ﻦﺑﺮﮐ :ﺖﻋﺮﺳ ﻪﺑ ﺯﺎﯿﻧ

نام های جایگزین: ﻦﺑﺮﮐ :ﺖﻋﺮﺳ ﻪﺑ ﺯﺎﯿﻧ

سری بازی NFS چیزی مشهور است و برای هر بازیکن شناخته شده در سراسر جهان است، و حتی کسانی که کاملا می توانم بازی های مسابقه را درک نمی کنند و از مهارت voitelskogo، عاشق این سری از بازی ها. بازی نیاز به سرعت: بخشی کربن سه پروژه با مشخصات بالا. داستان شخصیت اصلی، که به عموم مردم تحت تعقیب معرفی شده، همچنان ادامه دارد و در این بخش. یکی از ویژگی های متمایز این بازی است که توسط پلیس به دست آورد، در حال حاضر کمی آرام تر بود. و در اینجا چیزی است که شاد هواداران نسخه اول این بازی، سازندگان تصمیم به بازگشت به حالت شب مسابقات. هر ماشین است که در این بازی برای شرکت کنندگان به انتخاب Carbone به ارائه، تا حدی شبیه به اتومبیل افسانه ای را از تحت تعقیب. اما انتخاب یک مجموعه ماشین های بسیار بزرگ است. این ورزش و کوچک، و مسابقه، و اتومبیل جمع و جور، اتومبیل های عضلانی و هر گونه مفاهیم بسیاری از. در حال حاضر برای شرکت کنندگان در بازی این فرصت را به رقابت برای جایزه در خود به خود دارند، و در حال حاضر تیم اختصاص یافته است. تیم ممکن است از بازیکنان که مهارت های مختلف، به همین دلیل است که به طور قابل توجهی افزایش فرصت برای به دست آوردن پیروزی در رقابت می باشد.

در مجموع، با وجود این واقعیت که در حال حاضر بازی نیاز به سرعت: کربن ممنوع است در حالی که شرکت در سوت دانلود، طرفداران احساس شدید کرده اند که بازی را رها نمی کند، علاوه بر آن، سازندگان تصمیم به لطفا کسانی که عشق بازی و رانش مورد علاقه بازگشت. است اصلاح دیگری از بازگشت به شبیه ساز حالت واقعی، که تا حد زیادی به نسخه اولیه بازی مربوط می شود. با تمام آسیب های است که شما قادر به قرار دادن ماشین در بازی نگاه کنید به عنوان نزدیک به واقعیت است. و از بنیانگذاران قادر به اضافه کردن احتمال اتومبیل سوزش، که منجر به البته واقعی تر از گیم پلی بود.

برای شروع بازی شما نیاز به دانلود نیاز به سرعت: کربن، قرار داده و مشتری بازی بر روی کامپیوتر sveem. در این پروژه شما خواهد شد بسیاری از کارها و قرار ملاقات ها انتظار، تنها تفاوت از اقساط قبلی خواهد بود که به تقریبا هر چک خواهد شد در نزدیکی مسیر مسابقه به خاک سپرده شد انجام شده است. فقط می خواستم به ذکر است که در این رژیم از سواری مجانی لغو شد.

در نیاز به سرعت: کربن بازی رایگان برای هر شرکت کننده فرصتی برای تجربه از شهرستانها پیشرفته ترین در خیابان ها، که توسعه سازندگان این پروژه با ساخت قسمت های اولیه بازی را متوقف کند. فقط خوب نگاه سزاوار تبلیغ دره، که شامل تعدادی از نوآوری ها در این پروژه است. در نوبت تیز و فوق العاده در نیاز به سرعت قدرتمند: ماشین کربن، جدید ترین کارت های عطر و طعم منحصر به فرد. در این بازی، حتی کوچکترین اشتباه می تواند به قیمت جان، پس شما باید به دقت نظارت بر وضعیت. نبرد در دره توجه ویژه می باشد. در رویارویی دو نوع جنگ وجود دارد: از همان ابتدا شخصیت خود تلاش می کند تا نزدیک به عنوان نزدیک که ممکن است به حریف، به طوری که شیشه می خواهید سریع تر، و پس از آن انجام اقدامات مشابه حریف خود را. بدانید که تمام تفاوت های ظریف از گیم پلی ممکن است، اگر شما نیاز بازی به سرعت نگاه: کربن ویدیو تریلر!

اکثر افراد شرکت کننده در این بازی و البته متوجه شده است که می خواهند به تامل بیشتر در حالت های با نام تجاری جدید، با این حال، تنظیم حالت های که در حال حاضر گرفتار فانتزی از کاملا به همان شیوه مانند. به هر حال دانلود کنید NFS کربن لازم برای هر بازیکن است که خودش احترام است!

 

بازی همچنین