MonstersArmy

نام های جایگزین: MonstersArmy

MonstersArmy آنلاین - چند نفره مبتنی بر مرورگر بازی استراتژی سبک داستان. شما خود را در یک جهان که در آن مبارزه بین خون آشام ها و werewolves متوقف نمی شود. با پیوستن به یکی از این، شما نیاز به گرفتن کمر در دست خود و ایجاد یک مستعمره قدرتمند است. قلعه و شما خواهد بود پناهگاه بین مبارزات قمار در برابر شکار. البته، هیچ کس دیگر به عنوان یک فرد عادی، و در مورد آنچه رخ داده به او فکر می کنم نمی توانست به این اتفاق می افتد. اما به هر حال، و هنگامی که شما شروع MonstersArmy بازی با شما که در حال حاضر اتفاق افتاده است. هنگامی که شما در جنگل تاریک حمله قرار گرفته است، زمانی که شما به دنبال راه خود را، داشتن شغل، شما از خواب بیدار شد کاملا متفاوت است. در حال حاضر - شما که گوشت خونین تشنه. گرسنگی ابدی را برای اقداماتی که به تازگی ننگین و نفرت انگیز به نظر می رسید فشار. اما چه می توانید انجام دهید؟ آیا برای زنده ماندن و انجام بهترین خود را به احساس راحتی در تصویر جدید. در نهایت حتی شروع به خودت این سوال را بپرسید - و شاید بهتر است که آن همه اتفاق افتاده است؟ پس از همه، کسانی که به MonstersArmy بازی، به سادگی می تواند زندگی خود را راضی نکرد!

بازی جهان با جنگ گرم بین احزاب متخاصم، حوادث باور نکردنی، ماجراهای دیوانه، و حتی بسیاری از مشکلات در مورد کشاورزی در قلعه خود را، به خوبی و به فکر چگونه به پمپ شخصیت خود را و آن را در نتیجه شکست نخورده است . و همه این را در اسرع وقت به شما منتقل ثبت نام MonstersArmy در دسترس شما باشد. ایجاد حساب کاربری - یک فرایند نسبتا ساده. مورد نیاز برای پر کردن در زمینه هایی مانند آدرس ایمیل، نام کاربری، رمز عبور (تایید)، و سپس تیک جعبه، در نتیجه اتخاذ توافقنامه و ابراز تمایل به دریافت اخبار، و پس از آن را در پست الکترونیکی خود و باز کردن نامه ای که به شما ارسال می شود. در این نامه یک لینک به حساب کاربری خود را فعال کنید است. که همه کسب و کار است. این زمان برای لذت بردن از MonstersArmy آنلاین است. به هر حال، سیستم مورد نیاز کم اجازه می دهد آن را به انجام تقریبا هر کسی. پس پیش بروید!

در ابتدا، شما باید تصمیم بگیرید که به چه کسی همچنین می خواهم به تعلق دارند. خون آشام - با موجودی مهارت های منحصر به فرد از شب، یک گرگ - غرایز بالا سوپرمن، که با نیروی زیادی در سرعت و وقف. که خون آشام ها و werewolves مبارزه در این جهان فوق العاده ای برای برتری خود را. وظیفه شما - به میدان رو در اختیار خود را غیر قابل تسخیر، ایجاد یک ارتش قدرتمند است که ترس برای ورود به جنگ نیست، بلکه به طور مداوم در پژوهش، ساخت و ساز، توسعه مهارت های جدید می کنند. قدرت خود را در نهایت بیشتر و بیشتر قابل توجه خواهد شد و شما احساس می کنید که شما آماده برای برخورد می باشد. فقط بازی MonstersArmy می دهد فرصتی برای تجربه یک احساس فراموش نشدنی!

بنابراین، شما جان سالم به در و تناسخ در جسم تازه از قاتلان او شدند. افکار بنابراین بسیاری در مورد چگونگی نه، شما باید فورا را تا مسائل فوری است. همانطور که برای قلعه، در خاک خود لازم است برای ساخت بسیاری از ساختمان های مختلف. این ساختمان های نظامی (سربازخانه، اصطبل، دیوار شهرستان قلعه)، و پژوهش (معدن طلا دانشگاه)، و مخلوط (روستا، مسکن، تالار شهر، جعل، وزارت خزانه داری). البته، نه همه در یک بار. اما به تدریج همه این اشیاء را در قلمرو خود ساخته شده است. با تشکر از املاک و مستغلات شما می توانید طلا و مردم مسالمت آمیز ذخیره کردن. و مردم و طلا به نوبه خود در میان منابع با ارزش هستند. اگر شما احساس می کنید به اندازه کافی قوی، و شما فکر می کنم که ثروت به اندازه کافی، بنابراین هیچ کس متوقف خواهد شد حمله به کشورهای همسایه با سرقت. و منابع منابع ارزشمند از شهرستانها خنثی هستند. پس نشستن نیست هنوز.

A مبارزات انتخاباتی به هر گونه شانس موفقیت، جمع آوری ارتش قابل ملاحظه است. هیولا بازی ارتش اجازه می دهد تا شما را به ایجاد گروه های واحد از جمله واحدهای ویژه، واحدهای هوابرد، پیاده نظام و سواره نظام. چشمگیر؟ درست است، اصلی ترین چیزی که عقل برای مدیریت آن همه!

بخش مهمی از گیم پلی - پژوهش. آنها برای کمک به کشف توانایی های خاص. کاهش آن را به خون آشام لول سوم: bloodlust، توانایی بهبود یافته به پرواز، ذهن کنترل و بهبود زخم، و به توانایی werewolves رتبه بندی کاهش اعتصاب غذا لوپین، زوزه گرگ، و تاکتیک های بسته بندی. سعی کنید این فرصت ها چون شما در آینده! ادامه به گیم پلی بازی در حال حاضر برای تامین امنیت اوقات فراغت غنی! موفق باشید!

 

بازی همچنین