مترو 2033

نام های جایگزین: مترو 2033

مترو 2033 - بازی کامپیوتر توسط استودیو اوکراین 4A بازی است، در سال 2010 در رمان eponymous توسط D. ایجاد این بازی در ژانر اول شخص شوتر Glukhovski "مترو 2033". توسعه دهندگان روش بسیار خلاق به روند پردازش صحنه. آنها تصمیم به گسترش تعداد حمله و اضافه کردن جایگزین در انزوا.

اگر شما تصمیم به دانلود بازی مترو 2033، پس از آن شروع به بازی، به شما خواهد آموخت که عمل می گیرد پس از جنگ سوم هسته ای جهان، پس از آن همه بازماندگان به ایستگاه مترو که مستقل شهرستان کشورهای است که با جنگ به اتهام شد فرود کمونیست ها و فاشیست های بازار خریداری کن. شما با شخصیت اندرو پسر اصلی ساده زندگی در ایستگاه مترو "ENEA" و به طور تصادفی به شرایط عجیب و غریب افتاده آشنا می شود. استاکر شکارچی او دستور یک ماموریت بسیار مهم ... ما داستان به مترو بازشماری نشده 2033 بازی باز شدن را برای شما غیر قابل پیش بینی.

مترو 2033 بازی که در آن بسیاری از شخصیت های. علاوه بر این آرتم

• الکساندر "خشک" Sukhov به - ناپدری آرتم.

• شکارچی - یک عضو از سفارش "اسپارت".

• جک - یکی از آرتم.

و بوربن، هان، اندرو "استاد"، ساشا، اولمان، پل ماکسیم Komarov، میلر، دانیل، ولادیمیر، بوریس و استپان.

اگر شما هنوز تصمیم گرفت که آیا برای دانلود مترو 2033، ما به شما توصیه می به درخواست اینترنت ویدئو مترو 2033، دیدن است که شما مطمئن شوید که بازی دارای گرافیک زیبا و فیزیک اثرات. در بسیاری از فیلم ها شما می توانید ببینید که چگونه نور فوق العاده در بازی است که باعث اشیاء کوچک، ایجاد فضایی از زندگی می کردند، در جهان است.

وقتی که شما شروع به بازی مترو 2033، پس از عبور از او را به شما ناگزیر خواهد شد انواع مختلف دشمنان روبرو می شوند. این هیولاهای جهش یافته، گروه های همیشه حمله، این کونی که او نیز برای حمله به گروه بندی می شوند. فقط دومی کوچکتر و بسیار سریع خواهد بود. بیا به سطح، شما می توانید شیاطین پرواز ملاقات، و در عین حال یک جهش بسیار خطرناک وجود دارد - نگهبان. است نوع دیگری از جهش وجود دارد - کتابداری و اطلاع رسانی، بسیار بزرگ و خسارت قابل توجهی به وجود می آورد. Nosach که حمله به شما، جدا از حملات فیزیکی معمول و حتی استفاده از امواج صوتی ویژه ای وجود دارد. و ما ذکر شده است نه همه جهش ها تنها 15 نوع.

در هیولا مشکلات بزرگ را به انتظار از همه نوع از اراذل و اوباش و اعضای گروه های مختلف، که در مترو 2033 چهار گانگستر، کمونیست ها، فاشیست و رنجرز. دشمنان نیز ذکر شده شما می توانید در تونل تظاهرات غیر طبیعی را تامین کند.

ما در شرح دشمنان در آنجا ماند و روشن است که آنها باید به مبارزه کنند. بازی های موجود برای نابودی آنها است، به عنوان تجهیزات و سلاح. با توجه به آنچه به سبک شما انتخاب می کنید، از و در انتخاب لباس بستگی دارد. آنها به لباس stormtrooper استاندارد تقسیم می شوند (با زره جدی است، اما به خودی خود بسیار پر سر و صدا، و بنابراین، آشکار است) و لباس stelsovye (سر و صدای کم، اما با زره ضعیف).

2033 سلاح در بازی مترو در حال حاضر به مقدار کافی. سلاح های متعارف هستند، 14 گونه وجود دارد: چاقو، تفنگ، مادر (صنایع دستی ماشین کم قدرت)، کالاش، NE (ماشین خاموش قدرتمند مجهز به چشم لیزر)، تفنگ ساچمهای نوعی یل یا نیم تنه، تفنگ هوا Tihar، شش شات تفنگ ساچمهای Uboynik، iglomet Helsing (شاخه فلش) avtodrobovik، تفنگ الکتریکی راه آهن و دینامیت. برای کمک به قهرمانان دو نوع بیشتر از سه پایه سلاح، نه نوع تجهیزات و دو نوع از زره پوش.

من می خواهم بگویم که این بازی مترو 2033 - یک نماینده کاملی از سبک آن است، و ما به شما توصیه می شخصا این را بررسی کنید. موفق باشید!

 

بازی همچنین