Multiverse آنلاین

نام های جایگزین: Multiverse

Multiverse آنلاین - چند نفره رایگان مبتنی بر مرورگر فانتزی نقش بازی بازی سبک. این جهان فوق العاده ای است که در آن موفقیت می تواند به هر کسی که حداقل برخی از تلاش را را. شما می توانید امپراطوری خود را ایجاد کنید، برای ایجاد یک قدرت بی سابقه ای از تیم و شرکت در جنگ تاکتیکی هیجان انگیز، نشان دادن هوش دلخواهی و شجاعت. طرح بازی است پر از حوادث مختلف، که برای اولین بار چند دقیقه از گیم پلی پس، شما نمی توانید به آمده است. گیم پلی بازی علاوه بر ساخته شده است برای چنین سرگرمی های مرورگر غیر معمول است: در اینجا شما می توانید از یک جهان را به دیگری به جای بیحال شدن در یک فضای محدود حرکت می کند، و در نظر داشتن مناظر خسته شدم. به عنوان مثال، شما وسعت گستره آسمانی از اعماق دریا، tehnofenteziynogo postapokalipisa، ترسناک زامبی ها و دیگر مکان های به یاد ماندنی را کشف کنید. و حتی اگر شما معطل کمی طولانی تر در یکی از جهان از انتظار می رود، نمی خواهد خسته شدم. چگونه بسیاری از ناشناخته راه برای رفتن، که تنها ملاقات موجودات بی سابقه ای که با آن تنها افراد فوق العاده ای شما را ملاقات خواهد کرد! پیش از این، آن را فقط در رویاهای من مجاز بود، و در حال حاضر، با شروع بازی Multiverse، شما ذرات سفر تا فراموش نشدنی از فعالیت های اوقات فراغت روزانه!

شما باید در بازی Multiverse آنلاین را بررسی کنید، که در آن شما نیاز به پر کردن در زمینه های زیر:

- نام کاربری،

- E-الکترونیکی،

- رمز عبور (با تایید در خط بعدی)

- طبقه

- کد امنیتی (با تصاویر).

پیش فرض برای عضویت در خبرنامه الکترونیکی الکترونیک از دولت از پروژه است، اما در یک بررسی که شما با قوانین موافق باید خود را تحویل دهد. ثبت نام آنلاین Multiverse با فشار دادن دکمه مربوطه به پایان میرسه. حالا شما می توانید به جهان Multiverse آنلاین بدون هیچ گونه دریافت ها و تاسیسات اضافی بروید. شروع با آزمون اول نبرد، و شما به سرعت در واقعیت مجازی تا کنون ناشناخته آشنا خواهد شد!

بازی Multiverse دارای گرافیک بالا با کیفیت، جلوه های ویژه زیبایی، جزئیات هر عنصر از بازی، به انواع مختلفی از جهان که منجر به کاربران برای آینده، جنگ عالی در مکانیک از بازی 3، آزادی انتخاب از تاکتیک های، توانایی تغییر ظاهر یک کاراکتر و به عنوان یک کل. اما با وجود تمام این مزایا، این بازی نه تنها هیچ هزینه اشتراک نیاز ندارد، بنابراین نیز بسیار به تنظیمات کامپیوتر وفادار. شما می توانید ماجراهای هیجان انگیز با استفاده از متوسط ​​پیکربندی PC لذت ببرید. اگر تنها یک مرورگر مدرن وجود دارد - و داشتن سرگرم کننده تضمین شده است!

قبل از بی پروا به چرخش شیرجه رفتن در اطراف این حادثه، باید جوهر از بازی خود را درک کنید. در multiverse، که در آن یک بازی اکشن است، گسترش crossworld kayadov امپراتوری. به عنوان یک اهل جدیدی از سرزمین جادویی، پیوستن به نیروهای مقاومت موجود و شروع به یک مبارزه بی امان علیه دشمنان بی رحم. برای غلبه بر متجاوز شما به طور مداوم باید برای متحدان نگاه کنید، جمع آوری اطلاعات، در مورد مراقبت سلاح های مناسب و معقول، پمپاژ ویژگی های قهرمان. بازی بازی Multiverse - به معنای به انجام وظایف مختلف، جمع آوری مجموعه رقابت با کاربران به طور مشابه بلند پروازانه که شما، کسب شهرت، ساخت و توسعه قلعه شامل ارتش خود را برای شرکت در جنگ های هدیه کن! به طور خلاصه، نه صلح! صبور باشید و قادر به رسیدن به ارتفاعات سرگیجه! چگونه می توانم شما را تبدیل به یک استاد از کل چشم انداز شهرستان های فوق العاده؟ ضرب و شتم با اشتیاق پایان ناپذیر با اوباش و دیگر اربابان - و در مورد با تشکر از شما قطعا به تمام گوشه های جهان فوق العاده ای گسترش یافته است!

هر چیزی که در بازی به عنوان اگر واقعی اتفاق می افتد. حتی در حال حرکت یک شخصیت بسیار شبیه به راه رفتن بر روی زمین در جهان واقعی است. و یکی دیگر از شگفتی زیبا: بدون نیاز به انتخاب یکی از کلاس های ارائه شده، در پیش نمی دانستند که آیا می خواهید سناریو از سرنوشت او. شما می توانید بازی آنلاین Multiverse، انجام نقش منحصر به فرد خود را بسته به خلق و خوی متفاوت است، مستقل از هر گونه نسخه.

اجازه دهید همه انتظارات شما را برآورده، چرا که پروژه به طور انحصاری برای لذت بردن شما ایجاد شده است! موفق باشید!

 

بازی همچنین