کوه و تیغه

نام های جایگزین: کوه و تیغه

بازی کوه و تیغه - یک نماینده بزرگ سبک RPG با تعصب سواره نظام "اتحاد جماهیر شوروی". هیچ راز خلقت خود را، توسعه دهندگان، خانواده Yavuz بود. پارسه می توانید با این پروژه در تمام مراحل آزمون آشنا می شود. به هر حال، مرحله در فضای باز خود را در سال 2005 از آغاز شده است. در سازندگان همان هرگز برای یک لحظه را فراموش کرده ام در مورد این بازی، به طور مداوم در حال توسعه شده و به روز رسانی خود را. طرفداران این ژانر فورا متوجه شدم که چیزی در حال آماده سازی به مقیاس - مناسب برای ارائه رسمی بازی، قادر به نوبه خود دنیای بازی. تعامل با بازیکنان - است که، شاید، خردمندترین راه حل برای توسعه دهندگان که می خواهند به یک پروژه برای مردم!

آغاز در کوه و تیغه بازی، یعنی، ایجاد ظاهر و شخصیت خود را انجام می دهند عبور از آزمون، که نتایج آن ادامه خواهد داد تا در سرنوشت و ویژگی های اصلی قهرمان بستگی دارد، شما می توانید برخی از شباهت ها را با پروژه فراموشی پیدا کنید. در واقع، این وضعیت بسیار جدی تر است. این پروژه نشان دهنده بیش از اسباب بازی RPG عادی است. و اگر ما بازی در مقایسه با پروژه های دیگر، آن را بسیار مناسب تر است را به منظور جلب مقایسه با مهندسان یا دزدان دریایی. چه درست است، در مقایسه با موارد فوق، M & B تمام رویدادهای مهم اتفاق می افتند بر روی زمین جامد.

در کوه و تیغه تاریخ وقایع در قلمرو جهان داستانی به نام Calradia رخ می دهد. مناظر تا حدی یادآور قرون وسطی. با این حال، در اینجا نیاز نیست که از هیولا کنجکاو مخفی کردن و مبارزه با بد وحشتناک. کارت بازی ها متشکل از پنج پادشاهی که در آن، اگر به درستی نگاه از نزدیک، شما می توانید اسکاندیناوی شناخت، برخی از کشورها در غرب و جنوب اروپا، روسیه، مغولستان. قهرمان خواهد شد در قلمرو همراهان Calradia سفر. و این داستان تنها جزئی از عناصر در سیستم های بزرگ و پیچیده است. همه چیز برای یک دقیقه متوقف نمی شود. قابل توجه است که در کوه و تیغه شخصیت (حداقل بسیاری از آنها) جاودانه می باشد. آنها می توانند به تغییرات مختلف تهیه، ناپدید می شوند در حالی که، می رود به زندان، اما پارسه باید بدانند که دیر یا زود آنها را به بازی خواهد آمد دوباره، آسیبی نرساند. این ممکن است به نظر می رسد که چنین شخصیت های چرخه خسته کننده و غیر جذاب است، اما این چنین نیست، در مقابل - آن کمک می کند تا بهتر به بازی وفق دهند، تبدیل شدن به بخشی از آن را (همه بر روی صفحه نمایش چیزی است که چهره آشنا!

گیم پلی شروع می شود پس شما می توانید به کوه و تیغه دانلود کنید. در مکان های مختلف به قهرمان خود را خواهد وظایف و تکالیف داده می شود. ماموریت می تواند سطح دشواری کاملا متفاوت - که آیا به تصویب نامه، یا کشتن یک مرد به عنوان خوش شانس. هنگامی که به دستور افراد دیگر شما را خسته، شما می توانید شانس خود را در تجارت امتحان کنید. با استفاده از این به نوبه خود از وقایع، شما لازم نیست به صرف ساعت به کاوش در تگ ها و به خصوص تجارت، جهت فعالیت را انتخاب کنید و سپس بازی خود را به شما در راه راست هدایت کند.

جستجو همه از ویژگی های این بازی می توان بیشتر، دیدن یک ویدیو توصیفی کوه تیغه.

 

بازی همچنین