جهانی بعدی

نام های جایگزین: WORLD NEXT

چند نفره مبتنی بر مرورگر بازی نقش بازی ارائه می دهد NextWorld از دست رفته در جهان قرون وسطی، یعنی، در شهر باستانی اکسیر - مرموز و پر از ماجراجویی برای هر زائر که به آنها اشتیاق. در RuNet NextWorld بازی آنلاین تا به مدت طولانی است که معروف و محبوب، حتی وضعیت از "قوم" ... و شما از او شنیده اید؟
اگر نه، برای ثبت نام اینجا و پیدا کردن خود را چگونه جهان قادر به اسیر کردن NextWorld آنلاین است.

لازم به ذکر است که این بازی بی تکلف است: برای اجرای آن نیاز به یک کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز، اتصال به اینترنت و یک مرورگر نیاز دارید.

به منظور شروع بازی NextWorld، شما نیاز به تکمیل یک ثبت نام ساده از یک حساب بازی. ثبت نام از این بازی است برای پر کردن فرم استاندارد NextWorld که در آن شما نیاز به آمده تا با ورود به بازی، مراقبت از رمز عبور، آدرس ایمیل معتبر و کد تایید را وارد کنید. پس، با فشار دادن "ثبت نام NextWorld» حروف و انتظار فعال سازی حساب کاربری داده است. تایید آنچه که دقیقا شما نیاز به NextWorld چک آنلاین، لینک فعال سازی حساب کاربری و خوش آمدید به واقعیت از قرون وسطی را کلیک کنید.

ملاقات با بازی شروع، البته، با ایجاد شخصیت او. NextWorld بازی آنلاین است که در آن چهار کلاس از شخصیت وجود دارد - سربازان، نگهبانان، ماگس و کشیش. هر کلاس از تاریخ و مجموعه ای از مهارت های است که در کتیبه های خاص شرح داده شده خود را - به یک قهرمان و تلاش مناسب و معقول در مورد وضعیت ساکنان اکسیر را انتخاب کنید. از جمله ویژگی های اصلی که در دسترس است برای شخصیت از همه کلاس می باشد - چابکی و قدرت، شهود و هوش، استقامت، و غیره

و مهمات جنگی، آن را خرید در فروشگاه (اگر می خواهید به اینجا و اکنون). یا شما می توانید سلاح های جدید و زره پوش در روند حل مشکلات بازی را دریافت کنید، همراه با تجربه و امتیاز. لیست بزرگ از ویژگی های خاص، مانند خوب یا بد سخن، بی حس کردن سخن یا افزایش سخن ققنوس - به منظور افزایش کیفیت شخصیت خود را خواهد رونز نیاز دارید. این رونز شما می توانید از مغازه داران کنید، که در بسیار زیادی. پول می تواند برای این به دست آورده، صحبت کردن در حلقه و یا به سادگی مبارزه و شکست دادن رئیس های دشمن. هنوز هم وجود دارد به اصطلاح "مبارزه برای زنده ماندن" - بقای اصلح در این دیدار در اینجا، به خوبی و بر این اساس پاداش قابل توجهی برای شجاعت دریافت می کند. شما همچنین می توانید هنوز هم قرعه کشی از طریق شرط کسب - شور و هیجان هم سودآور است. به طور کلی، فرصت هایی برای خود تحقق و دوباره پر کردن ذخایر طلای خود است بسیار زیادی.

نمایشگاه به اشاره به بازی بازی آنلاین NextWorld به این معنا نیست که همه این بازیکنان در اینجا فقط با جنگ و خشونت همراه است. برای یک شخصیت آرام تر، تمایل به در صلح و خوبی زندگی می کنند، بسیاری از فعالیت های دیگر، از جمله فعالیت های اقتصادی (انواع توت ها تجارت، گیاهان و قارچ)، پژوهش (کیمیا و درمان)، کار (کار به عنوان یک چوب یا معدنچی) وجود دارد.

همچنین بازی NextWorld - به این معنی است وجود داشته باشد به طور کامل و جامع توسعه. شخصیت شما قادر به مشارکت در زندگی اجتماعی، به یکی از اعضای فعال تیم (تجهیز قلمرو و ساخت ساختمان)، پیدا کردن دوستان و پیدا کردن یک همسر روح، شروع یک خانواده خواهد بود. صحبت از آن، این بازی دارای یک دفتر ثبت - در اینجا شما می توانید برای تمایل به ثبت نام عشق بازی خود را اعمال می شود، پس از رفتن را از طریق تمام مراحل از مراسم عروسی و تنها از اتمام آزمون قدرت زوج خود را به ازدواج کند.

به طور خلاصه، این بازی را بازی آنلاین NextWorld - به این معنی که زندگی می کنند به طور کامل تنها در یک واقعیت های مختلف، مرموز و غیر قابل پیش بینی. انواع حوادث و مأموریت های داستان، جنگ گروه، پخش در مقابل دوئل بازیکن و مسابقات غیر معمول (مانند "هر انسان برای خود")، و همچنین گرافیک خیره کننده، داستان فریبنده و ارتباط واقعی با مردم هم فکر - این همه به وضوح و خارج از غرفه در برابر پس زمینه از بازی NextWorld سایر موضوعات مرورگر فانتزی نقش بازی کردن بازی ها. در NextWorld بازی - آن را بزرگ!

 

بازی همچنین