ادیسه

نام های جایگزین: ادیسه

اودیسه آنلاین - بازی رایگان مرورگر به صورت استراتژی است. بازی آن، شما می توانید بسیاری از چیزهای جالب در مورد زندگی از دزدان دریایی یادگیری، شیرجه رفتن به جهان از ماجراجویی.

در اینجا شما می توانید به عنوان ماجراجویان که علاقه مند تنها در طلا ملاقات، و دانشمندان در حال تلاش برای پیدا کردن پاسخ به سوالات است که سال ها پیش به وجود آمد. و همانطور که شما ممکن است با مزدوران، که زندگی خود را به شکار کردن دزدان دریایی اختصاص داده شده روبرو می شوند.

در ثبت نام اودیسه کاملا ساده است و وقت زیادی برای انجام این کار شما نیاز دارید را ندارد:

1. وب سایت رسمی بازی مراجعه کنید و با کلیک بر روی "ثبت نام".

2. را وارد کنید آدرس ایمیل خود را.

3. وارد کنید ورود خود را اختراع.

4. رمز عبور را وارد ابداع.

5. رمز عبور را دوباره تکرار کنید.

بعد از ثبت نام شما با خیال راحت می توانید به بازی بروید و شروع به ایجاد شخصیت خود را. در ابتدای بازی شما دست خود را در یک جزیره کوچک که در آن شما نیاز به ساخت یک ساختمان برای دفاع از خود و تولید محصولات و تجهیزات مختلف. شما باید یاد بگیرند که چگونه برای ساخت کشتی ها و یا استخدام به خصوص برای این افراد آموزش دیده، چرا که کشتی کارت کسب و کار شما و استفاده از سود است.

بازی اودیسه شما می توانید دزدان دریایی، و شما قادر خواهید بود به تصرف خود در سنگ ساکنان دیگر دزدان دریایی، شما می توانید آنها را با تیم خود را.

شما نیاز به ساختن یک ساختمان برای رشد اقتصاد خود، گاهی اوقات می تواند زمین برای توسعه دست، و سپس شما باید برای گرفتن سرزمین های جدید. ساختمان اقتصادی به منابع بیشتری ارائه می کنند و در کشتی سازی شما می توانید کشتی های بسیار بالاتر ساخت.

بازی اودیسه دو کارت:

• نقشه جزیره،

• نقشه جهان است.

نقشه جزیره - در اینجا شما می توانید ساختمان ها در جزیره خود را، توسعه تجارت و کشتی ها، گسترش اموال خود را دنبال کنید.

نقشه جهان - در اینجا شما می توانید محل از جزایر دیگر یاد می گیرند و سنگ مخالفان خود را.

بازی اودیسه به شما این فرصت را برای پیوستن به قبیله های مختلف و اصناف، دشمنان حمله مشترک، غارت و نابود کردن شهرک سازی آنها.

برای یک پیروزی آسان بر رقبای شما نیاز به ساخت یک مرکز تحقیقاتی است که به شما اجازه ساخت کشتی های جدید، به شما کمک نیروی دریایی شکست ناپذیر خود را ایجاد کنید. یکی از ویژگی های جالب این بازی است که برای لغو ساخت و ساز، اگر شما به هر دلیلی تصمیم گرفت که ساخت و ساز از یک ساختمان شما آن را در هر زمان لازم نیست، شما می توانید آن را لغو، و تمام منابع در ساخت و ساز خود را صرف برگشت به خزانه خود را. شما می توانید تمام شده ساخت و ساز و ناوگان خود را مدیریت، و یا استخدام افرادی که شما را در این امر کمک خواهد کرد.

اودیسه، شما می توانید به خودتان و یا بازی با دوستان، ما قادر خواهد بود برای ایجاد ناوگان کلی آن و گرفتن حداکثر سنگ ها و جزایر.

درست مانند دیگر بازی های آنلاین اودیسه است ناوگان خود و چت، جایی که شما نه تنها می تواند با متحدان خود در ارتباط هستند، بلکه همچنین برای پاسخ به سئوالات است که شما در طول بازی داشته باشد.

بازی اودیسه آنلاین و شیرجه رفتن به جهان از ماجراهای هیجان انگیز با دزدان دریایی از دریا.

 

بازی همچنین