NBA 2K14

نام های جایگزین: NBA 2K14

NBA 2K14 - ورزشی، شبیه ساز جدید بسکتبال. بازی NBA 2K14 به جهان منتشر شد چندی پیش، فقط کمی بیش از یک ماه پیش. اما از آنجا که این مجموعه ای بزرگ پانزدهم "نشان"، تنها، به ترتیب، با بهبود است. نسخه اصلی منتشر شده از کامپیوتر NBA 2K14، و برنامه ریزی برای پیشبرد بازی برای ایکس باکس یک و پلی استیشن 4 خواهد بود. به نظر می رسد که حتی در برنامه های آینده از بازی در نسخه در دسترس باشد

اندیشه NBA 2K14.

فقط در اینجا به احساس گیم پلی بسیار اگر شما فقط می توانید بازی NBA 2K14 دانلود کنید. اینجا تنها یک شروع به توصیه است که شما از اطلاعات ارائه شده به شما را خوانده و بررسی از فیلم ها NBA 2K14 و تصاویر.

از آنجا که هر بازی کامپیوتر دارای ویژگی های خاص خود و اندازه، که می تواند هر کامپیوتری را نگه ندارد، تولید کنندگان مشخص ضروری سیستم مورد نیاز برای بازی عبور خوب است. اما در بازی سیستم NBA 2K14 مورد نیاز در اسرع وقت مقادیر بالاتر ممکن است مورد نیاز است. در یک مورد دیگر، شما فقط آن را به مشکلات و ناراحتی به من بدهید.

ایجاد کنندگان، شرکت 2K ورزشی، تصمیم گرفت Pocar طرفداران واقعی واقعی بسکتبال قرار داده و بر روی پوشش از بزرگترین بازی بازیکن بسکتبال آمریکا له برون جیمز. او همچنین در بازی از طرف تیم واقعی خود به نظر می رسد.

در بازی NBA 2K14 علاوه بر در حال حاضر در دسترس وجود دارد و تیم از اروپا شرکت خواهند کرد، در مقدار چهارده تیم های معروف.

در این بازی شما لازم نیست که فشار به نبرد در برابر هیولا وحشتناک در زندگی خود، و یا به ساخت یک گام استراتژیک به گام کل زنجیره به منظور بهبود و افزایش سطح زندگی بازی های خود را. چنین وجود دارد.

در اینجا شما به عنوان یک بازیکن در یکی از تیم بسکتبال خود را انتخاب ظاهر می شود. و اصلی و تنها - وظیفه شما این است برای بازی، ضربه، کمک در قلمرو رشته بسکتبال. این یک نوع مبارزه با ورزشی است، اما بدون سلاح سرد و مبارزه غیر مسلح.

بر خلاف بازی های قبلی، این نسخه دارای چند تغییر و اضافات

• مخالفان Poumnevshie.

• بهبود جو.

• احمقانه متحدان

• اضافه شدن دستورات.

• گرافیک بهبود یافته است.

مخالفان Poumnevshie - هوش مصنوعی بهبود یافته است.

بهبود فضای - آتش زا نشان می دهد بسکتبال جو، سرگرم در طول پرش charlidershi.

متحدان احمقانه - دیده می شود برخی از تیم های خود را احمق و شما باید به فشار.

اضافه شده دستورات - آنگونه که گفته شد، تیم از اروپا است.

گرافیک بهبود یافته - گرافیکی با کیفیت بالا، پیش بینی کرد در جزئیات بازیکنان بزرگ در صورت و طرفداران اطراف آن.

همچنین در این نسخه recaps دسترس به روز شده بر اساس نتایج حاصل از این نقل و انتقالات گذشته است. چه می افزاید: واقع گرایی حتی بیشتر برای کسانی که به دنبال به جلو به انتشار یک نسخه جدید از جهان است.

بازی NBA 2K14، به عنوان گفته شده است، طرفداران واقعا خوشحال از این سری از بازی ها، گرافیک کیفیت و صدا مرتبط است. فقط در واقعیت خواهم. نشستن در مانیتور صفحه نمایش خود را به شما یک احساس بودن در عرصه بسکتبال شود.

پس ادامه دهید. موفقیت شما بازی!

 

بازی همچنین