بهشت

نام های جایگزین: Nebesa

بهشت ​​آنلاین - یک بازی چند نفره در سبک فانتزی با هیچ هزینه ماهیانه، که ترکیبی از ژانرهای از نقش بازی کردن بازی ها، بازی منطقی و استراتژی است.

بازی برای بازی آسمان آنلاین، شما یک اتصال به اینترنت با سرعت بالا نیاز دارید و ادوبی فلش پلیر آخرین نسخه نصب شده است. دانلود شده را به کامپیوتر خود و نصب نرم افزار اضافی - لازم نیست.

تاریخ در بازی بهشت ​​مورد نیاز نمی باشد - شما می توانید در استفاده از حساب کاربری خود در سایت های شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب، VKontakte، فیس بوک و ایمیل وارد شوید. انگشت های دست فاصله. اگر شما تصمیم به رفتن این مسیر، و سپس چک بهشت ​​می دهید برای دسترسی به داده های خود، و سپس شما را به انتخاب شخصیت خود را و کسر که او بازی خواهد کرد. تخصصی جوامع که در آن شما می توانید تمام پاسخ به سوالات در مورد بازی ها - پیدا کردن در شبکه های اجتماعی، شما را حمایت قوی پیدا کنید. اگر شما تصمیم به ثبت نام، شما

نیاز به از طریق روش استاندارد به

- آدرس صندوق پستی الکترونیکی را وارد کنید

- رمز عبور

- کد را از تصویر

- موافقت با شرایط این قرارداد.

دستور العمل های بیشتر خواهد شد به ایمیل شما ارسال می شود. ورود به سیستم، پس از ورود به بازی وجود دارد، در آدرس و آدرس ایمیل و رمز عبور باشد. بهشت آنلاین ثبت نام کامل است، و شما می توانید خود را در جهان شگفت انگیز از جزایر پرواز غوطه ور.

بازی آنلاین بهشت ​​در رویارویی شش فرقه ها، به دو جناح مخالف تقسیم تمرکز دارد. هر جناح دارای مزایای خاص خود را دارد و معایب، و همچنین به عنوان حامی خود و علامت متمایز خاص است. بهشت بازی آنلاین شما ارائه می دهد انتخاب کنید که چگونه شخصیت خود را خواهد داشت، و از ویژگی های اصلی آن چه خواهد شد

- فرقه از ویرجین مشهور است برای توانایی های بهبود آنها، زیبایی و در اختیار داشتن دستور العمل های خاص است، نشانه ای از فرقه از باکره پر سفید است.

- به فوق العاده جشنواره - طرفداران فرقه شاد ترین که عشق را به revels حزب، علامت متمایز خود را - افزایش یافت.

- به مدافع فوق العاده (- ثبت نام snarling سر شیر) - آن را برای عدالت طرفدار، آنها نزاع نفرت.

- فرقه از غم و اندوه (دف) و می دانیم که همه چیز را در این جهان گذرا، و تنها درد و رنج برای همیشه است.

- فرقه ترسناک که مشخصه عنکبوت است، صادقانه خدمت حامی خود، مرتکب قتل عام و ترور قابل توجه به همه دیگران

- فرقه ویرانگر (جمجمه) به جرم تفرقه، خصومت، و سوزش نفرت است.

هنگامی که شما شروع به بازی بازی آنلاین بهشت، شما تبدیل خواهد شد به نگهبان از جزیره خود را، که در آن شما باید برای ساخت یک ساختمان: درخت، غار، شعبده بازان مدرسه، عرصه، مغازه. سطح ساختمان های خود را بالاتر، از ویژگی های بیشتر به شما در دسترس خواهد بود. البته، سطح ساختمان ها نیز در سطح شما بستگی دارد.

برای بازی در بهشت، شما باید به مبارزه با جنگ با وزرای سایر ادیان، در نتیجه تجربه به دست آوردن. از تجربه، آن را بر روی سرعت که با آن شخصیت خود را به سطح دیگری حرکت می کند بستگی دارد. هر مبارزه - بازی های کوچک پازل جداگانه است که در آن شما باید برای ایجاد زنجیره ای از سه سنگ. هر سنگ خرس عملکرد آن، و شما را مجبور به شکستن سر خود را بیش از آنچه که استراتژی را در یک مورد خاص است صرفه ترین. برای پخش در بهشت، شما نه تنها به اندازه کافی به فشار اعتصاب را فشار دهید در مبارزه بی معنی، نه، شما نیاز به استفاده از مهارت های منطق خود را.

بهشت ​​بازی آنلاین قابل مقایسه با مرورگر های مشابه (کسانی که نیاز به دانلود نرم افزار اضافی) بازی برای منحصر به فرد، روشن و رنگی گرافیک آن، یادآور نقاشی های هند باستان و یا نقاشی والیو. در هر صورت، این بازی را نمی خواهد به شما اجازه خسته.

 

بازی همچنین