ماموریت علیه ترور

نام های جایگزین: ماموریت علیه ترور

ماموریت علیه ترور آنلاین - عمل علمی تخیلی چند نفره با مدل رایگان مشتری. این تیرانداز اول شخص خیره کننده است که می دهد بسیاری از لرزش. کار در توسعه این شرکت پروژه های Kingsoft. شرکت ایستگاه CIB خالص - و در سال 2010، بازی MAT به لطف اینترنت به ناشر ظاهر شد. با توجه به ویژگی های از قبیل یک زرادخانه بزرگ، حالت های مختلف بازی، استفاده از آیتم های منحصر به فرد از تجهیزات، ماموریت علیه ترور بازی واقعا جالب است. تعداد کاربران در حال رشد است و هر روز، و امروز شما می توانید یکی از آنها تبدیل شده است. به منظور تبدیل شدن به یک عضو از فعالیت های پرماجرا، شما فقط نیاز به دانلود ماموریت علیه ترور. چت بازی های چند منظوره خواهد شما را لذت، و به شما نیز دسترسی به مناطق اجتماعی باز می شود - به اضافه. به دنیای مجازی، که هرگز خسته کننده خوش آمدید!

قبل از اینکه شما شروع به بازی ماموریت علیه ترور، به خوبی خواهد بود برای پیدا کردن آنچه در این جهان فوق العاده اتفاق می افتد. تحولات در آینده دور اتفاق می افتد. هر دو طرف دیگر مقابله با. یکی از آنها در تلاش است تا سلطه بر جهان بر بشریت باقی مانده و از سوی دیگر حق آزادی دفاع و آرزوهای خود را به برقراری نظم در جهان است. تیم مبارزان آزادی نفوذ "بردن" و در حال حاضر بسیار دشوار است برای تمایز بین خود تبدیل شوند. و با این حال مردان تمایل به رفتن به تحریک. چه پایان داستان است؟ اگر شما می خواهید به یادگیری به سرعت به جامعه بازی بپیوندید.

برای این که به گیم پلی بازی، شما ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد و نصب کلاینت بازی در کامپیوتر شما. ماموریت علیه ثبت نام ترور کند زمان زیادی را ندارد، و فرایند دانلود بسیار ساده است. بدون سکسکه باید بوجود می آیند. هنگامی که اولین بار خود را در دنیای ناشناخته را پیدا کنیم، باید از ظهور شخصیت خود را تعریف کنیم. آواتار سیستم اجازه می دهد تا شما را به سفارشی کردن ظاهر از قهرمان راه که می خواهید. اما شما باید برای پیروزی در جنگ های خارجی به اندازه کافی را فراموش نکنید که. مراقبت باید انجام شود لباس خوب است. ماموریت علیه ترور بازی اجازه می دهد تا شما را به استفاده از سلاح های مختلف. موجود 18 نوع سلاح اولیه، 3 نوع سلاح ثانویه، 3 نوع سلاح سرد و 5 نوع نارنجک. این همه شما در یک فروشگاه خاص را کسب خواهد کرد. نکته اصلی این است که بودجه در دسترس بود، اما آنها باید در این دوره از گیم پلی، انجام وظایف متعدد است. اما شگفتی به همین جا ختم نمی شود. در MAT آنلاین می تواند دشمن خود را به یک حیوان (مانند خوک و یا یک لاک پشت) با استفاده از عناصر خاص،. این جایی است که شما از آن لذت ببرید به کمال!

آیا می توانم در حالت های مختلف بازی کند. را انتخاب کنید آنچه را دوست دارید: تک حالت آموزش حالت نبرد تیم، تیم حالت زنده ماندن، حالت زنده ماندن حالت تک، زامبی حالت فتح. و به همین ترتیب تا زمانی که جنگ تانک. سعی کنید تمام حالت ها و در میان آنها هستند قطعا وجود دارد که خواهد بود را بیشتر دوست داشتم. خوب، برو جلو! موفق باشید! در این جنگ با هیچ شانس نمی تواند انجام دهد!

 

بازی همچنین