نیاز به سرعت 2

نام های جایگزین: نیاز به سرعت 2

چه کسی در میان بازیکنان با تجربه می داند که نیاز به بازی سرعت 2، که در روسیه در آغاز سال 1997 و به دریافت عنوان روسی "نیاز به سرعت 2." این شبیه ساز بازی مسابقه ای که در آن زمان با بهبود گرافیک منتشر شد. شد ماشین آلات جزئیات قابل توجه جدی کشیده شده، جهان اشیاء متحرک حجمی ظاهر شد. بنابراین، اگر شما به یاد داشته باشید، بیش از یک خط و یا هواپیما پرواز در نزدیکی قطار منتقل می شود. اما این همه شکوه و جلال پارسه خیره در درجه اول نه - وسایل نقلیه سرعت فوق العاده خطرناک امکان پذیر نیست به از جاده منحرف می شود. بازی اجرا می شود NID شانس سرعت 2 ارائه می دهد شش نوع و همه آنها گرد بودند. اگر شما درخواست بازی آنلاین شانس NID سرعت 2 ویدیو، و سپس دیدن آن می تواند سطح گرافیک کامپیوتری در زمان و gonyalka به طور کلی در حال حاضر. برای تجربه کامل، شما می توانید بدون هیچ مشکلی نیاز به دانلود سرعت II و نصب بر روی کامپیوتر خود، شخصا آزمایش این بازی. به خصوص که در آن سیستم مورد نیاز بر روی هر کامپیوتر مدرن است.

بازی نیاز به سرعت 2 خودرو، که می تواند یک بازیکن استفاده قرار گرفت به شرح زیر است:

• مک لارن F1،

• Ferarri F50،

• جگوار XJ220،

• فورد GT90،

• لوتوس GT1،

• لوتوس اسپریت

• ItalDesign کالا

• Izdera Komendatore.

هنگامی که شما در نیاز به سرعت 2 بازی آغاز شده، پس از آن دیدم که این بازی پلیس خارج شد، و توسعه دهندگان تصمیم به افزایش فرکانس از اشتباهات ممکن شده که این بازیکن به، توسط یک کامپیوتر کنترل می شود. این فرایند بسیار از نژاد بسیار پویا تر و پیچیده تر بود: در حال حاضر بی شرمانه می تواند مخالفان خود را تضعیف، تلاش آنها را به دست کشیدن از مسیر.

تمامی موارد بالا، به عنوان یک کل، نشان می دهد که بازی NFS2 برای اواخر دهه نود بسیار موفق بود و به سلامتی از طرفداران رتبه جاده gonyalok دریافت کرد. اما این همه در گذشته بود. و آنچه در حال حاضر؟

اگر شما هم اکنون عبارت را در مرورگر خود را با چکش - دانلود NID سرعت 2 فرم، سپس آن را می تواند لینک به needforspeed رسمی سایت پیدا کنید. کام. رفتن وجود دارد و انتخاب زبان روسی، خواهید دید که نیاز به بازی سرعت II امروز وجود دارد. تنها نسخه فعلی از این بازی است که به نام نیاز به رقبا سرعت و انجام آن در حال حاضر بر روی موتور، "نسل بعدی» سرمازدگی 3. در حال حاضر، به لطف سیستم موجود AllDrive حالت های منفرد و جمعی از مسابقه ترکیب شده است. این سیستم اجازه می دهد تا شما را به پاک کردن خط بین تک نفره و چند نفره. در بازی وجود دارد و رانندگان و پلیس. هر گروه دارای ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد و توانایی. شما می توانید برای هر یک از این دو کلاس بازی. در این بازی شما دسترسی به 26 ماشین مختلف داشته باشد. مزیت بسیار مهم از این بازی - آن آزادی انتخاب است. فقط پرنیان تصمیم گیری برای خود چه و به چه منظور او می خواهد به تصویب. انتخاب مسابقه بعدی در یک زمان، و یا مسابقه معمول تعقیب برای شما. در این بازی بسیاری از مزیت های دیگر. از آنجا که بازدید از سایت، خرید بازی و تعقیب لذت شما!

 

بازی همچنین