Millidor

نام های جایگزین: Millidor

Milidor آنلاین (Millidor آنلاین) - ژانر بازی آنلاین چند نفره را می توان به عنوان یک استراتژی جهانی تعریف شده است. علاوه بر این، بازی آنلاین Milidor شامل عناصر و شبیه ساز های اقتصادی و حتی گام RPG. قهرمان شما استاد از یک امپراتوری چشم انداز رو به رشد و امیدوار کننده است، مسئولیت های او عبارتند از گسترش مرزهای خود، تقویت موقعیت خود را بر روی نقشه جهان از بازی جهان است. Milidor بازی آنلاین تا حدی دستیابی به موفقیت در زمینه بازی های مرورگر است.

بازی ثبت نام Milidor بسیار ساده است و بسیاری از زمان شما باید آن را دور. شما باید نام حساب کاربری، آدرس ایمیل خود و رمز عبور را وارد کنید برای دسترسی به حساب کاربری خود شوید. سپس بر روی ایمیل شما خواهد شد شما را با اطلاعات فرستاده شده که Milidor تکمیل ثبت نام و حساب خود را فعال می شود.

یک ویژگی جالب از توسعه دهندگان بازی را به ما را خوشحال کرد. در حال حاضر بازی بازی آنلاین Millidor شما هم می توانید از طریق سایت در مرورگر و یا یک مشتری خاص دانلود کنید. تمام این بدان معنی است که Millidor بازی آنلاین، بازی که در آن شما قادر خواهید بود به هر کجا که شما می خواهید، و آنچه را که مورد نیاز است - یک کامپیوتر با اتصال به اینترنت. وسوسه انگیز است، نه؟

دینامیک توسعه و اندازه کلی جهان بازی هر کسی لذت دیوانه که تصمیم می گیرد به شیرجه رفتن به جهان از ماجراجویی این بازی است. اینجا همه چیز مرتب به طوری که بازی جهان در حرکت ثابت است، تمام عناصر از کوچکترین تا بزرگ همواره در حال تغییر و تحول، و یا تخریب. سیستم بازی بسیار جالب به اجرا در تسطیح. در هر بازیکن دارای یک مجموعه خاص از توسعه نقاط ویژگی، که نیاز به توزیع شروع می شود.

همچنین، هر یک از شخصیت یک سرزمین، که نیاز به نگهداری می شود به تجهیز و توسعه، آن را در قلعه خود را، که به درستی می تواند پناهگاه خود را به نام. Millidor بازی آنلاین طراحی شده برای بیمار و بازیکنان قوی فکر، به دلیل در اطراف قلمرو خود را کشیده ده ها یا حتی صدها نفر دیگر. و هر بار که صاحب فکر به دست درازی به اموال خود را، و یا حتی سعی کرد آن را انجام دهد. دفاع در برابر دشمنان ممکن است تنها زمانی که شما در آن وجود دارد ارتش قوی و نیرومند را داشته باشد. در اصل، ارتش - آن را به کل جمعیت از دولت خود است. سربازان خواهد بود آن واحد، که خواهد شد مهمات و سلاح به اندازه کافی در زرادخانه خود را. در واقع، مانند یک سیستم پویا از خدمت سربازی شما را تضمین ایمنی نسبی از دولت است. بازی آنلاین Millidor تواند جالب تر اگر شما یاران وفادار خود بپیوندند، و در اینجا به همین دلیل است.

یکی از نقاط قوت اصلی این بازی - این اتحاد، که می تواند بخشی از دولت خود را تبدیل به. اگر راه فعلی حاکم قبیله شما راضی نیست، شما همیشه می توانید به یک رهبر واقعی و به حق خود تبدیل شده است. علاوه بر این، این بازی می تواند به عنوان مزدور به عمل می کنند. بنابراین، بازیکن دیگر می شود به انقیاد اموال خود را، و شما، به نوبه خود، او را به یک مقدار مشخصی از پول پرداخت می شود به عنوان قیمت های استخدام.

برای هر کسی که تا به حال تبدیل شدن به یک جادوگر دانا، نمایندگی بازی از شش نوع مختلف از سحر و جادو در سر داشت. با استفاده از آنها در نبرد، شما یک جایزه نسبتا قابل توجه و شانس خود را برای برنده شدن به طور قابل توجهی افزایش بیش از دشمن دریافت کنید. یا، در پایان، وضعیت مالی خود را می توانید همیشه از طریق فروش یک جفت از سه کتیبه ها و یا معجون سازی است که شما را ساخته اند بهبود یافته است. آنها، اتفاقا، پول بسیار مناسب و معقول.

در واقع، بسیار در این بازی وابسته به سحر و جادو، و این آگاهی می آید تقریبا از دقیقه اول، هنگامی که شما شروع به بازی Millidor. در اینجا، به عنوان مثال، نیروهای خاص مجموعه ای از پارامترهای مقاومت در برابر انواع مختلف سحر و جادو، به خوبی، بازی خود را فقط به نوک از آثار مختلف عرفانی، که در داخل یک قدرت جادویی باستانی بزرگ با شدت گرفتن پر داشته باشد. به طور کلی، در این بازی وجود دارد Millidora پنج نژادها قابل پخش: الف ها، اورک ها، انسان ها، دورف و druids. هر نژاد در زرادخانه در حدود دو دوجین از انواع ساختمان ها و انواع مختلفی از نیروهای نظامی است که می تواند با بهبود سطح توسعه وجود دارد.

انتشار تشنگی خود را برای ماجراجویی کمین درون شما! ثبت نام و شروع به بازی Millidor!

 

بازی همچنین