میانسنگی

نام های جایگزین: mezolit، متسو

آنلاین میانسنگی - چند نفره شاخه به نقش بازی کردن بازی است، غوطه ور در جهان بدوی. شما می توانید در جهان از طریق چشم انسان نگاه کنید، در مورد 15 000 سال پیش وجود دارد.

بازی بازی آنلاین میانسنگی بسیار جالب است، چرا که سازندگان سعی کرده اند تا از نو خلق دنیای حیوانات است که برای هزاران سال قبل از میلاد وجود داشته است. اگر می خواهید در کفش از انسان اولیه می شود، از آن زمان به ثبت نام حساب است، اما قبل از آن اجازه دهید ببینیم که چه چیزی سیستم مورد نیاز رو به جلو توسط توسعه دهندگان قرار داده است.

بازی آنلاین مرورگر، میانسنگی، یعنی در جهت به آن بازی، شما را به دانلود و نصب بر روی کامپیوتر شما، نرم افزار اضافی نیاز ندارد. شما فقط نیاز به اتصال به اینترنت و ادوبی فلش پلیر نسخه 9 و یا. 0. بهترین مرورگر برای بازی گوگل کروم است.

ثبت نام در بازی میانسنگی بسیار ساده است، و ممکن است لازم باشد اگر شما حساب در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، ایمیل. Roux در یا همکلاسی. اگر نه، یا شما می خواهید برای ایجاد یک حساب کاربری است که به شبکه های اجتماعی مربوط نیست، ثبت نام میانسنگی لذت ببرید. در مقابل شما بر روی یک تکه کاغذ پوست خواهد کشیده شود دو کاراکتر - نیاز به انتخاب جنسیت مرد کوچک و یک نام بدهید. سپس ثبت نام آنلاین میانسنگی از شما درخواست رمز عبور خود را و جعبه پست الکترونیکی خود را وارد کنید. شما همچنین نیاز به موافقت با شرایط توافق نامه کاربر و بازی را کلیک کنید.

بازی آنلاین میانسنگی با این واقعیت است که شما نیاز به تصویب آزمون برای اولین بار، به خاطر شما، مردم از کودکان قبیله توفا، 15 ساله، و اگر آن را به امتحان، تبدیل شدن به یک بزرگسال شروع می شود. برای اولین بار بسیاری از مأموریت های بازی (تکالیف خاص) - بنابراین، شما در "تعهد به شکارچیان" است. برای مأموریت با موفقیت تکمیل خواهد تجربه، انواع غنائم و پاداش دریافت خواهید کرد.

شخصیت زمانی که شما بازی میانسنگی، چنین چهره های جالب و دارند

- بانک فدرال

از خستگی به کامل است. در سیری کامل افزودنی شخصیت می شود به تجربه گرفتن دندان ها بیشتر و کمتر احتمال دارد که مجروح شود. سیری کاهش می یابد زمانی که شما خارج از خط. شخصیت می تواند به تغذیه مواد غذایی خریداری شده در پاوا.

- گردشگری

این پارامتر را افزایش می دهد زمانی که شما بازی نمی کنم. شخصیت استراحت می دهد افزایش به دست آوردن تجربه.

بازی برای بازی آنلاین میانسنگی، یک شخصیت باید یکی از مشاغل استخراجی دارای

  • پوست
  • گردهمایی

و یکی از تولید

  • صنایع دستی
  • پردازش
  • سحر

با توجه به پیچیدگی کار، رشد خواهد کرد و مهارت های کار خود، با بهره گیری هر دو پول بازی - دندان.

برای محافظت از ثروت خود و عزیزان در دسترس خواهد بود سه نوع سلاح:

  • آسان: تبر، باشگاه، برای محافظت - سپر
  • سنگین: وجود با 6 سطح شخصیت، نیزه و چماق
  • پرتاب: bolas و موشک خود را - bolas

علاوه بر این، شما مهارت های مبارزه با مختلف، که می تواند یا از یک مربی و یا در میدان جنگ خریداری شده، و به تدریج آنها را در توسعه داشته باشد. با 6 سطح می باشد استعدادهای ویژه ای در دسترس است که به شما کمک استاد مبارزه با تکنیک خاص است.

در طول نبردی با بازیکن دیگر، شما می توانید ترفندهای مختلف را به نفع خود استفاده

  • جنگ شاخ کمک خواهد کرد که حمله به دشمن در این منطقه، که در آن مبارزه ممنوع است
  • علامت گذاری ارواح و ارواح بزرگ بازداشت شما را از دشمنان خود را

هنگامی که شما در میانسنگی بازی، شما با روابط تجاری توسعه یافته راضی است. آیا می توانم در حراج شرکت و دندان، خرید نوع دیگری از ارز - کریستال.

همچنین می توانید انواع مختلف از لباس های که خواص ویژه خرید.

بازی می دهد فرصت برای پیوستن به یک گروه، به عنوان مثال، و یا شکار عظیم برای بیشتر سرگرم کننده عبور تکالیف. گروه بازیکنان می توانند با یکدیگر در یک چت خاص ارتباط برقرار کند.

اگر می خواهید به شیرجه رفتن به جهان نخستین، به احساس در کفش های ابتدایی شکار انسان برای vosmitonnogo ماموت، سپس شما را به آدرس آیند، و، البته، لذت بردن از بازی ها.

 

بازی همچنین