نیاز به سرعت تحت تعقیب

نام های جایگزین: نیاز به سرعت تحت تعقیب

هر نسخه از این بازی افسانه ای NFS نه تنها در میان طرفداران این ژانر آنها را حتی کسانی که هیچ عشق خاصی برای مسابقه معمول را دوست داشت دیوانه محبوب هستند. بازی NFS Most Wanted می - این به اصطلاح "بازگشت به آینده است." پس از آن صفوف به عنوان داشتن برخی از شکایات برای نسخه های قبلی از این پروژه، تصمیم به تغییر سازندگان. در این نسخه از توسعه دهنده بازی معیار فرسودگی شغلی superbestseller مشهور است. برای این شرکت با هیچ ذهن و بسیار خوشحال اندود شده بود - آنها مجبور به بازگشت به گذشته و برای انتخاب بهترین است که در پیش نویس بود، قبل از او شروع به فاسد شدن به منظور به فرد این داده های جدید آهنگ.

با و بزرگ، بازی نیاز به سرعت تحت تعقیب می تواند به عنوان یک بازسازی از سری از بازی های که قبل از آن آزاد شدند. تمام عمل های اصلی برگزار خواهد شد در خیابان های شهرستان Feirheven را. در خیابان فرصت محلی برای دیدار نه تنها فقط خودرو ورزش معمول و ماشین های عضلانی نادر، SUV، ماشین، فوق العاده و ماشین مفهومی است وجود دارد.

هر سوار دارای تخصص محلی که مورد نیاز است. بهترین، که وجود دارد به طوری که آسیب ناپذیر است، و آن این است تمایل در گذشته برای اطمینان از تخلف وجود دارد. در واقع این چیزی است که شما نیاز به انجام برسانند. با تمام این اصل است که برای اولین بار به برخی از درجه ای به نظر می رسد مانند نسخه اصلی یافته های اولیه تحت تعقیب لازم نیست را به عنوان اگر به نظر در جزئیات تعداد نوآوری های dodelok کامل و است.

برای شروع بازی به شما دانلود نیاز به سرعت تحت تعقیب، یک نشریه است که به روز شده نیاز خواهید داشت. در این جا شما می توانید به منظور دعوت پرنیان به رقابت به شما خواهد شد با توجه به تعداد نقاط nasobirat (در این بازی ها SpeedPoints نامیده می شود)، که پارسه برای به دست آوردن پیروزی در این مسابقه را دریافت کنید لازم است دریابید که. در حال حاضر این بازی داستان معمول ندارد. شاید این مساله توضیح می دهند که توجه شما را به بازی مسابقه ای معمول است و احتمالا به عنوان یکی از تفاوت های مهم بین این بازی از نسخه های قبلی، که در آن افراد خط قرمز در سراسر پروژه بود.

نسخه جدید NFSMostWanted 2012 این فرصت را به آزمون سرنوشت خود را در انواع مختلف از نژادها، که چهار وجود دارد، و اصل آنها شبیه به یکدیگر هستند شما داشته باشد. مشاهده مسابقه است تصویر زیر:

با حداکثر سرعت دویدن 

حلقه 

کاخ سعد آباد 

کمین .

پس از این، به عنوان شما قادر خواهید بود برای دانلود NFS تحت تعقیب، شما می توانید از آخرین حالت "کمین" که باید به دور از ماشین پلیس را تست کنید. به این دلیل، شما می توانید در مورد مهارت خود را در رانندگی با سرعت به دلیل این واقعیت است که ویژگی های عملکرد از اتومبیل پلیس به طور مداوم بدون شک بالاتر را فراموش کرده ام. شما برنده خواهد شد تنها با استفاده از حیله گری و مهارت و چابکی. خود را در مورد تمام است که در بالا نوشته شده است راضی ممکن است در نیاز به سرعت بیشتر تریلر های ویدئویی تحت تعقیب زود گذر.

این نسخه از این بازی است که هم اکنون در دسترس برای تلفن های هوشمند. که تنها کامل "تراشه" در بازی NFS تحت تعقیب در صاحب اندیشه نیاز به خرید به منظور به دست آوردن گیم پلی بازی تقریبا واقعی است.

 

بازی همچنین