راز

نام های جایگزین: رمز و راز، راز

رمز و راز آنلاین - چند نفره آنلاین رایگان بازی مبتنی بر مرورگر است که طراحی شده است برای شکستن الگوهای تضمینی از بازی های آنلاین چند نفره. لازم به ذکر است که رمز و راز بازی یک کارت آنالوگ است. بسیاری ممکن است فکر می کنم که هیجان انگیز ترین و همچنین بازی با ورق پر هزینه ترین - البته پوکر. اما جزئیات در نقش بازی کارت بازی مورد که این بازیکن در حال بازی فقط عرشه خود است، و بسیاری از کارت های نادر است که منظور از چند هزار دلار است. به طوری که کارت بازی های هیئت مدیره بیش از یک بار با سرگرمی به رسمیت شناخته شده مانند پوکر، بزور و با تهدید و دیگران به رقابت بپردازند. به طور کلی، بازی رمز و راز بازی آنلاین interensoe تواند بسیار دقیق برای کسانی که هرگز در دسکتاپ نقش بازی کردن بازی های تفننی.

تاریخ در بازی رمز و راز ساده و سر راست است. همه شما باید انجام دهید - پر کردن نام کاربری و رمز عبور خود را. توسعه دهندگان مراقبت گرفته اند برای بررسی رمز و راز را در طولانی بود و حداکثر ناتوان نشده است.

بنابراین، به بازی. نقش کارت بازی - چیست؟ این مشابه معمول نقش بازی کردن بازی را با یک هشدار است: تمام اتفاقات رخ داده در این بازی، بر روی کارت توصیف شده است. در هر نوبت یک بازیکن قرار می دهد در زمین و بازی کردن یک بازی با ورق situtsiyu در آن شرح داده شده است. رمز و راز بازی آنلاین است که نه استثنا در این زمینه است، اما باید با توجه به برخی جزئیات پرداخت.

به عنوان مثال، شما نمی توانید بیفکری یک بار کارت قدرتمند ترین پخش می شود، چرا که هر یک از شخصیت یک مقدار مشخصی از انرژی است که بین هر کدام از این شش عنصر، که متعلق به شناسایی کارت به اشتراک گذاشته. در واقع، از عناصر در بازی ارائه شده آتش، خاک، آب، هوا، مرگ و بی طرفی، هر یک از آنها تاثیر می گذارد که چگونه بسیاری از کسانی که یا کارت های دیگر شما می توانید استفاده کنید. آنها هیولا که دشمن اولین تیم شما حمله نشان می دهد. در واقع، این بازی می تواند در نظر گرفته شود کاملا sbalansirovannnoy. اما بازی رمز و راز آنلاین را به آسانی به عنوان آن را در نگاه اول به نظر می رسد نیست: مانع است که شانس کسی می تواند در نقشه های طرح لبخند، و کسی که - هیچ. و پس از آن گیم پلی بسیار شبیه به گرفتن دور آب نبات و از یک کودک می شود. بنابراین، اصل این است: اگر شما به مقدار زیادی از انرژی آب می آیند، هیولا منطقی ترین این فاجعه خاص حمله، چرا که آنها را انجام خواهد داد بیشترین آسیب را به آنتاگونیست خود را.

عنصر سرزده در بازی - بی طرفی، که ترکیبی از تمام ویژگی های عناصر دیگر، و هنگامی که شما استفاده از یک کارت بی طرف که انرژی همه عناصر جادویی مصرف با هم. کارت این عنصر به درستی می تواند موفق ترین و نادر در نظر گرفته شود. آیا بدون کارت در جنگ است در اصل امکان پذیر است، اما با نگاهی به چگونگی قدرتمند، به عنوان یک قاعده، آنها هیولا هستند - منطقی است که فرض کنیم که این بازی را بازی آنلاین رمز و راز این کارت ارزش. آنلاین رمز و راز بازی در رابط کاربری آن کاملا جاذب.

بلافاصله پس از ثبت نام شما کمی رمز و راز غیر معمول بازی، در درجه اول به این دلیل که اولین بار است آسان به حرکت نیست، و چگونه آنچه که در بازی اتفاق می افتد. بهترین راه حل برای شما خواهد شد به چند NPCs صدور وظیفه بازحمت حرکت کردن. بنابراین، در راه محجوب شما را بشناسند مکانیک از تلاش بازی آنلاین و می تواند به سرعت درگیر در فرآیند دریافت کنید.

اگر مورد نظر، شما می توانید حتی تبدیل شدن به یک جادوگر قدرتمند و شگفت انگیز، اما راه به برج سخت مغ و خاردار. در طول آموزش خود را، شما باید برای انجام وظیفه به عنوان مشکل و فقط خسته کننده، ترتیب دعوا آموزش است که تجربه شما را نمی آورد، و تنها پس از مدتی درها نوسان باز کردن برج Mage را در مقابل شما و شما می توانید چیزی جدید در یادگیری کاخ او.

بازی رمز و راز به ارزش آن، چرا که تنها وجود دارد شما می توانید کارت جذابیت و نقش بازی کردن بازی ها احساس به درک این است - قادر فرصت خود را به درستی شناسایی و ساخت تاکتیک، به دنبال یک وضعیت جنگی است. و همه این - بر روی کارت! آیا با تنبلی حرکت کردن نیست، ثبت نام و شروع به سفر سحر و جادو خود را.

 

بازی همچنین