جنگ های نینجا

نام های جایگزین: جنگ های نینجا

بازی جنگ های نینجا - ترکیبی از عناصر MMO و RPG بازی مرورگر با موجودات کمی خنده دار انیمیشن بازی. پس از شروع به بازی جنگ های نینجا، شما باید دریابید که ساکنان آن مثل هیچ کدام دیگر شخصیت های محبوب از ناروتو و سفید کننده است. در حالی که شما را در انتخاب محدود نمی شود، و سعی کردم به بازی یکی از شخصیت ها، شما می توانید آن را به دیگری تغییر دهید. همانطور که شما در دعوت به عنوان Renji یا KIBA، وگا یا Cikamaru مراجعه نگاه می کنید؟ بیا مأموریت های جالب، انجام ماموریت های مختلف مشکل، به همه کمک های ممکن را برای ساکنان اطراف شما پریان از بین بردن هیولا های کثیف شجاعانه وارد جنگ با دیگر بازیکنان. هر آنچه که شما انجام دهید، قرار داده در این روح شغل - و پس از آن موفقیت در جیب شما. جنگ های نینجا رویدادی آنلاین اتفاق می افتند را در مکان های بزرگ، ترسیم شده توسط دست. استعدادهای درخشان از استاد غیر ممکن به رسمیت شناختن همه مناظر رنگارنگ و فوقالعاده زیبا نمی باشد. و مهمتر از همه، که این همه شکوه و جلال جنگ های نینجا به شما می دهد آزاد است. امتیاز به سخاوت از توسعه دهندگان که در شکوه و عظمت کار کرده اند، برای ایجاد یک پروژه اصلی است.

بازی بازی جنگ های نینجا کامپیوتر شما باید حداقل سیستم مورد نیاز را تامین کند. این بازی است که پارامترهای فنی هوس باز نیست. آیا کافی است

  • سیستم عامل ویندوز
  • CPU اینتل یک هسته
  • 3. 0 گیگاهرتز
  • 1 گیگابایت رام
  • باید نصب شود فلش پلیر

اگر آن را همه حق است، در گیم پلی خواهد بی وقفه می شود، و شما شیرجه رفتن بی پروا در جنگ نینجا.

ایجاد حساب خود را برای به دست آوردن دسترسی به جهان بسیار عالی از انیمیشن. نام کاربری خود را، رمز عبور، و آدرس ایمیل را وارد کنید. موافقت با قواعد بازی و بررسی جنگ های نینجا را به شما یک عضو کامل از دعوت از ماجراجویی های خنده دار را.

بازی آنلاین نینجا جنگ پنج روستا - آتش، باد، آب، زمین و رعد و برق. شما در یکی از آنها شروع، و به شما که راه رو به جلو به عواملی مانند سبک از بازی، آرمان های خود، این تلاش بستگی دارد. با گذشت زمان، شما می توانید دسترسی به شهر شیاطین، سالن پذیرایی خدای اودین، لاس Noches و یا پیدا زندان را Dungey. هر کجا که شما و نه skidded در همه جا است یک دسته از مشاغل، که برای تجربه عملکرد محاسبه وجود دارد. اما اگر شما فقط می خواهم به راه رفتن بی سر و صدا لذت بردن از تفکر از زیبایی بی سابقه ای از مناظر، ترتیب یک تور به دیدن مناظر مختلف و ساخت انیمیشن های شرقی است، که پر از جنگ های نینجا آنلاین.

به طور طبیعی، شما نیاز به یک واحد پول بازی به خرید قهرمان خود را و آن را odezhku هر کسی دوست ندارد. علاوه بر نیاز و زره پوش و سلاح، و در عین حال هیچ یک از شما به صورت رایگان می دهد. بنابراین تجمع سنگ به دست آورده (واحد پول بازی به طور منظم) و کوپن (ارز افزایش خنکی). جنگ های نینجا بازی به شما می دهد فرصت را به این نوع از پول به طور مستقیم در روش بازی. اما شما می توانید طلا، خرید واقعی استفاده کنید. دارندگان طلا جنگ نینجا بازی تا حدودی آسان تر است. شما دریافت می کنید برخی از مزایای خوب.

علاوه بر سلاح های اصلی شما می توانید کتیبه ها، معجون، و ترویج سنگ و بسیاری موارد دیگر استفاده کنید. محترم از سهام خود، شانس بیشتری برای برنده شدن. نابود کردن کارفرمایان بد، عمل در جنگ های کوچک، و به زودی قادر خواهند بود بدون ترس از ورود به عرصه چالش مخالفان با ارزش را بپذیرد. ثابت کنیم که می تواند حتی بهترین دفع!

نینجا جنگ آنلاین بسیار جالب تر برای شما، اگر شما جلب حمایت از حیوان خانگی وفادار. بهتر است شما مراقبت از آن، بیشتر خواهد بود بازگشت. حیوانات ناز عشق و آماده برای هر چیزی فقط برای کمک به شما را احساس می کنم.

هر شخصیت را در بازی است که ویژگی های اساسی از چنین حملاتی، قفل کردن، سرعت، استقامت. این پارامترها را بهبود بخشد. اما جدا از این 10 مهارت وجود دارد و بدون پمپاژ است که شما قادر خواهد بود به جلو حرکت کند. به طور مداوم بهبود مهارت های خود را مانند باد فناوری، تجهیزات نینجا آتش تکنیک رعد و برق فناوری، فناوری آب، فناوری زمین انجمن مهر و موم، بدنه فنی، توهم و فن آوری پزشکی. استقامت - و قطعا قادر به ضربه همه خنکی خود است!

این بازی احساسات مثبت باعث تحریک! خودتان ببینید! خوشحال با شخصیت های انیمیشن خنده دار بود!

 

بازی همچنین