هیولا در مقابل

نام های جایگزین: هیولا در مقابل

هیولا بازی در مقابل آنلاین - یک بازی نقش بازی رایگان است که دعوا بر روی سیستم های تاکتیکی می باشد.

به منظور درک هیولا بازی آنلاین چه چیزی است در مقابل تصور کنید قبل از یک هیولا. بسیار تاریک و نزدیک شدن به لاشه، با دهان بزرگ، چشمان خون؟ شیفته، پس از ثبت نام سقوط همراه با دیگر بازیکنان در هیولا در مقابل آنلاین.

در هیولا، انتظار: کاهش بازی ساده تاریخ و شما را نه طولانی است. اولین چیزی که شما نیاز به ایجاد هیولا منو در مقابل ثبت نام است برای انتخاب یک شخصیت از یکی از چهار نژاد، که در آن مسابقه او بلافاصله می دانم چه نوع از هیولا پوشش خود را، به عنوان مثال، Zavriev، ماسک، دافنه خشم (هر کاراکتر دارای تخصص خاص خود را دارد )، و تنها پس از آن شما یک نام را تشکیل می دهند. پس با قوانین بازی موافقم، شما نیاز به یک رمز عبور، که خواهد آمد به دخالت در زندگی از هیولا خود را. بعد شما را به ایمیل شما معتبر است، و تبریک می گویم، هیولا ثبت نام در مقابل منتقل می شود. حالا شما می توانید شخصیت خود را در مقابل هیولا بازی.

آیا در این واقعیت است که، زمانی که یکی به نظر می رسد، خود را انسان تمام زندگی در غم و اندوه و شوک به فرار به حساب نمی آید. زندگی و خون از این هیولا از مسائل فوقالعاده است.

بازی هیولا بازی آنلاین در مقابل شما آسان نخواهد بود، چرا که آن را دشوار است به را در خلیج نگه داشتن تمام زمانی که همه همان که شما هیولا است! قدرت حیوانات و روشن ساختن رابطه با چنگال و دندان های خود را در دور قرون وسطی و در دوران مدرن هیولا مدرن در زرادخانه از آخرین دستاوردهای علم بودند: مواد منفجره دیوانه و قاتل، لیزر، و حتی یک UFO وجود دارد! شما مدیریت این امر می تواند آسان، فقط نیاز به پیروی از مقررات: فقط پرش و درست در هدف رسید. رسیدن به تسلط واقعی، شما متقاعد شده است که این همه تنها آغاز است و بدون مرز برای کمال وجود دارد.

بازی هیولا در مقابل آنلاین است بسیار هیجان انگیز است، به دلیل تغییرات حال حاضر در دسترس از رشد شخصیت.

آتش بازی، گل و Energizer:

در هیولا می تواند در برابر سه نوع حرفه ای بازی کند. اما برای شروع به استفاده از مهارت انتخاب درست شما نیاز به استفاده از سلاح های خاص در جنگ. هنگامی که شما برای باز کردن یک مهارت است که شما نیاز به آن را یاد بگیریم، می توان آن را برای مهارت های نقاط انجام می شود که تنها زمانی که به سطح جدیدی از شخصیت خود را داده می شود.

هیولا بازی آنلاین در مقابل چنین گراف به عنوان یک تن. تن تعیین استقامت از شخصیت خود را. مسلما در هر مبارزه شما با استفاده از بخشی از تن. اما اگر هیولا خود را به طور کامل از تن زد، و سپس شما باید فورا به خرید یک کوکتل و یا یک ستاره واقعی. همچنین، به لطف ستاره در این بازی شما می توانید دیگر پاداش دریافت کنید، اما آنها عملا از قدرت شخصیت شما تاثیر نمی گذارد، بازیکنان بسیار ساده و realschiki از نظر قدرت تقریبا برابر است.

اگر شما ترجیح می دهند دعوا عظیم، این بازی برای شما ایجاد شده است. شما قادر خواهید بود برای پیوستن به قبیله دیگر بازیکنان، و برای کسانی که ترجیح می دهند برای مبارزه با تنهایی در فروشگاه تعداد زیادی از کارهای جالب و quests برای هر سلیقه. لازم به ذکر است که در این بازی قدردانی نه تنها قدرت، توان و ترس از پوشش محیطی، بلکه تفکر منطقی مدبر، حیله گری و خوب است.

 

بازی همچنین