NosTale

نام های جایگزین: NosTeyl

فراموش نشدنی ماجراهای می دهد بازیکن آن بازی NosTeyl است که اجازه می دهد تا شما را به یک سفر را از طریق دنیای جادویی از انیمیشن. در اینجا شما را تاب غیر منتظره، شخصیت های جالب و دعوا هیجان انگیز با مخالفان پیدا کنید. آیا بازی فانتزی NosTale اجازه می دهد تا یک روش بسیار منحصر به فرد برای انتخاب شخصیت خود را، از که صورت و شما می توانید از ساده ترین تا مسافر شعبده باز با شکوه و یا یک جنگجوی شجاع بروید. بهترین بازیکن خود را می دهد قهرمان خود آن مهارت ها و ویژگی های است که می خواهد به آن را ببینید. این اجازه می دهد تا شخصیت های منحصر به فرد. اما منحصر به فرد از تصاویر - این تنها خبر خوب برای کسانی که می خواهند به تجربه جهان NosTeyl نیست.

یکی دیگر از واقعیت های خوب: در جنگ و سفر قهرمان خود را لزوما به تنهایی نیست. پس از NosTale بازی آنلاین باعث می شود پارسه آن یک پیشنهاد فوق العاده - را یک دوست و دستیار، که در هر وضعیت مفید باشد. چنین رویکردی در نظر گرفته اجباری برای سازندگان بازی. برای اهلی وحش خود را، ما فقط به آن نیاز دارید - شکست هیولا. کسانی که این مشکل در نیروی داشته باشد، نمی تواند زنده بماند در. موجودی رام نیازی به بیش از حد را - آن است، سپاسگزار، البته به شما خواهد آمد در حال اجرا پس از شکست دادن هیولا و تبدیل به دوست و رفیق خود را در هر جنگ و سفر.

NosTale آنلاین ثبت نام بسیار ساده است و در سه مرحله انجام می شود. برای تبدیل شدن به یکی از بازیکنان در زمینه های مربوطه نیاز به یک نام کاربری است که به نام که شخصیت مجازی خود را زندگی می کنند را مشخص. بعدی - ایجاد یک رمز فراموش نکنید که شامل آدرس ایمیل خود را. برای ثبت نام نیز نیاز به دانلود و نصب مشتری بازی. به سادگی نیاز به دنبال دهید که به بازی و شما موفق خواهد شد! برای اولین بار در این بازی شما را تبدیل به یک غریبه عادی است. این سطح اول، سطح مبتدیان است. اما به زودی پس از شما شروع به بازی بازی آنلاین NosTale، شما آمده اند فرصت های جدید. اول، از غریبه می تواند به راحتی خود را در شمشیرزن پیدا کنید. خوب، نه به راحتی، البته، چرا که اگر آن بود که آسان است، این امر می تواند مطلقا هیچ دلیلی برای فشار است، نه؟ به دست آوردن برای خود مهارت های جدید و جدید سحر و جادو، شما همچنین می توانید نگه دارید از تعظیم در زرادخانه خود را دریافت کنید و بر این اساس، تبدیل شدن به یک کماندار. در نهایت، اگر شما واقعا واقعا التماس کردن شکار، لطفا - شما جاده به جادوگران. این همه برای کوهنورد تازه کار ممکن خواهد بود تنها زمانی که آن را به سطح 15 می رسد. این سه حرفه اصلی است که می تواند شخصیت NosTeyl کارشناسی ارشد. شمشیر استاد، تعظیم و معجون سحر و جادو - این انتخاب را با توجه به سلیقه شما. درباره آنها ما می توانیم با جزئیات بیشتر صحبت کنید.

شمشیرزن می توانید با چند مبارزه کنند. او، البته، مبارزه با جنگ هر دو دور و نزدیک. به طرز ماهرانه ای brandishing اسلحه خود، او تا به قدرت از عناصر چهارگانه. این بسیار سخت است صدمه دیده است، و قطعا - را به قتل برسانند، چرا که امنیت اتاق و zhiznesohranyaemostti تحمیل کرده است.

در متعادل مانند یک جنگجوی تنها می تواند یکی دیگر قرار داده است - کمان. این واحد سریع می باشد، آن جلب توجه همه. فلش مناسب او دشمن در غوغا ضربه و مبارزه با محدوده، و پشت سر او کل طبیعت، او به هیچ وجه از انرژی است. شاید این چیزی است که او را به یک فرصت منحصر به فرد را مسموم دشمن درست در نبرد می دهد. او آن را با جادوها.

اما حتی قوی تر از جادوها و لینک به نیروهای طبیعت دارای یک شعبده باز. بنابراین کسی که، به عنوان او تقریبا به سلاح نیاز ندارد. پس از همه، او به خوبی مسلح با جادوها، مراسم سحر و جادو و سایر تجهیزات جادویی.

در NosTale می تواند بازی کند و در مجموع. به عنوان مثال، برای دیدار با یک شرکت دوستانه در 5-15 بازیکنان و سازمان یافته برای رفتن بر روی یک هیولا. چنین روش از کشتن ماموت فوق العاده ناخواسته به نام حمله.

مبارزه در راه های مختلفی. شما می توانید یک نبرد باز ایجاد کنید. سپس مبارزه و قادر به اعمال superabilities خود را هر Mage را، کمان، شمشیر زن یا مبتدی، فقط بازی وارد شده است. و شما می توانید یک نبرد "برای" ترتیب. این نبرد خواهد شد بسته در نظر گرفته شده و شرکت در آن، هر کس نمی تواند. در اینجا در حال مبارزه تنها بازیکن خاص. ایجاد چنین قتل عام در هر نقطه از بازی می تواند با یک معجون خاص بود. در این بازی شما خواهد شد بسیاری از اسرار و تفاوت های ظریف پیدا کنید. اما یادگیری در مورد آنها تنها می توانید سعی کنید به یک نقش در آن بازی کند.

 

بازی همچنین