شبیه ساز پرواز مایکروسافت

نام های جایگزین: شبیه ساز پرواز مایکروسافت

بازی شبیه ساز پرواز مایکروسافت - شبیه ساز پرواز غیر نظامی است. مجموعه ای از مسائل که تاریخ خود را به عنوان دور برگشت به عنوان وجود 1970-سال دوم آغاز شد. اما تولید کنندگان برای تولید این بازی ها شرکت معروف مایکروسافت. گیم پلی دریای فراهم می کند سرگرم کننده و برگ بهترین قالب.

اما این مرورگر بر اساس اسباب بازی نیست، بنابراین اگر شما تمایل به بازی را ابراز کرده اند، شما نیاز به دانلود شبیه ساز پرواز مایکروسافت. شاید برای شروع است برای دیدن فیلم شبیه ساز پرواز مایکروسافت و تصاویر، و یا حداقل از طریق اطلاعات ارائه شده در اینجا بخوانید.

بازی مایکروسافت پرواز شبیه ساز باید به طور بسیار واقعی است. فیزیک جالب از پرواز، و در نتیجه پیچیده مدیریت حمل و نقل موجود است فقط در اینجا - هواپیما. ویژگی های بازی انواع هواپیما را انتخاب کنید. فقط در اینجا:

• فرودگاه های واقعی.

• توزیع حمایت.

• خلبان اتوماتیک.

• شرایط آب و هوا.

• دوره آموزشی.

• ساخت مدل ها و فرودگاه ها.

فرودگاه و مستغلات - به شما یک فرصت منحصر به فرد برای بازی در تقریبا تمام فرودگاه های بزرگ با داده های واقعی، مناظر طبیعی داشته باشد.

توزیع پشتیبانی - تمام گیم پلی از شما حمایت، همانطور که در دنیای واقعی، خدمات و صدای شیرین اعزام در طرف دیگر سیم.

خلبان اتوماتیک - در صورت لزوم، شما می تواند حرکت کند، همانطور که در زندگی، حالت اتوماتیک.

شرایط آب و هوا - شما تمام انواع شرایط آب و هوایی رسد. و حتی بهتر است. اگر یک اتصال به اینترنت وجود دارد، شما می توانید در زمان واقعی به شرایط آب و هوایی است.

دوره های آموزشی - به عنوان در هر بازی کامپیوتر، شما به آموزش اولیه قبل از پرواز مستقل را به آسمان باز منتقل می کند.

ایجاد مدل ها و فرودگاه ها - یک فرصت منحصر به فرد است. برای این کار شما باید تمام آنچه لازم داده شود.

در بازی شبیه ساز پرواز مایکروسافت بازی خود را سرگرم کننده است. فقط در اینجا، به لطف گرافیک عالی، شما می توانید از فرودگاه های واقعا موجود را خاموش. و به طور کلی هر نقطه ای از سیاره ما را ببینید. از آنجا که شما می توانید به عنوان کم و بسیار قدردانی پرواز. در نسخه اول، شما می توانید به طور مستقیم در کنار برج Elfivoy و یا بیش از قلمرو جنگل های انبوه پرواز. در مورد دوم، البته، در واقعیت کل منطقه را به موزاییک به نوبه خود، شاید کمی است به اندازه کافی ترسیم نیست. اما هنگامی که شما در نظر همه علامت + بزرگ از این بازی، که این تنها یک اشکال کوچک است.

در نتیجه، خلبانان پیوستن به یک تیم و ایجاد یک شرکت هواپیمایی مجازی. و درگیر در آوردن آنها را. بهانه خوبی به تماس یک دوست و امکانات جدید.

چگونه شما انجام دهد؟ در حال حاضر احساس نیاز به احساس قدرت این فضای آسمانی؟

و برای این کار شما تنها نیاز به بازدید از سایت مایکروسافت و پرواز شبیه ساز بازی دانلود. تلاش به دانستن جهان آسمانی و جهان دنیوی به چشم پرنده نگاه کنید.

از آنجا که همه کارگران بیش از این اسباب بازی نه تنها بهترین نیروهای خود را، بلکه روح سرمایه گذاری. و برای همه طرفداران مورد علاقه.

برو به سایت. در اینجا در انتظار ظاهر خود را. لذت بردن از بازی!

 

بازی همچنین