انحصار ستاره

نام های جایگزین: انحصار ستاره، انحصار

بازی انحصار ستاره است یک بازی آنلاین گسترده چند نفره متعلق به ژانر "استراتژی اقتصادی"، که در آن شما نیاز به عشق، شانس، هوش. این سرگرمی جذاب را با دوستان خود است. همچنین احساسات لذت بخش است که شما در یک بازی جدول از انحصار کنید، در VIP-شرکت کنندگان این فرصت برای انتقال بازی ها را به نفع خود کیف پول الکترونیکی خود را داشته باشد.

بازی انحصار دیکته قوانین به عنوان نزدیک به نسخه دسکتاپ (انحصار، تاجر، بانکدار، میلیونر، و غیره ). برای راحتی، گیم پلی در انحصار آنلاین، آن را فرصت خود را برای شرکت در هر گونه تصمیم گیری های اقتصادی را از دست ندهید خودکار می باشد. هدف اصلی از این بازی انحصار آنلاین است خراب کردن مخالفان خود را، اما لازم باشد خود را نمی ورشکسته. شرایط شما انحصار آنلاین را می توان افزایش یافته است: برای اجاره و یا فروش اموال خود را، شما می خواهید قبل از این خرید.

قبل از انحصار بازی آنلاین، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128 MB. انحصار ثبت نام می کند بسیاری از وقت خود را و آسان را ندارد:

1. در صفحه اصلی، انتخاب گزینه "ثبت نام".

2. لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

3. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید و تکرار آن.

4. فکر می کنم از نام مستعار شخصیت و آپلود یک آواتار، پس از نام واقعی خود، جنس، تاریخ تولد و منطقه محل سکونت را وارد کنید.

5. "ثبت نام" را انتخاب کنید.

انحصار بازی - سراسر جهان هیئت مدیره بازی اقتصادی معروف، که توسط آمریکایی چارلز Darrow ایجاد شده است. بازی انحصار ستاره بسیار هیجان انگیز است، نیروهای شرکت کننده برای نشان دادن احساسات، علاوه بر این، بازی انحصار یک استراتژی اقتصادی با قواعد نسبتا ساده است. در انحصار می توانید بازی آنلاین حداقل 2 نفر. هدف شما این است که حریف ورشکسته. شما می توانید انحصار بازی های آنلاین و به نوبه خود پرتاب تاس، در حال حرکت در یک دایره در چندین موقعیت - در تا آنجا که در تاس سقوط کرد. اقدامات شما در انحصار آنلاین به طور مستقیم در بستگی دارد در چه رشته ای (بخش سلول) به شما خواهد شد، که شده است، چندین گزینه وجود دارد: خرید یک بانک و یا ساختمان ، به پرداخت باج، اگر سایت توسط حریف متعلق به. برای کسب انحصار آنلاین، شما می توانید اجاره و یا فروش ساختار و عمل خود را دارند. در آن صورت، اگر معامله می کند به اندازه کافی پول ندارد، شما می توانید اعتبار در بازی انحصار است.

شما آنلاین برای بازی انحصار توسط قوانین قدیمی خواهد بود. از آن است که زمین بازی، مستطیلی، شما رقبا داشته باشد، شما رول تاس (مجازی، در این مورد). بازی انحصار شما اجازه می دهد به خرید ساختمان و به جمع آوری کمک های مالی. سازندگان انحصار آنلاین شکوه سعی به ترک حداکثر نسخه شباهت بازی آنلاین با نسخه واقعی آن است. من باید بگویم که آنها آن را انجام داد: اولین دقیقه از بازی انحصار ستاره به معنای واقعی کلمه خیره واقع گرایی، سادگی، معقول بودن و راحتی.

بازی انحصار در اصل به عنوان یک بازی رایگان قرار گرفت، اما هم وجود دارد امکان قرار دادن ابزار، به عنوان مثال، خرید یک VIP وضعیت، ارائه می دهد که بسیاری از مزایای. اما انحصار خرید ایمیل یک وضعیت اختیاری است: شما می توانید پول خود را صرف کنید و لذت ببرید انحصار آنلاین!

کسب درآمد انحصار خرید الکترونیکی را می توان بازی با بازیکنان دیگر در پول تحت آرایش (برنده شما می توانید به WMR-کیف پول را) . شما همچنین می توانید در این مسابقات، که تا به جایزه شرکت کنند. در انحصار آنلاین، یکی دیگر از راه وجود دارد - برای شرکت در برنامه های وابسته از پروژه. پولی که به دست انحصار خرید الکترونیکی می تواند در بازی صرف و یا قرار دادن WMR کیف پول.

 

بازی همچنین