جهان سحر و جادو

نام های جایگزین: جهان سحر و جادو، میرا از Magia، سحر و جادو جهانی

آیا خود را در دوست داشتنی، کوچک، دنیای کوچک و پر از شگفتی است که در سحر و جادو و سحر غرق پیدا، که در آن معجزه اتفاق می افتد تمام وقت، که در آن گرم و گرم و نرم است و من می خواهم به ماندن در آنجا برای همیشه لطفا برای؟ سپس یک بازی مرورگر جدید سحر و جادو جهانی آنلاین - این دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید تا. داستان جالب، رابط کاربری زیبا و طراحی فوق العاده شما را ترک نمی کند بی تفاوت. اقامت شعبده باز کمی، شمن، کاهن یا جادو، احساس قدرت و قدرت را در دست دارند، ایجاد معجزه، تنها یک سکته مغزی از گرز جادویی خود را. سحر و جادو بازی آنلاین جهان کمک خواهد کرد که به دست آوردن مجدد اعتماد به نفس در آن معجزه وجود داشته باشد.

به منظور بازی در سحر و جادو جهانی می کند بسیاری از کامپیوتر و دسترسی به اینترنت نیاز ندارد. اگر شما دسترسی داشته باشند، به این معنی که شما می توانید بازی بازی آنلاین سحر و جادو جهانی، چرا که بازی هیچ سیستم مورد نیاز ویژه ای را تحمیل نمی کند. همچنین شروع به بازی شما نیاز به ثبت نام. تاریخ در بازی سحر و جادو جهانی شامل چند آیتم. شما نیاز دارید:

به نام پخش خود،

آدرس پست الکترونیک [در _1_]

رمز عبور.

ثبت نام دنیا سحر و جادو در حال حاضر کامل است.

که سحر و جادو از آنلاین ثبت جهانی منجر به شروع بازی است. پیش از شما خواهد شد راه بسیار جالب است. در این بازی شما ایستاده یک کشاورز-Mage را، که رشد می کند گیاهان بسیار شگفت انگیز و باور نکردنی، مانند:

قارچ سیلندر

چشم سحر و جادو،

علف مار،

Amanita

شبنم صبح و بسیاری دیگر.

همه شما وارد شده خوب شما می توانید به همسایگان خود و یا تنها بازیکنان دیگر فروش، درآمد آن. اما نه تنها کار مزرعه سنگین در انتظار شما در این بازی. بازی سحر و جادو جهانی آنلاین به شما مقدار زیادی از شگفتی آماده شده است. چرخ از فورچون - یکی از آنها. این جایی است که شما می توانید هدیه است که در مزرعه برای شما مفید نخواهد بود. همچنین چهره های برجسته در این بازی طول می کشد یک جزء اجتماعی، به عنوان شما می توانید:

چت با بازیکنان

برای خرید و فروش کالا

به شرایط هدیه از همسایگان

[_10_ با گیاهان منحصر به فرد خود را در حال حاضر آنها را.

جهانی سحر و جادو آنلاین را برای شما در سطح 12th از کیمیاگر از quests بازی stashed. این مشاغل هستند که شما باید از طریق مراجعه به گرفتن فنجان. شما در حال انتظار برای امتحانات، و تنها پس از تسلیم خود، شما می توانید به سطحی بالاتر حرکت می کند. علاوه بر این، روستا اغلب برگزار مسابقات مختلف، و شما می توانید در آنها را و برنده استخراج شده است. بازی درخت مقدس، که شما می توانید در آسمان پیدا است. در اینجا شما قادر خواهید بود به تصویب آیین سحر و جادو تبدیل، و همچنین دریافت با امتیاز به مقدار مواد جادویی منتقل درخت مقدس دنیا آشنا خواهد بود. و این همه شگفتی که برای شما بازی آنلاین جهانی سحر و جادو stashed نیست. شما می توانید انواع جادوها را به جهان خود را مکانی بهتر استفاده کنید. پس از همه، مزرعه خود را به مراقبت و توجه، و تنها راه شما می توانید یک باغ ساده به یک کشور پریان، که در آن سحر و جادو و معجزه وجود دارد به نوبه خود نیاز دارید. همچنین در بازی شما انتظار اژدها کمی است که صادقانه در خدمت شما خواهد شد و به شما اجازه پرواز را اگر شما صادقانه از او مراقبت و مراقبت از آن.

شما در حال حاضر می خواهم به بازی بازی آنلاین جهان از سحر و جادو؟ سپس منتظر نیست و شروع به در سحر و جادو جهانی بازی در حال حاضر، آیا لذت را به بازدید از سرزمین جادویی را از دست ندهید، موج گرز جادویی و ایجاد معجزه. کمک به دنیای جادویی، چرا که او نیاز به یک کشاورز خوب و با تجربه، نوع و شعبده باز هوشمندانه و جادو، و کشورهای همسایه نیاز به کمک، زیرا بدون آنها شما را نمی تواند اداره کند. یادگیری جادوها و غلبه بر تمام موانعی که در راه خود را بوجود می آیند. لذت بردن از یک جهان بی نظیر از سحر و جادو و را از بسیاری از احساسات مثبت است. ایجاد قطعه خود را از بهشت ​​و استراحت، چرا که در اینجا هیچ کس به شما مزاحم.

 

بازی همچنین