هرگز زمین

نام های جایگزین: هرگز زمین

هرگز اراضی آنلاین - بازی فوق العاده جذاب است که طرفداران از ماجراهای جالب تحت تاثیر قرار دادن. هرگز اراضی بازی آنلاین مجموعه ای از ژانرهای جالب ترین، از جمله، به عنوان مثال، استراتژی، و بسیاری از ماموریت های دیگر است. کودکان و بزرگسالان - بازی بازی آنلاین هرگز زمین جالب برای همه خواهد بود. با سر غرق در گیم پلی جذاب، شما شخصا می توانید از نتیجه حوادث در تمام جهان را تحت تاثیر قرار. از آن خواهد شد به یک استراحت زیبا از یکنواختی زندگی روزمره!

هرگز اراضی بازی آنلاین هیچ مورد نیاز کامپیوتر زیادی نیاز ندارند. همه شما نیاز به بازی سیستم عامل ویندوز XP / ویستا / ویندوز 7، کارت صدا شایع ترین، صفحه کلید، ماوس، مرورگر وب و اتصال به اینترنت است. بازی هرگز زمین نیاز به ایجاد مشخصات خود را در این بازی، به عنوان مثال لازم است که ثبت نام انجام شده است هرگز اراضی شخصیت، که می خواهد به بازی. برای این کار در یک قالب خاص بر روی سایت به نام شخصیت است که شما می خواهید بازی، انتخاب یک رمز عبور و ارسال ایمیل را وارد کنید، پس از آن به درخواست برای تایید ثبت نام رفت. هرگز اراضی ثبت نام مناسب است متفاوت از این روش در این بازی ساده نیست و قابل درک است. تاریخ در بازی هرگز اراضی به پایان می رسد در اینجا، شما می توانید به طور مستقیم به بازی ادامه دهید.

هرگز اراضی بازی آنلاین در سال 2004 ایجاد شده بود، پس از آن یکی از نقش های آنلاین انبوه چند نفره برای اولین بار به خوبی شناخته شده و بسیار محبوب بازی بازی است. اما از آنجا که این بازی بسیار بیشتر شده است از پیشرفت در جای خود نیست، توسعه دهندگان به طور مداوم آن را با جزئیات جدید و جالب تکمیل "موضوعات." توسعه از این بازی است که به طور مداوم در هر دو از لحاظ فنی و از نظر تعداد روز افزون از بازیکنان. از طریق این بازی بازی آنلاین هرگز زمین خواهد شد بسیار جالب و هیجان انگیز است. این بازی رایگان است، به طوری که بیشتر مردم شروع به آن بازی! اگر یک بازیکن مایل به سرمایه گذاری پول واقعی در بازی است - بنابراین او این فرصت را داشته باشد. به طور طبیعی، از ابتدای بازی به کاربر دشوار است برای به دست آوردن تجربه و مبارزه. که توسعه شد سریع تر و آسان تر، شما می توانید فقط با قرار دادن بازی در برخی از کیسه پول است.

هر شخصیت را در بازی دارای ویژگی های مختلف از جمله:
• بهداشت
• چالاکی
• قدرت
• شانس
• دانش، و بسیاری دیگر.

همچنین هر بازیکن 33 مهارت ها و توانایی های مختلف 38. در حال توسعه پارامترها و ویژگی ها، که می تواند مهم ترین نظر گرفته شود، شما می توانید یک شخصیت منحصر به فرد ایجاد کنید. این ویژگی باید در زیر به سبک منحصر به فرد بازی انتخاب شود. بنابراین، هرگز اراضی بازی برای هر کاربر یک شخصیت منحصر به فرد، او شخصا ایجاد کرده است. امتیاز تجربه کسب شده در بازی، شما می توانید در جنگ های مختلف شرکت کننده است. در این مورد، به زودی به عنوان یک شخصیت به سطح جدیدی می رسد، آن را باز خواهد کرد تا امکانات جدید، مانند بهبود ویژگی های شخصی، سلاح های جدید، لباس های جدید و مسائل. این بازی بود بدون "دوپینگ سحر و جادو" نیست، کاربر می شود تمام انواع elixirs، معجون، کتیبه ها، که تا حد زیادی تسهیل روند بازی. همه آنها افزایش یافته و یا دیگر ویژگی های شخصیت، اما بر خلاف مهارت است که با تجربه به دست آورده است، انجام این کار تنها برای یک دوره کوتاه از زمان. در نتیجه، آنها باید تنها در مواقع واقعا لازم و عاقلانه استفاده به حداکثر رساندن استفاده موقت.

پول در بازی کافران نامیده می شود. تمام آنچه که من می خواهم به خرید یا فروش، بر روی آنها رد و بدل. این می تواند هر چیزی باشد، مانند لباس، سلاح، محصولات مختلف دیگر. با استفاده از بازی پول خود را واقعی، شما می توانید شی ء منحصر به فرد، که بسیار قوی تر از استاندارد خرید.
آیا می توانم تجربه در استفاده از یک حرفه خاص درآمد. انتخاب یک کلاس و کار خود را، شما نه تنها می تواند با کسب تجربه، بلکه عدم اعتقاد.

این بازی دارای، مانند حرفه ای:
• معامله گر
• دکتر
• کیمیاگر و بسیاری دیگر.

این بازی نیز می توانید به قبیله و خانواده ترکیب شود. ممکن است که به ایجاد قبیله خود و یا یک موجود بپیوندند.

بازیکن خواهد شد گزینه ای برای پیوستن به نیروهای که داده شده است:
• نور
• هرج و مرج
• تاریکی [_7_ ] • هوای گرگ و میش

به طور طبیعی، هر نیروی تا به توانایی های منحصر به فرد و مهارت های است که متفاوت از بقیه می باشد.

 

بازی همچنین