NHL 09

نام های جایگزین: NHL 09

پردازنده: 1. 3 گیگاهرتز

RAM: 256 MB (XP) / 512 MB (ویندوز ویستا)

ویدئو: 64 MB

هارد دیسک: 3. 1GB

NHL 09 - آخرین در بخشی لحظه ای از سری محبوب از شبیه ساز هاکی ورزش های توسعه یافته برای رایانه های شخصی. تیم های مورد علاقه خود را انتخاب کنید از هر یک از لیگ های جهان در دسترس است، از جمله NHL '09، سوپر لیگ روسیه، فنلاند SM-لیگ، سوئدی Elitserien و رقابت اهل باشگاه مزرعه و مسابقات تیم های ملی و انواع زیادی از مسابقات، مسابقات قهرمانی و مسابقات. در میان حالت های بازی های متعدد این فرصت را به بازی یک بازی و یا صرف تمام فصل، مدیریت تیم های مورد علاقه خود را داشته باشد. و در صورتی که شما یک کمی به نظر می رسد، پس از آن بازی NHL 09 به شما این فرصت را به عنوان یک مربی احساس یکی از تیم ها در لیگ را و با سنت صفر ایجاد باشگاه بزرگ، ایجاد ترکیبی از بازیکنان امضای نفر امیدوار کننده جوان شرکت کننده در معامله انتقال، و حتی شرکت در توسعه زیرساخت باشگاه. بازی NHL 09 می تواند در تیم باشد، و در حالت تک نفره، ایجاد تحت الحمایه خود و ارسال آن به یکی از تیم های لیگ و تکمیل نصب و راه اندازی کارکنان مربیگری برای هر بازی، قادر خواهد بود برای بهبود ویژگی های فنی و تاکتیکی خود را از مسیر عبور از وعده تازه وارد به ستاره هاکی جهان است.

مدیریت

تکراری برای تمام سری از شبیه سازی هاکی ورزش NHL 09، تغییرات نقطه و استفاده از حداقل تغییرات از موتور گرافیکی تبدیل شد. NHL 09 اما رو خیلی بیشتر از تغییرات موقعیتی و ویدیو جدید از جشن های هدف، بازی مدیریت، بهینه سازی شده برای عملیات بدون گیم پد وجود دارد قابل ملاحظه ای اصلاح شد. بازی NHL 09 در شیوه های مختلف، با استفاده از روش های کنترل متفاوت است. نوع ساده از کنترل ایده آل برای استفاده در یک صفحه کلید معمولی است، اما محروم بسیاری از فرصت های دریبل و فنی دیگر نقطه عناصر. نوع و حرفه ای از مدیریت است طیف گسترده ای از تنظیمات و انواع عناصر پیچیده، از جمله پرتاب تاخیر نوسان و سکته مغزی عناصر نادرست است. با این حال، استفاده از این حالت کنترل صفحه کلید در NHL 09 عملا غیر ممکن است، این بازی را در کنترل خواهد ساعت های اضافی در تکنیک تسلط نیاز دارد.

سطح دشواری

آغاز سفر خود را در جهان از بازی هاکی بالا NHL 09 خواهد ما را با ساده ترین سطح دشواری را ارائه می دهند، زمانی که پخش کنترل را می توان به تنها سه کلید و فلش کاهش می یابد، و با هدف در یک گوشه خاص سر می برد. بالاتر از مهارت های خود رشد خواهد کرد، راحت تر آن را تبدیل به بازی حتی با رقیب قدرتمند ترین و به نگه داشتن روح ورزش و سطح دشواری گسترش تیم مدیریت باید به منظور بالا بردن. NHL 09 بازی، که در این راستا طیف وسیعی از گزینه. در تیم مدیریت، شما می توانید خودتان یک جفت از حمله سه گانه و دفاع را، برای انتخاب ترکیب موفق ترین به اکثریت و اقلیت، تاکتیک ها را انتخاب کنید برای هر سطح، در نظر گرفتن ویژگی های فردی هر بازیکن، هر چند که ممکن است به آن واگذار به تمام دستیار مجازی. همه در بازی 5 سطح دشواری که در آن حریف بازی مهارت های خود را، سرعت و دقت چرخ دنده ی رشد خواهد کرد، و با آن، بازیکنان خود را خطا در بازی نشان خواهد داد. علاوه بر این همه، مشکلات اضافی را می هدف در حالی که جن است به ضرب گلوله کشته و یا تغییرات خود برگزاری بازی واحد تجاری را.

 

بازی همچنین