخش غربی این قاره است. این امپراتوری توسط رهبران مذهبی حکومت می کرد. از آنجا که این ممکن است در نظر گرفته شود سرمایه جادویی از این قاره است.

بازی Metin2 به معنای واقعی کلمه قابل توجه در به تصویر کشیدن آن در سبک و فضای فانتزی شرقی هنرهای رزمی بود. شما از شمشیر مبارزه کلاسیک خسته و تعظیم؟ توسعه و شخصیت خود و استفاده به عنوان یک سلاح زنگ های به ظاهر خوش خیم و طرفداران. پس پیش بروید! با سنگ تیز کردن مهارت های خود را در شکوه امپراتوری!

 

بازی همچنین