مه

نام های جایگزین: مه

مه آنلاین (Myst آنلاین) - مبتنی بر مرورگر چند نفره بازی آنلاین، رایگان، که مدت طولانی است که توسط مقدار مناسبی از طرفداران بازی های مشابه را دوست داشت. آنلاین Myst بازی های بزرگ و این یکی از ساکنان زندگی طولانی مبتنی بر مرورگر نقش بازی کردن بازی ها است، اما با وجود این، نه تنها درخواست تجدید نظر ویژه خود را از دست می دهد، اما کاملا برعکس - تا به طور فزاینده ای به مراتب بهتر و جدی تر از لحاظ کیفیت محصول می شود. مه بازی آنلاین - این قطعه ای از احساسات فرح بخش را برای که مردم به طور مستمر به دنیای MMORPG کشیده شده است.

ثبت نام مه در این بازی شما را طولانی نیست. همه شما باید انجام دهید - به حساب نام، آدرس پست الکترونیک و رمز عبور برای تضمین دسترسی به حساب کاربری خود شوید. بنابراین، پس از چند دقیقه در آدرس ایمیل خود را به نامه ای آگاه آنها را دریافت خواهید کرد که ثبت نام مه بیش از.

بازی Myst دارای یک رابط کاربری زیبا، که در آن طراحان در شکوه و عظمت کار کرده است. بنابراین استفاده از آن را توسط هر دو تازه کار و آنها که با این بازی آنلاین قدردانی - است که برای اولین بار به ثبت نکرده.

یکی از "برجسته" از این بازی این است که با افزایش سطوح تغییر شخصیت نه تنها ویژگی های بازی خود، بلکه ظاهر آن است. این رشد می کند، تشکیل و تبدیل شدن بیشتر و بیشتر قهرمانانه. بر این اساس، شما همیشه قادر به تعیین سطح تقریبی ظاهر در حریف خود را حتی قبل از نبرد آغاز می شود باشد.

جالب از توسعه دهندگان البته کنار گذاشتن بسیاری در حال حاضر از حملات در مناطقی از بدن خسته است. سیستم مبارزه، که ما را با بازی آنلاین مه یک نوع سردرگمی از جنگ های معمولی و به نوبه خود مبتنی بر مدل است، و باعث دعوا جالب و غیر قابل پیش بینی می باشد. نه یک دوئل بخش مبارزه با غنی از بازی، آن را نیز برای مبارزات تیم ارائه شده است، و به این معنی است که شخصیت خود را به ارزش دقت به گروه یا قبیله برای پیوستن به را انتخاب کنید. مه بازی آنلاین است که دارای نه تنها یک سیستم نبرد، بلکه یک سیستم پمپاژ قهرمان خود را. در واقع، عدم وجود مجازی از کلاس رشوه به عنوان چون.

همه در این بازی، سه مجموعه از ویژگی های خاصی از شخصیت، که به تعیین موقعیت خود را در نبرد وجود دارد. اگر شما مدافع دشوار است، و سپس شما - چابکی و استقامت اگر شما در روح و نزدیک حمله سبک، پس لازم است که به قدرت و شهود تمرکز است. بنابراین، هوشمندانه ترکیب تاکتیک های توسعه شخصیت، در طول زمان توسعه به سبک مبارزه منحصر به فرد که مناسب شما بهترین. بازی آنلاین مه خوش خوشحال سیستم اقتصادی توسعه یافته است. از کاربر به طور متوسط ​​این است که در مقدار مناسبی از فرصت ها برای کسب حفظ و نگهداری آنها از یک دوست منعکس شده است. ساده ترین و موثر ترین گزینه - تولید و فروش منابع. همچنین شما می توانید از تجهیزات کارخانه سازنده همان انواع مصنوعات درآمد. البته، باید به تلاش کمی بیشتر، اما پاداش برای کار خواهد بود بسیار بیشتر است. این بازی حتی یک فرصت هیجان انگیز برای شرکت در قرعه کشی را فراهم می کند، اما به منظور شانس خود را فقط شروع به بازی بازی آنلاین مه.

با هر سطح جدید شخصیت خود بخش خاصی از مکان های بازی، مهارت های جدید و توانایی استفاده از سلاح های قوی تر باز می شود. در واقع، زرادخانه خود، کمد لباس و کارت بازی گسترش به حدی که آن را در سطح شخصیت خود را افزایش می دهد.

شروع به بازی بازی آنلاین مه، بسیاری از بازیکنان استدلال می کنند که آن را کور پیچیده و سخت به آن را درک کنند. اما دقیقا برای این بازی یک سیستم راهنمایی: سه سطح اول تا به شما به دنبال معلم خود را - بازیکن مثل شما برخی از دانش از گیم پلی. در ادامه بازی در مه، هنگامی که شما در چهار سطح برسد، به شما این فرصت برای تبدیل شدن به یک عضو از یکی از قبیله داشته باشد. با و بزرگ، فضای انتخاب است نه چندان بزرگ، اما تقریبا تمام قبایل در بازی - بسیار قوی، و در نتیجه شما به طور جدی باید در نظر اگر شما هنوز هم شک دارند که پیوستن به یک به نفع خاندان شما.

گفته شده است که مه بازی است که تنها لذت بخش است، اما همچنین جالب نیست - یکی از چند بازی که به حق می تواند نام یک موفقیت است. آیا با تنبلی حرکت کردن نیست، برای ثبت نام اینجا و احساس می کنم مثل یک قهرمان!

 

بازی همچنین