OhMyDollz

نام های جایگزین: OhMyDollz

بازی OhMyDollz - ترکیب کاملی از بازی های آنلاین و وب سایت جامعه. ایجاد عروسک خود را - رنگ خود را از پوست، چشم، مو، سبک، و خیلی بیشتر را انتخاب کنید ...

شما بازی بازی OhMyDollz و تماشای عروسک خود را در پیشرفت بازی، شما باید به توجه نزدیک به ظاهر شیک خود، به خرید بروید، برای اثبات آن را به کمال خود است! بازی خانه عروسک را به شما ماجراهای بسیاری برای پایان دادن به عروسک خود را تبدیل به محبوب ترین به ارمغان بیاورد!

قبل از بازی OhMyDollz ، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128MB . تاریخ در بازی OhMyDollz نمی خواهد بیشتر وقت خود را و آسان:

1. در صفحه اصلی، انتخاب گزینه « دسترسی سایت

2. نام کاربری خود را وارد کنید،

3. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید و تکرار آن.

4. لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

5. ارسال سال تولد خود را.

6. انتخاب کنید "ثبت نام" و OhMyDollz ثبت نام شده است.

آیا شما همیشه می خواستم به یک سوپر؟ یا زندگی می کنند زندگی از خواننده معروف یا بازیگر؟ سپس OhMyDollz آنلاین ویژه برای شما ساخته شده است! بازی OhMyDollz شما را به مد، جواهرات، سبک کامل، آپارتمان به زیبایی مبله و مهارت های اغوا را نشان می دهد! شما OhMyDollz بازی و یک زندگی کاملا جدید و پر زرق و برق! OhMyDollz بازی آنلاین طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای دختران جوان پر زرق و برق. اگر شما علاقه مند در این راه زندگی هستند، و شما بوده ام در مورد آن خواب، بازی ارائه می دهد حداقل متوجه تمایل خود را در سطح مجازی.

در OhMyDollz آنلاین شما را تبدیل به جذاب و زیبا، زن اغواگر، که از آن همه سر خود را از دست می دهد! ظاهر خود، مو، آرایش و رنگ پوست انتخاب کنید. تصورات خود را هیچ حد و مرزی در این بازی OhMyDollz می داند. و این تنها آغاز است، چرا که اکنون شما در یک ویلای فوق العاده است که فقط منتظر شده توسط شما تزئین می شود زندگی می کنند. در فروشگاه بازی OhMyDollz شما می توانید هر آنچه می خواهید هر چند بار که دوست دارید خرید و. شما لباس قرمز شما را دوست ندارد دیگر؟ شما می خواهید برای خرید یک میز ناهار خوری جدید در OhMyDollz آنلاین ؟ آیا شما فکر می کنم سگ cute کمی با توجه به سبک خود را؟ در فروشگاه بازی OhMyDollz شما همه چیز را از تمایلات قلبی خود را پیدا کنید.

در OhMyDollz آنلاین شما می توانید تصمیم بگیرید که در آن شما می خواهید برای کار. فراموش نکنید که برای به دست آوردن تجربه برای بهبود استعدادهای خود و حرفه خود را ادامه خواهد داد.

در طول بازی OhMyDollz آنلاین به شما این فرصت را به شرکت در مد نشان می دهد و برنده جوایز بزرگ داشته باشد. در بازی خانه عروسکی در اطراف یک خانه عجیب و غریب، دوستان، دوست دختر و، البته، دوستداران خود می چرخد. بازی OhMyDollz ارائه می دهد یک محل که در آن شما می توانند آزادانه بیان خودشان هستند. لاس زدن مانند مردان دیوانه و راه بدر در این مجموعه با انواع ترفندها!

بازی OhMyDollz همچنین دارای یک جامعه اجتماعی به خوبی توسعه یافته. شما می توانید با دوستان چت و بازی با آنها. شما را پیدا خواهد کرد همفکر OhMyDollz آنلاین ، که می تواند ایده در طراحی، مد و مردان تبادل. مد نشان می دهد و جوایز مختلف انجام زندگی پر زرق و برق هیجان انگیز تر. بازی OhMyDollz آنلاین هرگز خسته کننده دلیل آن است که همواره در حال تغییر است و همیشه چیز جدیدی برای دیدن، تجربه یا خرید وجود دارد. بوتیک بازی OhMyDollz طیف گسترده ای از آیتم های که شما می توانید استفاده کنید برای تزئین عروسک خود را و یا آپارتمان خود را ارائه دهد.

در اصل، فعالیت های اصلی در OhMyDollz آنلاین تکرار در همه زمان ها: شما به سبک از عروسک خود را تغییر دهید، از راه بدر کردن زنان، تزئین خانه و بازدید از مد نشان می دهد. سوره، رویای خود را و تبدیل به یک بازی جوانه OhMyDollz.

 

بازی همچنین