نیاز به سرعت: تغییر

نام های جایگزین: نیاز به سرعت: تغییر

درباره این واقعیت است که آنچه را که آزمایشگران از بنیانگذاران این پروژه افسانه ای NFS بود، شنیده فقط توسط کسانی که فضای دور مجازی است و با بازی های کامپیوتری آشنا نیست. و همه کسانی که از این تعداد که چگونه بسیاری از به روز رسانی بی اطلاع باقی مانده است، اضافه شده است، و نوآوری است که این پروژه جان سالم به در ساخته شده است. بازی نیاز به سرعت: تغییر - به آن فکر بعدی در مورد این موضوع است. این سری از بازی های قبلی در این مسابقه متفاوت است به درستی بازی معمول در نظر گرفته محرک و نیست. اشکال فقط، که، به طور کلی، بدون مشکل، ممکن است پس از بازدید از موضوعات مرتبط در انجمن تصمیم گیری - مشکل در کنترل ماشین.

همراه با این بازی NFS Shift را حداکثر واقع بینانه و قابل قبول است. هر خودرو با دوربین های از داخل کابین مجهز، فرمان چرخ با پدال، اما در tyunninga ناچیز ترین را به شما احتمال را به نفع خود به لطف ثانیه گرانبها در مسابقه می دهد. با هر نژاد جدید است به احتمال زیاد به یک نگاه جدید در شما به معنی مورد اعتماد از حمل و نقل. مانند بسیاری از چنین فرصت هایی را برای دوستداران خودرو درست است. با هر قطعه شما می توانید سبک از وسیله نقلیه در جاده ها را تغییر دهید. در واقع این تغییرات شما نیاز به تماشای برای کل گیم پلی.

هر نژاد به نظر می رسد کاملا از همان نوع، اما هنوز هم از این واقعیت است منافع از دست داده است. پس از این، به عنوان شما قادر خواهید بود برای دانلود نیاز به سرعت: تغییر کرده اند این فرصت را در مورد آنچه هر کامپیوتر که شامل راننده در این بازی خواهد بود رفتار ظالمانه یاد بگیرند. به منظور دریافت به آهنگ استفاده می شود و احساس می کنید آن را به طور کامل آن نیاز به سفر در نه چند مسابقه.

این بازی همچنان به استفاده از نردبان شغلی. به فرصت برای باز کردن یک بازیکن کلاس جدید باید ستاره سهم به دلیل تجربه جمع آوری کند. با تشکر از مهارت های خود را، شما می توانید به کلاس های بالاتر از پرش. NFS دانلود تغییر احتمالا با توجه به این واقعیت است که وجود دارد این امکان را برای مسابقه "دعوت" که با مخالفان مبارزه خواهد کرد و از وظایف دنیوی از معابر پریشان بود اجرا شده است.

در این بازی شما قادر خواهد بود برای باز کردن همه توان خود را، همانطور که در اکثر گیم پلی است به طور خاص در کیفیت های شخصی از پخش اداره می شود. و در تمام این کمک لغو میشوند (در نتیجه گیری های بازی از منتقدان یکی از بهترین برای همه پروژه ها است) و گرافیک موجود شگفت انگیزی است (که تبدیل به یک سنت) حمایت از موسیقی.

و برای گوشی های هوشمند نیاز به اندیشه سرعت: تغییر برای PC و امکان استفاده از احزاب چند نفره، اجتماعی و رقابت با بازیکنان دیگر در بازی و با بخش های مختلف جهان. هنگامی که شما برای باز کردن جدول رده بندی، نشان دادن توانایی های خود را و آنچه را که شما در سطح رقبا برای برآورد کیفیت رانندگی رسیده است.

ماشین شیفت برای هر نژاد جدید دیدار های جدید:

به خصوص در میان شرکت کنندگان از گیم پلی معروف حالت دوئل است، انتخاب که به سرعت نیاز دارید.

 

بازی همچنین