جنگ های موسیقی

نام های جایگزین: جنگ های موسیقی، جنگ موسیقی

بازی آنلاین موسیقی جنگ - MMORPG بازی رایگان مرورگر جدید با دیدگاه های 2D را از شرکت توسعه سرنوشت. ساکنان SaundSiti به مبارزه برای سلیقه موسیقی خود، دفاع از نقطه نظر آنها با مشت خود را. شما به سادگی را انتخاب کنید رده مناسب از فلز، رپ، راک و زرق و برق، با توجه به تنظیمات خود را. شخصیت خود را - یک نماینده از گروه موسیقی. بازی جنگ های موسیقی شما می توانید با ورود با فیس بوک یا VKontakte. برای این کار نیاز به ثبت نام در جنگ بازی موسیقی، که در آن شما به اطلاع تمامی اطلاعات لازم (نام و نام خانوادگی بازی، ایمیل، رمز عبور). سیستم مورد نیاز تفاوت حیا، چرا که PC شما باید این پارامتر ساده به عنوان ملاقات:

  • سیستم عامل ویندوز
  • پردازشگر ( پنتیوم )
  • 2GB RAM
  • کارت
  • کارت صدا
  • اتصال به اینترنت
  • معمول انجام می دهد

مسلما باید نصب شود نرم افزار F شلاق پخش 11. 4. milomany و فقط پارسه عزیز، کشف این بازی شگفت انگیز! شما تنها انتظار برای یک تجربه لذت بخش!

ثبت نام سفر موسیقی جنگ اجازه می دهد تا در پنجره شخصیت، که در آن شما خواهد اقدامات خود را کنترل باشد. برای کسب پول بازی، انجام انواع ماموریت. پس از خواندن این کار، اقدام به اعدام. اگر با موفقیت کنار آمدن - پاداش تضمین شده است! پس انداز خود را به صرف در تجهیزات. همه چیز شما نیاز دارید که شما می توانید در یک فروشگاه خاص خرید. در طبقه بندی سلاح، طلسم، حیوانات خانگی و بیشتر وجود دارد. شی انتخاب شده شما باید موجودی خود را به استودیو است که در منوی مشخصات نمایش داده شده حرکت می کند.

شما همچنین می توانید انرژی خرید (برای شرکت در جنگ نیاز به یک مقدار مشخصی از آن)، کارت های مختلف (برخی از مزایای استفاده). نگه داشتن چشم در میزان انرژی و یا با توجه به سرمایه خود و به نمایندگی از ستاره.

کاربر کمک از کسب تجربه سه استادان بالا. آنها بسیاری از حس در امور هنری است، به طوری که راهنمایی آنها می تواند بسیار با ارزش است. نباید blithely آنها را اخراج، آن را بهتر به گوش دادن.

بازی بازی جنگ های موسیقی آنلاین نیاز پمپاژ مهارت های قهرمان. احساس اعتماد به نفس در خود، شما می توانید دیگر بازیکنان را به چالش و پیوستن به مبارزه. نه لزوما شنوایی کامل موسیقی برای اثبات بی گناهی خود را داشته باشد. جنگ موسیقی بازی - این تصمیم به وجود آمد neponyatok با استفاده از این بحث به عنوان یک نیروی فیزیکی است. در ضمن، استفاده از باطوم، مشت و لوازم جانبی دیگر با تکیه تلفظ کردن اهداف خود را. آیا قوی، زیرک، بازیکنان محکم را حفظ کنید. اجازه ندهید که هر کسی برای تحمیل نظرات خود را! آیا شما فکر می کنم که شما استعداد فقط به اندازه کافی برای بالا رفتن از کوه المپ در مقدونیه موسیقی؟

شما می توانید قهرمان خود را ضبط برای شرکت در مسابقات. مسابقات را در محل به صورت خودکار. شما نیز باقی مانده است دیده می شود رویدادی اتفاق می افتد. اگر مورد نظر، همراه با دوستان، شما می توانید یک گروه ایجاد - یک نوع از قبیله. یک امتیاز است که در آن گروه شما می گذرد را به خط اول، شما تنها به این تلاش ها اعمال می شود وجود دارد.

چت اجازه می دهد تا سوالات را بپرسید، ارسال و یا پیشنهادات. آیا این فرصت را به اظهار نظر در مورد احساسات ناشی از گیم پلی بازی شگفت انگیز را از دست ندهید.

جنگ موسیقی بازی شما توسط موسیقی لذت بخش همراه است. علاوه بر این در دسترس برای انتخاب آهنگ ها در رادیو کشور شما است. صدا ایجاد فضایی است که قادر به بلند کردن خلق و خوی شما و برطرف کردن اندوه، با الهام از روزهای هفته تا کی خاکستری است.

اگر می خواهید به طور ناگهانی می شود، خوش آمدید به خرید یاقوت. شما می توانید این را با کمک از reals به طریق وب مانی انجام دهد. برنده یاقوت دریافت ویژگی های اضافی است که باعث می شود بازی جالب است.

بعدی، خبره! برنده شدن در این احترام در SaundSiti سازش ناپذیر! تحقق رویای طولانی برگزار شد در حال حاضر به راحتی، دنیای مجازی - بهترین راه برای افزایش برای ستاره شدن! موفق باشید!

 

بازی همچنین