NeverFate

نام های جایگزین: NeverFate

بازی محبوب فانتزی مرورگر رایگان NeverFate آنلاین ارائه می دهد را برای شرکت در جنگ های چند نفره، برای بهبود مهارت های مبارزه خود، یادگیری جادوها سحر و جادو، انجام کارهای بازی، پیوستن به گروه های مختلف و حتی در تجارت. برای انجام این همه، شما فقط نیاز به یک کامپیوتر با دسترسی به اینترنت و آن را یکی از مرورگرهای مدرن زیر است:

 گوگل کروم نسخه 5. 0 (یا بالاتر).

 فایرفاکس 6. 0 (یا بالاتر)

 11 اپرا. 10.

 اینترنت اکسپلورر 7.

اولین قدم در راه تفریح ​​و سرگرمی سرگرم کننده - تاریخ در بازی NeverFate. و این از راهنمایی های زیر را شامل:

1) شما ایمیل معتبر.

2) اثبات اعتبار خود را از طریق دریافت نامه ای به کد آدرس. کد نیاز به کپی و قرار داده شده در صفحه دوم ثبت نام بخش NeverFate.

3) نام شخصیت، در همان زمان اقدام به عنوان یک ورود برای ورود به بازی.

4) برخی از داده های شخصی. مطمئن باشید که شامل روز تولد واقعی، در غیر این صورت، پس از تشخیص تقلب، شخصیت خود را می تواند به مجازات و یا حتی مسدود شده است. در درخواست نیز می تواند به نام خود را در حال حاضر، محل اقامت، سرگرمی، کار، و غیره ساخته شده است

5) جنسیت شخصیت باید همان شما باشد، چرا که در غیر این صورت همه را قفل مشابه روبرو هستند. در اینجا لازم خواهد بود برای تعیین کلاس از قهرمان آینده (جنگجو و یا Mage را) خود را.

علاوه بر این لازم است برای دریافت با مورد کاربر (شما آن را پیدا در صفحه اصلی)، با وجدان آسوده برای تایید پذیرش خود را از آن و کامل است، بنابراین گام NeverFate آنلاین ثبت نام آشنا می شود. با کلیک کردن بر روی مناسب، واقع در دکمه بسیار پایین، شما را به صفحه حرکت "فراق" چگونه شما این بازی را بازی آنلاین NeverFate. پس از خواندن، بر روی "بعدی" کلیک کنید و وداع دیگر (اما از قدرت های بالاتر محلی). و تنها پس از کلیک بر روی دکمه، شما در نهایت شروع به بازی NeverFate.

بازی NeverFate آنلاین در منزل خود به بسیاری از شخصیت های متفاوت است، اما همه از آنها به ویژگی های اساسی زیر:

= آسیب قهرمان قدرت تحمیل ظرفیت + از کوله پشتی خود.

= چابکی گول زدن.

= کیفیت شهود اعتصاب حیاتی.

بهداشت = تعداد انرژی حیاتی.

مانا = مقدار انرژی جادویی

= اطلاعات با کیفیت آسیب سحر و جادو قهرمان خسارت ببین.

= شانس شانس در تمام جنبه های NeverFate آنلاین

جذابیت دادن = نسبت قهرمان موجودات دیگر.

اکنون طیف گسترده ای از چاقو، که شما باید بازی بازی آنلاین NeverFate، را می توان به شرح زیر گروه بندی می شوند:

 شمشیر.

 چاقو.

 تبر، تبر.

 Dubina، چکش.

Staves .

برای تبدیل شدن به یک استاد از برخی از انواع سلاح، شما نیاز به توسعه این مهارت ها.

در زمینه بازی آنلاین سحر و جادو NeverFate دارای حضور 14 کلاس، که هر کدام ممکن است به استفاده از آیتم های منحصر به فرد و جادوها

1. سحر و جادو عمومی.

2. سحر و جادو از نور.

3. تاریکی سحر و جادو.

4. هرج و مرج.

5. آتش.

6. زمین.

7. آب.

8. هوا.

9. درخت.

10. فلزی.

11. فضایی.

12. زمان.

13. ماده روان.

14. ماده فیزیکی است.

[_0_ اگر نمی توانید تصمیم بگیرید که چه نوع از کلاس که می خواهم ترین، سورفاکتانت می تواند همه آنها را درک کنم. اما اگر شما یک چیز را انتخاب کنید، آن خواهید بود تک خال در این جهت.

ضمنا: بازی NeverFate - پس از وقت آزاد خود را در مد بسیار سرگرم کننده صرف. البته، در این بررسی کوتاه است که توسط بسیاری از جزئیات جالب پوشش داده نمی شوند، اما آنها را به عنوان خوانده شده شما قادر خواهید بود به "دایره المعارف"، واقع در وب سایت رسمی از این بازی. اگر می خواهید ماجراجویی باور نکردنی و وسعت بی پایان از ارتباطات، به ما بپیوندید!

 

بازی همچنین