نیاز به سرعت زیرزمینی 2

نام های جایگزین: نیاز به سرعت زیرزمینی 2

NFS زیرزمینی 2 بازی بازی های کامپیوتری در مورد مسابقه است، که در آن شما می توانید بر روی کامپیوتر خود را به تنهایی بازی نه تنها، بلکه در شبکه می باشد. این بازی متعلق به شبیه ساز بازی مسابقه ای و ادامه نیاز به سرعت است: زیرزمینی.

نیاز به سرعت زیرزمینی 2 - یک بازی برای دوستداران واقعی از مسابقه. در طرح تنظیم گذاشته بازی برای اتومبیل هایی که در خیابان مسابقه دخالت دارند.

در طول بازی در مقابل شما در مورد NFS زیرزمینی 2 ویدیو ظاهر می شود. این فیلم نشان می دهد طرح از بازی، شما معرفی به قوانین.

دانلود نیاز به سرعت زیرزمینی 2، شما می توانید در هر سایت فراهم می کند که این ویژگی. همچنین، این بازی NFS زیرزمینی 2 شما می توانید از طریق تورنت، دانلود فایل های رایج دانلود کنید.

در بازی های کامپیوتری زیرزمینی NFS 2 اتومبیل روسیه فقط در نسخه اروپایی بازی در دسترس هستند، در نسخه آمریکایی از ماشین روسیه است.

شما زیرزمینی NFS در جشن های زیر بازی 2 مسابقه:

1) حلقه - این ساده ترین نوع مسابقه است و سنتی در نظر گرفته شده. وظیفه شما در اینجا برای اولین بار برای تکمیل آخرین مسابقه دامان است.

2) با حداکثر سرعت دویدن - یک نوع از نژادها، که در آن شما نیاز به آیتم برای اولین بار از اول به دوم.

3) سوت دانلود - یک مسابقه را در فاصله. در طی آن شما نیاز به پاسخ سریع به تغییر، آن را به اتومبیل و اشیاء دیگر دست انداز نیست و از همه مهمتر - آن را به پایان برساند برای اولین بار.

4) دست خوش پیشامد میشه - یک نوع از نژادها، که در آن شما نیاز دارید به امتیاز بیشتر از حریف خود. امتیاز شما در ریش به دست آورید، اما نکته مهم این است به سقوط به دیوار نیست. در دست خوش پیشامد چهار سواران حضور داشتند.

5) خیابان X - یک مسابقه مدار افزایش پیچیدگی است. با چه مسیر شما درایو شناخته شده نیست. در این نوع از مسابقه شما می توانید یک شتاب دهنده های اضافی استفاده کنید.

6) لیگ حرفه ای - یک مسابقه حلقه همه کاره، آنها اختصاص داده مسیرهای ویژه.

7) حالت سوار رایگان - در این حالت شما می توانید به هر تعداد و هر مسیر بروید. نکته اصلی در این رژیم از برخورد خودداری کنند. شما همچنین می توانید در این مسابقه رانندگان دیگر جلب کند.

نیاز به بازی سرعت زیرزمینی 2 شما در زمینه هایی رانندگی

1) شهرستان - این شهر داستانی معمول Bayview، که شبیه به مدرن لس آنجلس است.

2) فرودگاه - منطقه ساده که در آن به طور مداوم پرواز هواپیما است.

3) در Beacon هیل - یک مکان از راه دور در این بازی است.

4) ارتفاع جکسون - این منطقه غیر معمول است، اما در اینجا به طور مداوم در مسابقه.

5) گوشه هاربر - منطقه ای که به چند بخش تقسیم شده است: شرقی و غربی.

در طول مسابقه شما در آب و هوای مختلف رانندگی: باران، برف، و فقط آب و هوای آفتابی. مسابقه برگزار خواهد شد، هر دو روز و شب. شما دعوت خواهد شد تا در مجلات مختلف به نظر می رسد برای برنده شدن در مسابقه.

نیاز به بازی سرعت زیرزمینی 2، شما از طرف راشل تلر، دختر 27 ساله را بازی کند.

شروع سفر هیجان انگیز خود را به جهان نیاز به رانش باور نکردنی سرعت زیرزمینی 2. فرض کنید شما خوش شانس و شما را تبدیل به یک مسابقه واقعی شکست ناپذیر.

 

بازی همچنین