زمین من

نام های جایگزین: سرزمین من

در میان بسیاری از اسباب بازی های مختلف آنلاین می ایستد سرزمین من. سیستم مورد نیاز خاص است که در اینجا نیست، برای تبدیل شدن به یکی از علاقهمندان به بازی از این بازی، تنها نیاز به دسترسی به اینترنت با مطلقا هر کامپیوتر و یک مرورگر وب بر روی یکی از آخرین نسخه.

پلات بازی ساده است: سرزمین من دعوت شما را برای تبدیل شدن به فرمانروای یکی از شهرستان را به بخش هایی از امپراتوری و مبارزه برای تسلط در مناطق دیگر از حاکمان دیگر خود را مانند تکه های کوچکی از امپراتوری یک بار گسترده تقسیم می شود. آیا باید به مبارزه برای مروارید سیاه جادویی. آیا یک منبع، در اختیار داشتن که به شما می دهد دسترسی در زمان. این را می توان در مأموریت های متعدد، اما شما می توانید برای واحد پول خرید. بازی سرزمین من، که می تواند هر دو کودکان و بزرگسالان شرکت می کنند، بسیار آسان برای مبتدیان. من باید بگویم که زمین من ثبت نام آنلاین روش کاملا ساده و آسان در این بازی به شما خواهد گفت چه خواهد بود، به مرحله بعدی. به عنوان مثال، شما ممکن است این شهرستان است که به زودی قهرمان خود را و پاهای او را باید انتخاب کنید، و آن را شکوفا و موفق. برای این که شما نیاز دارید فقط در زمینه پر کردن، یکی با نام قهرمان خود - کلمه کاربری و رمز عبور را وارد کنید در این زمینه مناسب است. در این مورد شما همچنین نیاز به انتخاب یک نژاد، به شخصیت خود خواهد بود. بازی خود را در زمین من ارائه می دهد چهار: الف نور و تاریکی، شیاطین و شوالیه. چه کسی خوب است و چه کسی است - شر، در اینجا به آسانی قابل درک است: الف ها تاریک و شوالیه نماینده الف نور و تاریکی و شیاطین - تاریکی. هر کدام از آنها دارای یک بازی آنلاین سرزمین من شامل 8 نوع از نیروها را دارند. این شامل نمایندگانی از صنایع دستی مختلف: جادوگران، درمانگران، فلش، و دیگر مزدوران. نیز وجود دارد یک نوع خاص و - هیولا.

نور الف - سحر و جادو در جنگل با آبشار بزرگ زندگی می کنند. شوالیه - ساکن سرزمین مقدس.

تاریک الف (Drow) - پنهان در جنگل های جهنمی.

شیاطین - ترجیح می دهند به زمین مرده است.

هر کدام از آنها دارای نوعی از پاداش در بازی به واحدهای نظامی خاص و، البته، در استخراج منابع است. به عنوان مثال، پاداش الف ها قابل پرداخت برای استخراج از چوب، و یک جایزه برای مبارزه با دستگاه آنها را به عنوان شفا دریافت خواهید کرد. آنها از توانایی که بعد از جنگ برای احیای. شوالیه جایزه برای دانه و طلا صادر شده است. آنها همچنین می توانند در کوله پشتی خود حمل دو برابر دیگران است. الف ها تاریک دریافت تشویق برای چوب و آهن، و پاداش آنها را به یک واحد به عنوان شعبده بازان با عنوان. شیاطین در نتیجهی استخراج سنگ، و به عنوان امتیازات دیگر، آنها در این حمله ممکن است قوی تر از نژاد های دیگر در سوم. پس از دریافت آنها به علاوه به عنوان سربازان مزدور. بنابراین ما می بینیم که تعادل از 3 مسابقه گذاشته کاملا، و انتخاب هر یک از آنها شما می توانید به لطف بالا به ویژگی های فردی و مهارت در مسابقه انتخاب برسد.

و برای کسانی که نمی توانید صبر کنید به بازی بازی آنلاین سرزمین من، و افزود که مروارید سیاه - نه تنها یک منبع جادویی است. این را نمی توان با غارت دریافت کنید. آنها می توانند برای خدمات برتر پرداخت. علاوه بر این جایزه ویژه، چندین منابع طبیعی مهم است که برای توسعه و پیشرفت مفید باشد وجود دارد:

- درخت

- غلات و حبوبات

- سنگ

- طلا

- آهن.

این پنج منابع را می توان به روش های مختلف استخراج شده، پس از آن - برای لحظه ای، در ذخیره سازی، اما شما می توانید آنها را از دشمن استخراج، گرفتن مغازه اش. این است که به عنوان یک ماموریت جنگی در بازی نامیده می شود. بازیکنان همچنین وظایف غیر جنگی داشته باشد. به عنوان مثال، شما می توانید پادشاهی مگر اینکه البته کار کشف، برای جاسوسی، نظارت و یا حتی استعمار و تمام.

در سرزمین من بازی بسیار آسان و سرگرم کننده، شما در حال انتظار برای ماجراجویی و احساسات جدید، با این تفاوت که شما می توانید بسیاری از دوستان جدید را ملاقات کند.

 

بازی همچنین