ممکن است و سحر و جادو دوئل از قهرمانان

نام های جایگزین: ممکن است و سحر و جادو دوئل از قهرمانان

ممکن است و سحر و جادو دوئل از قهرمانان بازی آنلاین - رایگان کارت بازی مرورگر، نیاز به استفاده از استراتژی. شما را به دنیای فانتزی هیجان انگیز و حمل و نقل که در آن شما با بازیکنان که شما به خودتان، و یا چهره بازی با هوش مصنوعی مبارزه کنند. با داشتن مجموعه ای از کارت های متشکل از انواع مانند واحد، رویدادها، شخصیت ها، جادوها و آرزوی موفقیت، شما می توانید کارهای بسیار خوبی را انجام دهد. شکست تاکتیک های درست، نیروهای رزمی آرایش وفادار، استفاده ماهرانه از جادوها سحر و جادو و توانایی ایجاد رویدادی که در دست است کمک خواهد کرد. داستان به احتمال زیاد ممکن است و سحر و جادو دوئل از قهرمانان آنلاین آشنا به نظر خواهد رسید. از آنجا که شرکت پروژه یوبی سافت کبک در بهترین سنت های سرگرم کننده اینترنت ایجاد شده است. با این حال، فکر نمی کنم که این بازی ممکن است و سحر و جادو دوئل از قهرمانان سرقت ادبی موضوعات بیش از حد است. این ویژگی های بسیاری است که می تواند حتی اکثر کاربران را خواستار لطفا.

اولین چیزی که شما نیاز به نفوذ به یک جهان فوق العاده - آن ممکن است و سحر و جادو دوئل ثبت نام قهرمانان. هنگامی که شما ایجاد حساب کاربری قادر به دانلود نرم افزار کلاینت خواهد بود. لازم به ذکر است که شما یک ایمیل با یک کلید فعال سازی حساب کاربری برای خدمات UPlay فرستاده شده است. با استفاده از لینک، شما دسترسی به واقعیت مجازی را کشف کنید. تاریخ در این بازی ممکن است و سحر و جادو دوئل از قهرمانان - فرایند نسبتا ساده است. با دقت در زمینه های مورد نیاز (نام کاربر، آدرس ایمیل، رمز عبور، تاریخ تولد) پر کردن و چک کردن، تایید با رعایت قواعد، شما می توانید مطمئن باشید که دولت بلافاصله ارسال نامه کنید. همانطور که برای سیستم مورد نیاز، هر چند این موضوع شما را ناراحت نمی کند. DuelofChampions بازی در این زمینه است هوس باز نیست و لذت بردن از گیم پلی کاملا امکان پذیر است با استفاده از تنظیمات PC به طور متوسط.

بنابراین، جایی که شما را برای اولین بار به دنیای جدید شروع کنم؟ از آنجا که شما خواهد شد بازی در کنار یکی از جناح های موجود، در آغاز به یک انتخاب. ممکن است و سحر و جادو دوئل از قهرمانان شما می توانید به عنوان بخشی از سفارش از سفارش، و یا دوزخ قبرستان بازی. بستگی به مجموعه ای استارت جناح از کارت های که شما را داشته باشد. اما این به این معنا نیست که شما می توانید دامنه های موجود از کارت های گسترش است. با گذشت زمان، شما پول (طلا و مهر و موم) کسب، جایی که شما می توانید در اختیار خود را صرف. به عنوان مثال، برای دستیابی به کل عرشه و یا مجموعه منحصر به فرد از کارت. اگر مورد نظر vlazhivat واقعی به معنی هیچ یک از شما حق آن را. بنابراین، اگر شما نمی خواهید به صرف زمان در تجمع ارز بازی، خرید واحدهای رزمی جدید برای پول واقعی است.

چگونه اتفاق می افتد دعوا؟ عمل می گیرد در این زمینه، به 16 موقعیت برای کارت های تقسیم شده است. شما در حال پوشش تا به صفوف نیروهای نظامی، با توجه به این واقعیت است که واحد های مختلف و انجام وظایف خود. کمانداران، فرشتگان، زامبی، Griffins، hellhounds، paladins، شیاطین، اسکلت ایجاد حمله کند. پشت سربازان قهرمان داستان است. اگر شما نوار زندگی دشمن قهرمان را کاهش می دهد به صفر، از آن دفاع خواهد ماند. شما باید همه چیز ممکن است برای رسیدن به این هدف است. اما در اینجا فراموش کنیم که رویاها و حریف خود را با بیشترین سرعت ممکن برای رسیدن به شما. در نتیجه یک نبرد نه تنها استفاده از نقشه واحد تاثیر می گذارد. آنچه اتفاق می افتد به طور چشمگیری می تواند تغییر اگر در این دوره می رویدادی کارت های ثروت و یا جادوها. Inflicts جادوها، که او انتظار ندارد، و همچنین کمک به افزایش مبارزان مقاومت یا درمان خود را، در صورت لزوم، واحد تحت تاثیر قرار. و به بازی کارت از ثروت و رویدادهای شما باید چهره قهرمان به نام خونریزی "سرنوشت". با کمک کارت فورچون شما این فرصت برای ایجاد یک محیط است که به ویژه خواهد حریف درک نمی کنید. در واقع، در این مورد، شما تغییر آنچه که به نفع آنها اتفاق می افتد. خوب، کارت رویداد اجازه می دهد و یا دو کارت های جدید از عرشه، و یا از غیر ضروری را به تلاش برای جلب نقشه خوب است. این امر به ویژه در شرایط بحرانی مربوطه، زمانی که آن شروع می شود به نظر می رسد که هیچ چیزی برای نجات دهد.

قدرت، سحر و جادو و بهداشت:

در پارامتر "سرنوشت" و شخصیت است که با ویژگی های مختلف برخوردار است. مراقبت از افزایش آنها، برای کشف فرصت های جدید. شما همچنین باید در نظر بگیرید که تمام کارت های انرژی مصرف می کند. بنابراین، ما نیاز به نظارت بر جریان و طول می کشد مراقبت از تجمع. به طور کلی، بازی ممکن است و سحر و جادو دوئل از قهرمانان باید بسیار دقت کنید. پس از همه، یک حرکت اشتباه می تواند شما را به پرتگاه سقوط، و حق تصمیم گیری فروپاشی نزدیک تر نفرت رقیب.

به طور طبیعی، جای خود را در سیستم رتبه بندی جهانی است بنابراین شاخص موفقیت است. بنابراین در اینجا همه در تلاش به دست آوردن مجدد جایگاه خود را در خورشید است. البته، بسیار به شانس بستگی دارد، اما کار سخت می تواند شگفتی را انجام دهید! بله، چه نقطه به استدلال می کنند طولانی است؟ شروع به بازی بازی در حال حاضر ممکن است و سحر و جادو دوئل از قهرمانان و همه نشان می دهد آنچه را که آنها قادر هستند! موفق باشید!

 

بازی همچنین