جهانی استراز

نام های جایگزین: استه جهانی

بازی محبوب مرورگر Esteworld بهتر است به عنوان جهانی استراز آنلاین شناخته شده است، به شما ارائه می دهد یک جهان فوق العاده پر از ماجراهای فوق العاده سرگرم کننده quests و جنگ های دیدنی و جذاب در فرمت PvP است (پخش در مقابل پخش). بازی آنلاین سبک جهانی استراز و تجسم بسیار شبیه به سبک کلاسیک است - بازی "سیاه چال و اژدها" (یا «D & D»).

مزیت اصلی آن، شما قادر خواهید بود برای ارزیابی، شروع به بازی جهانی EST، آزادی کامل از روش های بازی اقدام و عملا غیر قابل دسترس با انگیزه تجاری است.

حداقل سیستم مورد نیاز مشخص شده توسط توسعه دهنده، به پیکربندی کامپیوتر شما صدق نمی کند (استاندارد دفتر برای بازی های PC کاملا مناسب خواهد شد)، و تمرکز بر کار از مرورگر. یعنی - قبل از اینکه شما شروع به بازی بازی آنلاین جهانی استراز بررسی مرورگر شما (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس، اپرا) - باید اجازه و کوکی ها را فعال سازی جاوا اسکریپت. اگر شما نمی دانید از کجا و چگونه به نوبه خود در وب سایت بازی نیست تا دستورات برای هر مرورگر مفصل به طور جداگانه.

بنابراین، از سمت های فنی اقدام به ایجاد یک حساب کاربری. تاریخ جهان استراز دارای تعداد زیادی از توصیه ها و توضیحات. در اینجا حداکثر توصیف شکست ها و اشتباهات ممکن است، که نباید اجازه داد یک کلمه از هر راه مطلوب به ثبت نام شما از ایجاد در بازی جهانی استراز موفق و قابل اعتماد بود. خوب، اگر شما مشخص تر می شود، شما نیاز نام مستعار (نام) از شخصیت آینده، خود را آدرس پستی سوال امنیتی + پاسخ و برخی از پیچیده رمز عبور . در صورت تمایل، شما می توانید در فرم از اطلاعات شخصی را پر کنید. علاوه بر این، آنلاین ثبت جهانی استراز فورا نشان میدهد انتخاب نژاد و قهرمان کلاس . انتخاب شما پنج مسابقه و شش کلاس .

بنابراین، بیشتر در مورد نژاد، که در آن شما می توانید بازی بازی آنلاین جهانی استراز. اولین و محبوب ترین - آن مردم . مزیت اصلی این مسابقه - تعادل بین مهارت ها و توانایی. کسانی که معتقدند مردم "نسبتا خوب" وجود دارد، اما این تنها نکته این است. و مهمتر از همه، تنها برای مردم تمام سلاح ها و تمام کلاس. مسابقه دوم - آن الف ، شعبده بازان عاقلانه و مسالمت آمیز، آنها می توانند برای خود در موارد اضطراری دفع، اما در صورت امکان سعی کنید به توسل به تجاوز نیست. مسابقه سوم - نیمه الف ها - حاصل از مخلوط کردن نژاد بشر و الف. آنها قوی تر از اجداد خود هستند، با توجه به این واقعیت است که ما از آنها قوی ترین کیفیت (ویژگی) صورت گرفت. مسابقه خنده دار - Halflings . این کوتوله مانند قلدر، هنر و صنعت خود را - دزدی، و مزیت - چابکی و چاره جویی. کوتوله ی - آخرین مسابقه، زندگی عاقل ترین تفکر. آنها بیگانه به جنگ و یا نور صنایع دستی می باشد، آنها استفاده می شود به کار و زنده ماندن در هزینه از منابع استخراج می شود. همانطور که برای کلاس شخصیت، شخصیت خود را قادر به تبدیل شدن به پهلوان خواهد بود و یا جنگجو نماد کاهن و یا کشیش مگه و یا دزد . تنها چیزی که لازم به ذکر است بازی آنلاین استراز جهانی که در آن هر نژاد است هر شش کلاس در دسترس نیست، بنابراین مراقب باشید در انتخاب شما.

جالب توجه است، در بازی جهانی استراز می توانند از سطح دوم، که لازم است به طور موثر توزیع شیشه در ویژگی ها و انجام با موفقیت در عرصه در نبرد با خود برای تبدیل شدن به یک تازه کار شروع می شود. از سطح دوم شما مجاز به پیوستن به هر قبیله. علاوه بر این، از سطح چهارم شما می توانید در حال حاضر یک قبیله است که شما اجازه می دهد تا عملا از شروع به کار فقط بر روی شهرت خود را ایجاد کنید.

در تمام بازی در بالا توضیح داده جهانی استراز آنلاین باز می شود تا یک فضای بزرگ برای بازیکنان سفر پرماجرا - مناظر متنوع با انواع تمامی موجودات زنده، جزیره مرموز پر از شگفتی و بلند آوازه شو غم انگیز، و غیره بنابراین توسعه، مبارزه، مسافرت و دریافت بسیاری از برداشت از این جهان مرموز و غیر معمول استراز.

 

بازی همچنین