نوا ریدر

نام های جایگزین: نوا ریدر

نوا ریدر آنلاین - مبتنی بر مرورگر چند نفره نقش بازی بازی یک مدل رایگان فوق العاده است. رویدادهای کنونی MMORPG تکامل در زمان واقعی است. فقط خود را در نقش کهکشان گسترده گمراه خلبان که اجرا می شود به دور از ennemy حمله به امید فرار و پیدا کردن زمین را تا به حال تصور کنید. چگونه پس از آن باید بازگشت دلپذیر به آغوش مادر سیاره و این احساس که شما در نهایت در بر داشت خانه خود باشد. اما تا زمانی که شما در وزنی متعادل را در سفینه فضایی خود را و پیش از بسیاری از ماجراهای خطرناک، که باید از طریق رفتن. هر کجا که البته نگه داشته، با دزدان دریایی فرار از جلسات و هیولا زشت کار نمی کند. اما تا دندان مسلح، و هر تلاش برای بهبود کشتی خود را و با حمایت از مردم مثل شما و چیزی که شما به همه شانس برای رسیدن به سلامت به مقصد خود را. و اجازه دهید آن را به عنوان یک ارزش باور نکردنی داده شده، اما بعد از آن شما مضاعف قدر که شادی منحصر به فرد برای خانه می شود!

بازی برای بازی شما نیاز به نوا ریدر پیکربندی متوسط ​​کامپیوتر و اتصال به اینترنت. سازندگان سعی کرده اند تا پروژه در دسترس کاربران است، بنابراین سیستم مورد نیاز اساسا اغراق آمیز است. تمام آنچه که مورد نیاز است در جهان مجازی - این رکورد ریدر نوا. علاوه بر این، فرایند نسبتا ساده است. تاریخ در بازی نوا ریدر نیاز به پر کردن گزینه های مانند نام کاربر، آدرس ایمیل، رمز عبور، و انتخاب سرور. شما باید آگاه باشید که ایجاد یک حساب کاربری داشته باشد، در نتیجه تایید پذیرش توافقنامه کاربر.

پس چگونه به بازی نوا ریدر، نیاز به یک کشتی، شما می توانید انتخاب خود را حتی در آغاز. بنابراین، شما انواع زیر واحد فضای ارائه شده: متوازن (سیاره)، R aider (انجام شده)، مخزن (دفاع)، پشتیبانی از (شفا)، تاجر (تجارت). هر کشتی قابلیت های خاص خود را دارند که مطابقت دارند به مقصد. فکر می کنم آنچه شما لذت بردن از انجام و گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.

نوا ریدر بازی آنلاین فراهم می کند تغییرات مختلف اقدامات اجرایی. و شما را به مبارزه وحشیانه را وارد کنید و دفاع در برابر هیولا مزاحم و انجام معاملات تجاری، و جمع آوری منابع با ارزش، و شرکت در عملیات ویژه، و سعی کنید به دست حوادث مهم نیست. رویدادهای فعالیت های مختلف می باشد. به عنوان مثال، هالووین، کریسمس، و غیره § کاربران فیس بوک در دسترس است برای کمک به عملیات با نام "ستاره ی جدید ریدر». و چگونه بسیاری از quests بازی پخته نوا ریدر! کار تعاونی آینده نمی soschitat غیر ممکن است. کلید موفقیت - همکاری با دیگر بازیکنان. پس از تلاش های مشترک نیاز نه تنها آینده از این ماموریت، اما مرحله نهایی مسابقات با کارفرمایان قدرتمند. بازی تیم در این دنیا غیر قابل پیش بینی مطلوب است.

کاربران می توانند از این فرصت برای خرید یک ستاره در بانک در یک مجموعه است. با این خرید شما یک تعداد از پاداش، که خود را ساده وظایف دشوار است.

این بازی دارای مقدار زیادی از فرصت های به دست آوردن. ما یکی از نمونه های مفید ایجاد خواهد کرد. گاهی اوقات در انشعابات جهان رخ می دهد و در طول زمان پورتال نفوذ یک سویه هر گونه هیولا ها و کرم ها. و برای کشتن کرم هنگامی که شما از پنج ستاره است. ماجراجویی خطرناک اما سود آور!

از آنجا که شما انجام نوا ریدر بازی، شما باید به طور مداوم نظارت بر وضعیت کشتی. در واقع، بهبود شانس برنده شدن افزایش می دهد. هر فضاپیما دارای یک CPU. این باعث بهبود تولید و پشتیبانی هواپیماهای بدون سرنشین آسیب. همچنین شاخص وجود دارد uvorotlivosti (که چگونه بسیاری از موشک های هدف می گذرند)، صحت (عکس های خود را که به یک نقطه) و شانس مهم (احتمال اعتصاب حیاتی تماس). اعتصاب بحرانی به نوبه خود نشان می دهد که دشمن دریافت خسارت دو برابر از از عکس های معمول است.

به بازیکنانش یک انگیزه، یک سیستم کل از رده ها و رتبه بندی وجود دارد. و تنها در خودتان بستگی دارد چه جای آن را اشغال خواهد کرد. سازندگان در مورد راحتی شما مراقبت. مینی نقشه و نقشه جهانی از جهان است خوب است و روشن است. گذار از یکی به دیگری یک مشکل نیست.

بازیکنان عزیز، اگر شما به مدت طولانی می کشد EVA و میل غیرقابل کنترل منجر به یک سبک زندگی فعال اجازه نمی دهد که به نشستن هنوز هم - این بازی را به سلیقه خود مطمئن است! خودتان آن را امتحان کنید! موفق باشید!

 

بازی همچنین