نمکسیا تکامل

نام های جایگزین: نمکسیا آنلاین

نمکسیا آنلاین - مبتنی بر مرورگر آنلاین چند نفره بازی که در آن بازیکن خواهد تمام جهان را کنترل! نصب از ساختمان های مهم استراتژیک، ساخت و ساز از ناوگان فضایی قدرتمند و شکست ناپذیر - تمام اولویت های شما در بازی می باشد. همه سیارات، که باز می شود تا بازی آنلاین شما نمکسیا واقع بسیار نزدیک به ستاره، درست مانند منظومه شمسی ما. تحت تاثیر قرار طیف گسترده ای از ساختمان های مختلف، بهبود و تجهیزات نظامی.

تاریخ در بازی نمکسیا، توسط راه، ساده و آسان حتی برای یک تازه کار است. در ثبت نام نمکسیا تنها چند دقیقه طول می کشد. فقط چهار زمینه اطلاعات مربوط به شما و فعال سازی حساب کاربری خود از طریق ایمیل و بازی آنلاین نمکسیا در نوسان شکوه و عظمت خود را به نظر می رسد قبل از شما.

توسعه دهندگان زمان زیادی را پرداخت کرده اند این بخش، ظاهرا اعتقاد داشتند که این اصلی با نگه داشتن علاقه به بازی.
با کمال تعجب، هنگامی که شما شروع به بازی بازی نمکسیا رابط بازی آنلاین است که شما اول از همه که شما انتظار دیدن است در سبک مربوط به اینده، به طور کلی، آسان برای استفاده و چشم نواز از فوق العاده آن است.

ساختمان ها و کشتی ها را در بازی بسیار خوبی ارائه شده و megakonglomeratami razrostayuschimisya ساعت بسیار زیبا، دقیقا مثل تماشای تا ببینید که چگونه کشتی های فضایی از طریق فضا سفر در اطراف سیاره خانه خود را. اما بیش از یک جسم آسمانی است که به شما داده شده، هنرمندان از این بازی به چند دلیل بود متصل دور و فرم برداشت خود را از آن برگ مبهم است.

در ابتدا، ما اجازه می دهد osvoitya و بازی بازی آنلاین نمکسیا از طریق ماموریت، ما به روشنی از ویژگی های گیم پلی را توضیح دهد. به هر حال، بر خلاف بسیاری از بازی های دیگر Nemeksiya ایجاد نمی کند انزجار و عدم تمایل به بازی در مرحله اولیه، بلکه بر عکس - از دقیقه اول شما شروع به بازی بازی آنلاین نمکسیا، ج وظایف برای اولین بار شما احساس می کنید کسی در این جالب و جهان اصلی و در روح خود را بیشتر و نور بیشتر چشمک زدن علاقه: "بعد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ "- و سپس شما را از خودتان بپرسید.

در نمکسیا، و در بسیاری دیگر از بازی های فوق العاده، مبارزه برای منابع است. ظاهرا مشکل از kollichestva خود را به هیجان می آورد بسیاری از توسعه دهندگان در زمینه بازی های رایانه ای. :) در حال حاضر، قبل از همه ما که شروع به بازی نیاز حاد نمکسیا برای سه نوع از منابع: فلزات، مواد معدنی و گاز. طبق معمول در جهان امروز، تمام منابع به پایان رسیده، و غیره را از آنها دور به ذهن، دقیقا همانطور که برای رفتن نه چندان دور، تشنج سازماندهی طعمه خود را. منابع عناصر لازم برای ساخت و ساز ساختمان، ناوگان و پیشرفت های مختلف در بازی است.

کشتی های جنگی لازم است نه تنها به دفاع در برابر مهاجمان، بلکه برای حمله به سیاره دشمن Nemeksii. البته اگر هدف این است که تخریب آنتاگونیست نیست، تسلط بر منابع خود را برای اطمینان حاصل کنید.
روش دیگر محصولات و حفظ این سیاره انرژی عمل می کند - نوع دیگری از برداشت در بازی نمکسیا. سطح آن نگهداری با تشکر از منبع نصب بر روی سیاره خود را دریافت ستاره انرژی، آن را به عبارت ساده - پانل های خورشیدی.

پس از ثبت نام در Nemeksii، این بازیکن می تواند یکی از سه نژاد، که او می خواهم برای پیوستن به را انتخاب کنید. هر یک از نژادهای مختلف، هر دو خارجی و تکنولوژی و این انتخاب بستگی به تاکید توسعه از سیاره خود را.

کهکشان نمکسیا بازی که در آن شما به ارمغان آورد، نگاه بزرگ، و اشغال خود را همیشه به طوری که با شروع بازی، شما را در خود را در نزدیکی متحدان به عنوان ماهر و دشمنان جالب از سطوح مختلف توسعه داشته باشند. پس از آن خواهد خسته نمی شود - که برای مطمئن.

آیا تا به حال از سفر به یک جزیره ی صحرایی خواب؟ را تا! در اختیار شما - یک سیاره بزرگ! و هر کس در این سیاره تنها در دست های خود را به لطف بازی مرورگر نمکسیا!

 

بازی همچنین