مبارزه با باشگاه OldBK

نام های جایگزین: مبارزه با قدیمی باشگاه، قدیمی BK، OldBK، oldbk

قدیمی BK آنلاین - این یکی از قدیمی ترین بازی های چند نفره در بخش روسی اینترنت، که به ارث برده سنت فوق العاده محبوب در زمان خود بازی مبارزه است.

بازی آنلاین قدیمی BK می کند به نیازهای خاص کاربران کامپیوتر به پیشرفت نیست، تنها نیاز به یک مرورگر اینترنت، بهترین مرورگر اینترنت اکسپلورر. سازندگان تاکید می کند که این بازی را بازی آنلاین قدیمی BK ممکن است حتی در گوشی های هوشمند.

تاریخ را در بازی قدیمی BK با انتخاب این شهرستان آغاز می شود - آوالون شهر و یا پایتخت. سپس قدیمی BK ثبت نام آنلاین از شما خواهد خواست وارد کنید نام شخصیت مورد نظر، آدرس از حساب ایمیل، رمز عبور، تکرار رمز عبور، تعیین جنسیت، تاریخ تولد، با شرایط این مورد موافق و کد را وارد کنید از تصویر. تاریخ قدیمی BK به پایان رسید و ماجراجویی خود را آغاز می شود.

قدیمی BK بازی آنلاین یک مبتدی برای درک پیچیدگیهای بازی خود را پرتاب نمی کند. این ارائه می دهد چت - به عنوان داستان به طور کلی، و تعداد زیادی مینی چت. علاوه بر این، شما هنوز هم می توانید به انجمن که در آن بازیکن با تجربه حل همه مشکلات کمک خواهد رفت، با این حال، شخصیت ها تا سطح 4 در انجمن به نوشتن ممنوع است.

بازی جهان در رویارویی ازلی و ابدی بین نور و تاریکی، و همچنین به حضور بی طرف، که تلاش برای نگه داشتن تعادل بین طرفین متخاصم است.

شخصیت شما چند ویژگی دارند:

- نیروی

- چابکی،

شهود

- استقامت

- اطلاعات،

- حکمت

- مقاومت.

شما در ابتدا نقاط است که شما می توانید بین ویژگی های خود را توزیع داده خواهد شد. با افزایش سطح شما خواهد شد امتیاز اضافی داده می شود، به ترتیب، ویژگی افزایش خواهد یافت. اگر شما زمانی که شما بازی قدیمی BK، درک کنند که شما می خواهم برای توزیع مجدد اندازه گیری عملکرد، سطح 4، شما می توانید آن را از شفادهندگان سنتی به رایگان انجام دهید، و 4 بعد از سطح شخصیت، شما می توانید این یا یک بار در هفته و یا پرداخت انجام شفا دهنده برای رسیدن به موفقیت.

داشتن اسلحه و میدان رو در اختیار سحر و جادو:

شخصیت شما قادر به توسعه مهارت در بازی دو خواهد بود. در اختیار داشتن چاقو و پنجه بوکس، شمشیر، سنجاق میدان رو در اختیار ها، باشگاه ها، تم ها و محورها در اختیار داشتن: تسلط از سلاح به 4 گروه از مهارت تقسیم شده است.

هر یک از مهارت شما می توانید به یک مقدار از توسعه "پنج."

سحر و جادو از تاریکی، سحر و جادو خاکستری و نور سحر و جادو:

در بازی شما می توانید سه نوع از سحر و جادو کارشناسی ارشد. سحر و جادو می آید در دستی به استفاده از طلسمهای حفاظت، مبارزه و جادوها خنثی است.

فقط شخصیت خود را به یکی از گرایش دارند، که در بازی 5: راه بی طرفی، راه نور، نور درست، راه هرج و مرج و مسیر تاریکی است. اعتیاد بستگی به احتمال پیوستن در یک یا قبیله دیگر، و همچنین شرکت در جنگ در مقیاس بزرگ.

منطقه بازی ویژه ای است که حمل ویژگی های بازی خاص -

هنگامی که شما در بازی قدیمی BK هستید، شخصیت خود را قادر به مبارزه در میدان جنگ خدایان، و یا سرگردان را از طریق مکان به خوبی طراحی شده باشد. این مکان از جمله: میدان مرکزی، خیابان پارک، میدان قلعه، و دیگران است.

در بازی انواع بسیار متنوعی از quests - تکالیف خاص دارای قوه ابتکار، که در طی آن عملکرد شما در به دست آوردن تجربه، افزایش سطح خود را دریافت پاداش چیزهایی منحصر به فرد است که شما در جنگ های آینده کمک خواهد کرد.

بازی قدیمی BK دارای پیچ و تاب است که باعث می شود آن را از دیگران متفاوت است - این است که در بازی رادیویی، که در استخدام دی جی واقعی است، و به شما فرصت برای سفارش آهنگ های مورد علاقه خود و یا ارسال به کسی خوش داشته باشد.

بازی آنلاین مبارزه با باشگاه قدیمی BC ادامه سنت یکی از اولین بازی های مرورگر هنرهای رزمی، معروف برای یک روح، رفاقت و سنت آن است که در مقیاس جلسات در دنیای واقعی. بنابراین، پیوستن به صفوف از کسانی که عشق به بازی بازی قدیمی BK آنلاین، شما خودتان را به دوستان و همکاران نه تنها در اینترنت، بلکه در زندگی روزمره پیدا کنید.

 

بازی همچنین