جهانی Oksaroy

نام های جایگزین: Oxsar جهانی، جهانی Oxsar

جهانی Oxsar آنلاین - برای تبدیل شدن به بزرگ در جهان - چند نفره مبتنی بر مرورگر استراتژی فضای آنلاین، که در آن بازیکن باید به گسترش امپراتوری خود را افزایش دهد و از نفوذ به کهکشان های دیگر به نام هدف اصلی این است!

Oxsar جهانی آنلاین نیازی به نصب کلاینت بازی و در هر مرورگر به جز در این بازی شما می توانید بر روی iPad2، اپل، آی فون، iOS و آندروید بازی در دسترس است.
برای شروع بازی، جهانی Oxsar آنلاین ثبت نام. این را می توان به دو روش انجام می شود:
1) استفاده از حساب کاربری شبکه های اجتماعی، مانند، فیس بوک، ایمیل. انگشت های دست فاصله، VK و همکلاسی. با کلیک بر روی یکی از دکمه های شبکه های اجتماعی (با فشار دادن نیاز است که، است که در آن حساب ثبت نام وجود دارد) و به دنبال دستورالعمل به تصویب مراحل ثبت نام در بازی.
2) به طور مستقیم از بازی با کلیک بر روی "ثبت نام" در در پنجره جدید که باز می شود، نوع در زمینه های مناسب نام کاربری و ایمیل، رمز عبور و توافق با قواعد بازی را بپذیرد. بعد، بر روی "ثبت نام" را فشار دهید در این بازی جهان ثبت نام Oxsar بیش از.

و در حال حاضر شما می توانید ببینید چه بازی ارائه می دهد Oxsar جهانی آنلاین. رفتن پس از ثبت نام بازی، با انتخاب منوی "سیاره"، به نام سیاره خود. و رفتن به "تنظیمات" شما می توانید رابط کاربری بازی خود را (بازی پوست، سبک پس زمینه، سبک جدول، مجموعه ای از تصاویر واحد و غیره مجموعه

در این بازی بازیکن می تواند یکی از این حرفه را انتخاب کنید: جهانی (هیچ تخصص)، شاختار دونتسک (متخصص در استخراج منابع) مهاجم (متخصص در حملات)، صنایع دفاعی (متخصص در دفاع) و Tankman (متخصص در مشت زدن قدرت) .

سیستم دست آورد، در ابتدا از طریق آموزش های پایه به. علاوه بر این، نیاز به ساخت یک نیروگاه خورشیدی به ارائه برق و حرارت سیاره ما.

این بازی دارای منابع مانند فلز، سیلیکون، هیدروژن و اعتبار انرژی (شما می توانید آنها را برای پول واقعی خرید). با هر سطح جدیدی از توسعه معادن و فلزات، و مقدار منابع را افزایش می دهد.
فلز - آن را به ارزان ترین مواد اولیه است، اما، اما به آن نیاز دارد بیشتر از هر چیز دیگری. عنصر اصلی از ساختارهای پشتیبانی برای ساخت و ساز ساختمان ها و کشتی ها.
سیلیکون - این منابع برای همه وسایل نقلیه و ساختمان های مورد نیاز است. مواد اولیه برای ساخت و ساز عناصر الکترونیکی و آلیاژهای آنها.
هیدروژن - این منبع به عنوان سوخت برای کشتی، تقریبا تمام مطالعات، مشاهده کهکشان ها، و همچنین برای استفاده از انگشت سنسور مورد نیاز است.
انرژی - که مورد نیاز است برای تامین انرژی برای معادن و سینت سایزر.

بازی آنلاین جهانی Oxsar است کهکشانی مبدل - جایی که در آن شما می توانید منابع موجود به وفور در منابع ضروری و مورد نیاز می باشد تبادل است.
بازی بازی آنلاین جهانی Oxsar در درجه اول در انواع مختلف سازه ها ساختمان های درگیر، و به افزایش سرعت ساخت و ساز ساختمان، لازم است برای ساخت یک ربات کارخانه، فراهم می کند که کار آسان است، و است که می تواند در ساخت زیر ساخت های سیاره ای استفاده می شود.

ذخیره سازی از فلز و سیلیکون، مخازن، مخازن هیدروژن، آزمایشگاه تحقیقاتی، سیلو های موشکی، کشتی سازی، کارخانه دفاع ... و بسیاری دیگر، و نه کمتر از ساختمان های مورد نیاز برای توسعه امپراطوری خود ساخته شده است.

علاوه بر ساختمان، جهانی Oxsar بازی آنلاین دارای زرادخانه عظیمی از سفینه های فضایی که توانایی های خود را تحت تاثیر قرار دهد. این کامیون کوچک و کامیون های بزرگ، جنگجو، موبایل، ناوشکن مرگ ستاره ... و به طور کلی، انتخاب قابل توجه است! آرسنال دفاع نیز در ارتفاع. در اینجا و لیزر نصب و راه اندازی، و موشک، پلاسما و یون توپ، سپر های مختلف، و غیره

بازی آنلاین جهانی Oxsar با استفاده از سیستم مبارزه منحصر به فرد و جنگ های شبیه ساز خاص خود را دارد. بازی بازار اجازه خواهد داد که به تجارت منابع، کشتی ها و آثار مکشوفه از بازیکن های دیگر. و انجام پژوهش، که در این بازی است که در حال حاضر 20 گونه، می تواند باز کردن فن آوری های جدید و سیستم های سلاح های پیشرفته تر.

بازی بازی آنلاین جهانی Oxsar ممکن است، که در نظام ارجاع و جذب بازیکنان جدید به بازی و آن را به دریافت جوایز. شما همچنین می توانید قبیله ملحق (که برخی از مزایای به من بدهید) و یا خود را ایجاد نمایید. رفتن به چت، شما می توانید با بازیکنان دیگر در چت.

به طور خلاصه، من می خواهم بگویم: بازی جهانی Oxsar خواهد شد بسیار هیجان انگیز است. ایجاد یک زیر ساخت های اقتصادی و نظامی در سیاره خود را، و به استعمار دیگر. تسخیر سیستم های ستاره های جدید و کهکشانها. من تمام است که شما نیاز به شروع به بازی World Oxsar آن Oxsar جهان ثبت نام شما یادآوری. موفق باشید!

 

بازی همچنین