Nightbanes

نام های جایگزین: Nightbanes

شاد باش طرفداران بازی های هیئت مدیره، چرا که Nightbanes بازی - این زاییده افکار دیگری از توسعه دهندگان آلمانی است، بلافاصله پس از ثبت نام شما حمل و نقل را به جهان شگفت انگیز و هیجان انگیز از بازی های کارت دسکتاپ. طراحی زیبا، بازی های بزرگ، و همچنین هر گونه بازی روی صفحه، این نمی تواند باعث شود شما الهام بخش تحسین و نه برای مدت طولانی. در Nightbanes آنلاین در حال حاضر جمع آوری بسیاری از بازیکنان از تمام گوشه و کنار جهان، و شما در عجله برای پیوستن به ارتش از علاقهمندان به بازی های کازینو!

نکته اصلی این بازی، البته، برنده شدن! شما نیاز به جمع آوری کارت های در دست. با هم به ارمغان آورد بیش از 300 کارت، شما می توانید یک طبقه ساخت. در اینجا خواهد شد و سپس به عملیات خصمانه، با بازیکنان دیگر را وارد کنید، برای شما، البته، مبارزه باید تنها یک پیروزی به پایان!

برای شروع بازی، و همچنین در بسیاری دیگر از بازی های آنلاین، ثبت نام Nightbanes الزامی است. در این مرحله در بازی، تنها دو رابط در دسترس زبان طراحی وجود دارد: آلمانی و انگلیسی، برنامه ای برای انطباق بازی برای دیگران، روسی، به عنوان مثال، کاربران که هنوز شناخته نشده است. بنابراین، زبان است که شما حداقل تا حدودی درک و اعتماد به شهود خود را انتخاب کنید. در واقع، کنترل بازی ساده و شهودی آن را درک کنند کاملا ساده است.

1. برای ثبت نام کلیک کنید بر روی دکمه در صفحه نمایش مرکز مارون «Konto Erstellen».

2. قبل از اینکه فرم ثبت نام در این زمینه بالا، که به نام «Kontoname» را باز می کنید، نیاز به ثبت ورود به بازی خود را.

3. در خط بعدی، که به نام «پست الکترونیک، نشانی» نیاز به ثبت نام به آدرس آدرس ایمیل فعلی شما.

4. در خط «رمز عبور»، که شما می توانید حدس بزنید، شما نیاز به وارد کنید رمز عبور منحصر به فرد خود را برای ورود به بازی. بهترین از همه، اگر آن را به عنوان قابل اعتماد به عنوان امکان پذیر است، بنابراین شما می توانید با خیال راحت این بازی را بازی Nightbanes، بدون ترس که مهاجمان قادر خواهد بود برای هک حساب کاربری خود شوید.

5. برای چک کردن سیستم می توان توسعه یافته، شما باید تیک عبارت «Geschaftsbedingungen gelesen ...»، در نتیجه تایید موافقت خود را با شرایط و ضوابط سرویس.

6. اگر شما مایل به دریافت مکاتبات از دولت از سیستم، شما می توانید یک پرنده در مقابل «Erhalte Informationen» قرار داده است، اگر او مایل به دریافت خبرنامه ما، جعبه خالی را ترک کنند.

7. تکمیل و تایید همه فشار دکمه قرمز «Konto Erstellen».

در طول بازی، شما نیاز به تکمیل ماموریت ها و وظایف ارائه شده است.

: در Nightbanes می تواند به سه دسته اصلی از کارت های بازی

1. که در دست دارند.

2. که می تواند کارت را بهبود بخشد.

3. آیا لازم است برای بهبود عرشه.

این بازی مطمئن شوید که به درخواست تجدید نظر به تمام طرفداران بازی های هیئت مدیره است. در حال حاضر به بازی های مورد علاقه خود را به شما نمی خواهد که برای دوستان صبر کنید تا جمع آوری، شما فقط نیاز به رفتن به سایت - در اینجا شما در حال انتظار برای صدها نفر از علاقه مندان دیگر درست مثل شما! چه بازی Nightbanes آزاد مهم است، پس چرا این فرصت را ندارد؟

 

بازی همچنین