MicroVolts

نام های جایگزین: MicroVolts

MicroVolts آنلاین - چند نفره بازی رایگان پویا است، که تیرانداز از 3 D [_1_ با شخص ثالث. با استفاده از انواع حالت، شما می توانید جنگ های دیدنی و جذاب که در مکان های بازی رنگارنگ واقعی اتفاق می افتد لذت ببرید. شما باید بارها و بارها به شرکت در، انجام بسیاری از مشاغل جالب، مراقبت از اسلحه، پمپ شخصیت خود را، سعی کنید برای به دست آوردن بیشتر از پول در بازی قادر به بصری پیکربندی یک قهرمان در راه خود را. بسیاری از انواع چیز، نقشه بزرگ، طیف گسترده ای از حالت های و شخصیت های سرد - این همه شما در MicroVolts پیدا آنلاین، پروژه که توسط NQ بازی ساخته شده است در سال 2010 و به نظر می رسد به لطف اینترنت به بچه ها از RockHippo محصولات . جامعه بازی ها و لذت بردن از ماجراجویی فراموش نشدنی!

قبل از اینکه شما می توانید MicroVolts دانلود کنید، شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری. حساب ثبت شده است به شرح زیر است:

- پر در زمینه های مورد نیاز (نام کاربری، رمز عبور، تکرار رمز عبور، نیک، E - الکترونیک ، تأییدیه نشانی های پست الکترونیک)

-

یک سوال، که متناسب در پاسخ خط زیر را انتخاب

- کد را وارد کنید از تصویر.

- قرار دادن یک علامت چک، تایید تمایل به دریافت خبرنامه.

به خاطر داشته باشید که شرایط استفاده از خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی توسط شما پذیرفته شده است، در حقیقت بسیار از ثبت نام، به طوری که حتی هیچ چیزی را تایید میکند. ایجاد یک حساب کاربری رایگان است و شما می توانید گیم پلی در صورت تمایل پیکربندی کامپیوتر خود لذت ببرید. اگر چه این منصفانه است که می گویند که سیستم توصیه می شود مورد نیاز به طور کامل پایین

- سیستم عامل WindowsXPSP2/Vista/Windows 7

- پردازنده پنتیوم 4 2. 0 گیگاهرتز / دو هسته 2. 4GHz.

- کارت جیفورس / 5600 کارت گرافیک Radeon 9600

- 512 MB RAM

-2 GB فضای خالی بر روی دیسک سخت شما.

هنگامی که تمام تشریفات خواهد شد حل و فصل و مشتری بر روی PC نصب شده، شما می توانید شروع به بازی MicroVolts. اول از همه برای انتخاب یک شخصیت. کلاس های در دسترس:

- ناکس خارجی دشوار است، اما روح نوع. جوک را برای او در وهله اول. و می داند و می داند که چگونه به استفاده از قوانین در خیابان.

- نائومی - تصویر زن با ظاهر عروسک. دوستانه، زیبا، لبخند بر لب، قادر به رقص زیبایی این شخص جذاب می داند که چگونه به معرفی دشمنان را به سردرگمی.

- C . H . I . P . - ربات های انسان نما با قطعات بدن قابل تعویض. این عروسک مکانیزه که از قطعات موجود در محل های دفن زباله های جمع آوری شده. بی صبری های مختلف و اشتیاق در نبرد ابدی.

- پاندورا - لولا، عروسک اغوا کننده با استفاده از ترفندهای شیطانی. رقیب نائومی و hater از مردان تمام عمر خود را انجام می دهند با خشم شدید.

خوب، کسی که تو را دوست داشتنی ترین؟

همانطور که قبلا ذکر شد، این بازی می تواند Mikrovolts حالت انتخاب گسترده ای رخ کشیدن. شما، البته، تعجب آنچه که دقیقا حالت های قابل دسترس برای کاربران که عاشق سرگرمی های مجازی. بسته به حالت، بازیکنان را به تیم های آبی و قرمز تقسیم شده است. اما طرف شما نخواهد بود، باید تلاش زیادی کنند. همیشه باید در مورد مزایای مراقبت و ذخیره MicroPoints، که برای کشتن دشمنان تعلق می گیرد. گسترش توانایی های خود را خورد شخصیت و کار از شاهکارهای تر و گیج کننده تر! اجازه دهید سطح رام همه خواهد بود شادی، و خلق و خوی روزانه - فقط رنگین کمان! بعد از MicroVolts بازی و ایجاد را برای شما به فراموش خستگی برای همیشه!

 

بازی همچنین