افسانه

نام های جایگزین: اساطیر

افسانه آنلاین - نقش بازی کردن بازی، رایگان، تاریخ ایجاد که سزاوار توجه داشته باشید جداگانه. چیزی است که در یک نقطه از وضعیت بازی ها استودیو در کالیفرنیا یخ زده بود، تمرکز بر در حالی که در حال توسعه بازی اندیشه نوین: لندن. پس از آن، حق را به دوباره کاری این پروژه توسط توسعه دهندگان کره ای که به طور جدی را به این بازی و آن را به ذهن آورند خریداری شد. پس از مدتی، توسعه دهندگان را به جهان کودک تکمیل معرفی شده اند. افسانه آنلاین بازی بازی است که این امر می تواند جالب برای هر فن از سری معروف دیابلو، ما را در مورد انواع جنگ اساطیری و افسانه های یونان باستان می گوید.

تاریخ در بازی افسانه شما را زمان زیادی نیست. آن را به عنوان شما می توانید در سایت، و یا به طور مستقیم در بدن از مشتری بازی، اینجا و آنجا شما نیاز به وارد کنید داده های مشابه: نام حساب کاربری، آدرس ایمیل خود و رمز عبور برای دسترسی به حساب کاربری خود. پس از آن، به ایمیل شما اطلاع رسانی است که علم اساطیر ثبت نام تکمیل شده را دریافت خواهید کرد و شما می توانید بازی را شروع کنید.

افسانه بازی آنلاین قابل توجه در unusualness آن است. یکی از ویژگی های اصلی آن عمل می کند که در واقع آن را گاه به گاه است. این به چه معنی؟ بله که مخاطبان حجم است که این بازی را می خواهم، واقعا واقعا بزرگ است. در واقع، اول از همه، توسعه دهندگان را ساخته اند شوید که زمانی که بازی شما هر گونه مشکل ندارد، اما تنها به طور مداوم لذت بی پایان. و، در واقع، ما می توانیم با خیال راحت می گویند که آنها این کار را با شور و شوق تسلط دارند.

رابط ریاضت - این ایده اصلی طراحان بازی است: هیچ چیز اضافی، تنها سطح سلامت، مانا و طلسم piktogrammki که شما را به سمت چپ و دکمه راست موس را اختصاص داده است. همان طراحی است که با زهد و گیم پلی خود را بیان شده است. به عنوان مثال، نظام طبقاتی، شگفت زده انعطاف پذیری و سادگی آن است. به عنوان مثال، شما همیشه بازی Mage را، اما در برخی از نقطه متوجه شدم که متعلق به شما نیست و تصمیم به تغییر تخصص خود. و سپس شما را به توسعه دهندگان به سازش. بدون ایجاد شخصیت های جدید، همه شما باید انجام دهید - به سادگی برای آمدن به نزدیکترین شهر و تغییر وجود دارد یک کلاس خاص در NPC برای یک مقدار اسمی پول بازی.

افسانه onlyn بازی قانع کننده برای اصالت آن، و می گویند هیچ چیز مانند تنظیم - دیگر اخبار. این همان چیزی است که باعث می شود بازی به آرامی اما مطمئنا در حال حرکت از نردبان بالا از محصولات موفق آنلاین - اما در اینجا به طراحی هر چیزی که در بازی اتفاق می افتد است. احتمالا اینجا نقش بازی یک ایده جالب است و طراحان تلاش برای جهان بازی کمی کارتونی، نقاشی در داستان خشن از اسطوره های یونان باستان. و حتی سایکلوپ ترسناک در این بازی چیزی شبیه به یک خرس سیرک، waddling از پا به پا و چشمان لوچ.

انتخاب نژاد در بازی است مطلقا هیچ تاثیری در گیم پلی و ویژگی های شخصیت، پس از شروع بازی افسانه بازی، به سادگی به تنظیمات زیبایی خود مراجعه کنید. حالا چند کلمه در مورد هر نژاد: مردانه - نجیب، باهوش و قهرمانان قوی که سوء استفاده گسترش شهرت خود را به بسیاری از استان ها، سایکلوپ همان - آن روستایی نادان یا کودن و قدرت خود را مهربان، اما همه وحشت که حداقل یک بار با آنها مواجه می شوند. طنز - متولد حادثه جو، همیشه به چیزی و می شود تا، به خوبی Gremlins در - آینده - تنها نژاد که صحبت کردن در علم "شما"، و دلیل خوب است، چرا که تنها آنها او را می دانم.

فقط در بازی سه کلاس بازی: Pyromancer - لرد از آتش و ارواح شیطانی شکارچیان. فقط آنها را به در اختیار داشتن سلاح Infernal در و آتشین در خدمت تماس بگیرید. بازی آنلاین افسانه بازی این کلاس آسان نخواهد بود، اما جالب menie.

خون نایت - یک قهرمان، به خوبی پوشیده و در بسیاری از جنگ، که سلاح شمشیر بزرگ غول پیکر و یا Battleaxe است بوده است. شوالیه ها از این توانایی به پوشیدن زره های سنگین.

مهندس همان - یک مخترع باهوش است که در زرادخانه های موجود و حتی سلاح گرم. به غیر از او، مهندسان می توانند مواد منفجره و یا استفاده حتی ساخت یک تله.

به طور خلاصه، شایان ذکر است که بازی افسانه خوبی خواهد بود به هر کسی که باشد بیگانه به تاریخ یونان باستان و که همیشه در خواب به احساس قهرمان واقعی از اسطوره های باستانی نمی باشد. عجله کن، جهان خواب است در انتظار شما!

 

بازی همچنین