ﻦﻣ ﮎﺭﺎﭘ ﺲﮑﻋ

نام های جایگزین: ﻦﻣ ﻩﺩﺎﻌﻟﺍ ﻕﻮﻓ ﮎﺭﺎﭘ

من عکس پارک - بازی اینترنتی رایگان است که شبیه سازی پارک های تفریحی. تصور کنید که روشن، زیبا، پر از خنده و منطقه شاد جیغ، که در آن مردم برای فرار از مشکلات روزمره. هر کس تا کنون بازدید جایی مثل این، و به احتمال زیاد بیش از یک بار. شما، شاید، فکر می کنم که بازی فوق العاده پارک من ارائه می دهد یک پارک بازدید مجازی و سوار در نوسانات. نه، اگر شما می خواهید خود را یا که نوسان را امتحان کنید - لطفا. اما کاربران از این بازی فوق العاده در نظر دارد دور از دسترس و پر اب و تاب. پس از شما را در اینجا نه به عنوان یک بازدید کننده، و نقش مدیر! شما باید برای ایجاد پارک تفریحی خود را و پس از آن، چه جالب آن خواهد شد، که چگونه بسیاری از آنها خواهد شد، و آنچه در آن می تواند مخاطب را جذب - تنها در خودتان بستگی دارد. تبدیل به تلاش بیشتر برای ایجاد، جذاب تر خلقت خود را برای مردم است. اما برای جذب کودکان، بزرگسالان و حتی سالمندان - این هدف اصلی شما این است. چه لذت بخش در شما می شود، حتی اگر زیبا، و پر از ایده های درخشان این پروژه نخواهد بود محبوب است، اما قلمرو اموال خود را خواهد ترک و غم انگیز؟

تاریخ در یک بازی من عکس پارک - درب به دنیای جالب و طنز خوب. پر کردن چند زمینه، تو در جایگاه کارگردان را دریافت کنید و برای شروع اولین تکالیف خود. نام و نام خانوادگی، رمز عبور، ایمیل سرور: من ثبت نام عکس پارک باید اطلاعات زیر نیاز دارد. علاوه بر این، شما را به خواندن قواعد و موافقت با شرایط و سیاست حفظ حریم خصوصی. حالا شما می توانید گیم پلی در مرورگر لذت ببرید، حتی اگر کامپیوتر شما بالا و پارامترهای سیستم که برآورده نمی کنند.

شروع به بازی بازی آنلاین فوق العاده پارک من، شما خود را در یک منطقه خالی از سکنه از پارک پیدا کنید. در اینجا پس از آن فعالیت خود را گسترش دهد. اولین دو تراز وسط قرار دارد جاذبه - و این محل خیلی غمگین نیست. فرمت یکی از آنها - و مهمان اولین نگاه با بهره معجزه جدید که شما می باشد. و سپس، تحت نظارت خود را همه چیز می رود مانند ساعت، دقیق. بخش از پارک به مناطق. تنظیم جاذبه های مختلف اعم از کوچک و پایان دادن به. چادر تیراندازی هدف، دینامومتر، زمین بازی، تئاتر عروسکی - تمام این فقط آغاز است. با گذشت زمان شما و oldtimer و اتاق آینه تحریف، و یک شعبده باز و شاتل فضایی و زیر لیوانی غلتکی و جاده های ترسناک و مسیر مسابقه. چرا یک بهشت ​​واقعی نیست؟ و صاحب آن همه - شما.

سعی کنید به شان و مقام سلطنت در محدوده شما. به عنوان مثال، شما می دهد 200 واحد از مسیر شن و ماسه. به طور طبیعی، باید آن را به نفع استفاده می شود، یعنی سمت راست برای ذخیره کردن مسیر برای بازدید کنندگان به جاذبه. فراموش نکنید که برای نصب کیوسک های بیشتر، آنها قطعا در تقاضا خواهد بود. به یاد داشته باشید که شما باید انجام دهید، این است که به خاطر خود و برای مردم نیست. موفقیت شما vymerivaetsya دقیقا توسط بسیاری از مردم است که چگونه می توانید علاقه مند می شود. همانطور که می دانید مردم خراب کن و از مزایای تمدن، به طوری که همه آنها در خدمت تماشایی!

بازی من پارک تفریحی توسعه نیافته به طوری که تلاش های را به شما سرمایه گذاری صد. پس از همه، بازدید کنندگان نه تنها وجود دارد به صورت گروهی می آیند، و پرداخت هزینه برای دلار پارک لذت بخش است که در جیب شما بروید. سود شما باعث می شود اعتماد به نفس و انگیزه خوبی برای بهبود فرزندان خود را.

بازی من عکس پارک شما اول نیاز به غذا. همانطور که بدون آن ساخت و توسعه سواری؟ از منابع به چهار نوع اصلی تقسیم می شوند:

- مواد ساختمانی (سنگ، فلز، رنگ)

- قطعات (ماشین آلات، موتور، لوازم الکترونیکی)

- ایده (ایده های خلاق، طرح ها، پژوهش)؛

- طبیعت (مواد طبیعی، گیاهان).

در این بازی پارک تفریحی نیاز به مواد خام، بنابراین راه های تولید آن وجود دارد. چگونه می توان از راست کنید؟ بله، بسیار متفاوت، جمع آوری مواد اولیه به جا مانده از بازدید کنندگان، تلاش برای حدس زدن کارت های سمت راست گذاشته بوستر، که ممکن است در مجموعه ای از مواد خام، تکالیف کامل کمین و حرکت سطوح در ازای هدیه، انتخاب کنید تا مواد در تمیز کردن موانع، به عنوان سنگ و ریشه، بازی چرخ از فورچون. علاوه بر این، این فرصت را به خرید ارز حق بیمه (الماس)، که برای مواد اولیه رد و بدل وجود دارد.

شروع فوق العاده پارک من به بازی در حال حاضر و متوجه است که چنین علاقه مالامال از عناصر گیم پلی بازی است. شما هرگز خسته می شود! نگرانی در مورد افزایش جاذبه های سرگرمی عامل در بندان به طوری که زمان به سرعت می گذرد. شرکت Upjers همه چیز برای لذت بردن شما بود! بنابراین عجله بسر می رسانید همان سعی و کوشش برای ارزیابی سازندگان!

 

بازی همچنین