MU آنلاین

نام های جایگزین: MU آنلاین

MU آنلاین - چند نفره آنلاین بازی نقش بازی در ژانر علمی تخیلی. چند در جهان معروف شرکت کره ای WebZen، تصمیم گرفت تا به زور در یک بازی خاص است. و آنها قطعا موفق شد. پس از MU آنلاین بازی فقط معروف است، بلکه بازی های رسانه ای. همچنین به همراه بزرگ که شما می توانید بازی MU آنلاین رایگان بازی.

برای شروع بازی شما این ویدیو را ببینید و تصاویر MU آنلاین، و پس از آن باید بازی MU آنلاین را دانلود کنید. و در حال حاضر شما می توانید به دنیای داستانی شیرجه رفتن.

در حال حاضر به بررسی مختصری از MU آنلاین انجام می دهد. اجازه دهید با این واقعیت است که شما را به جهان از MU کنید شروع می شود. نام خیلی از استاندارد به شما می گوید آن است که ساده و معمولی نیست. در واقع در آن است. این همه فوق العاده و شگفت آور است.

: قبل از اینکه شما بین سه نمایش شخصیت را انتخاب کنید

• شوالیه تاریکی،

شعبده باز • تیره.

• وروجک.

شوالیه تاریکی - به همراه بزرگ - نیروی فیزیکی قدرتمند است. دعوا خوب به تنهایی، غوغا، دستکاری سلاح، که دارای مجموعه ای عظیم، زره قدرتمند و قوی در دفاع.

جادوگر تاریکی - را به عنوان عناصر - یخ، آتش سوزی، رعد و برق. قادر به دوربری، حتی در میان نبرد، او موضوع را به سلاح های کشتار جمعی، با استفاده از سحر و جادو به نیروی تازه یافتن، اما کمی ضعیف در غوغا.

وروجک - edfiyka. کلاس منحصر به فرد، اما به توسعه پیچیده، بهترین در یک حمله از راه دور، عمل می کند به عنوان یک دکتر، افزایش هر دو حفاظت و متحدانش حمله کند. خوب به عنوان یک تیم و به صورت جداگانه.

اما گیم پلی از این بازی اجازه می دهد تا ایجاد یک نفر تا هشت حرف می باشد. در این حالت، شما می توانید هر شخصیت را امتحان کنید. و جالب ترین نکته در این بازی هیچ نمی یکی از شخصیت ها به طور یکسان. هر کس متفاوت است. همانطور که سازندگان ارائه انتخاب زیادی از لباس و تجهیزات.

بازی MU آنلاین شما خواهد شد تنها یک هدف اصلی همراه - مبارزه با سمت بد، نابود کردن تمام هیولاها در راه خود را. اما اگر عمیق تر، و سپس البته شما آرزوی به سرعت به بعد بالاترین سطح، برای افزایش این ویژگی ها و مهارت ها، ایجاد یک شخصیت قدرتمند است.

بازی MU آنلاین فراهم می کند توانایی ایجاد تیم در دو نسخه:

• موقت - حزب.

• دائمی - هدیه کن.

در اینجا به علاوه این است که شما می توانید دوستان خود تماس بگیرید و ایجاد یک گروه دوستانه.

هنگامی که شما در شخصیت را انتخاب کنید شما در یک کلاس خاص از هر شهرستان دریافت کنید. و در آنجا شما قفسه سینه طراحی شده برای بلند کردن پول خود را.

در طول بازی، شما می توانید مقدار زیادی از حقایق جالب و جذاب پیدا کنید.

همچنین، بازی مو آنلاین رایگان به شما فرصت برای زنده ماندن در این بازی، که شده است، شما نیاز به استفاده از پول واقعی است. اما هنوز هم شما را دریافت خواهید غنی به راحتی.

این بازی در گرافیک خوب ساخته شده، شما به راحتی می تواند در میان این وضعیت از شهرستان تمایز قائل شود. شخصیت های ترسیم ایده آل، هیچ چیز به تریلر. صدا حافظه و از بازی منحرف کردن اذهان نیست.

به طور کلی، شما می توانید این بازی با شخصیت های فوق العاده در جهان جذاب خود را شروع می شود. شما بازی خوب!

 

بازی همچنین