Oloko

نام های جایگزین: Oloko

Oloko آنلاین - سرگرم کننده، رنگارنگ، پر حادثه چند نفره بازی استراتژی است که کاربران به ارمغان می آورد را به جهان سرگرم کننده فانتزی که در آن شما می توانید هر حماقت را. تصویر در آغاز از حیوانات انتخاب شده، به شما خواهد شد میزبان کامل شما در یک منطقه تعیین شده است. وظیفه شما - برای ساخت میدان رو در اختیار خود، در چیزهای مورد علاقه خود را افراط و فقط خوش و خرم زندگی می کنند. بازی Oloka مانع ورود هر گونه رفتار فریم های خسته کننده. در اینجا شما را آن چیزهایی که قبل از انجام، و هرگز از خواب. آیا می خواهید به سرخ آدامس - کاملا ممکن است. من می خواستم برای طبخ همبرگر بد بو - خب، پس چه کسی را ممنوع؟ آن را به سر او به پخت کیک giggles - برو برای آن! یا شاید شما تصمیم گرفته اید که این زمان برای شروع به کشت محصولات گیاهان مفید، خوب، حداقل، و موز - سرعت پایین به کسب و کار و به زودی قادر خواهد بود برای قرار دادن محصولات خود را در فروش می باشد. همچنین، آنچه که شما قصد انجام این کار همه چیز لذت بخش، شما را قادر به برقراری ارتباط با دوستان تازه کشف شده خود باشد. در Oloko آنلاین به خوبی توسعه یافته مولفه های اجتماعی، و شما موظف به دیدار با مردم که در روح نزدیک به شما می باشد. علاوه بر این، هر بازیکن در دسترس است برای عضویت در این گروه برای حل مشکلات خود با هم با رفقای خود است. شما خواهد شد بسیاری از مشکلات لذت بردن از - زمان زیادی به هدر هدر ندهید!

برای تبدیل شدن به یکی از ساکنان جهان باور نکردنی، شما نیاز به ثبت نام Oloko. ایجاد یک حساب کاربری بسیار ساده است که شما پیاده سازی این روش فقط در چند دقیقه. قدم از طریق مراحل زیر است: انتخاب طبقه مورد نظر، نام کاربری را وارد کنید، ایجاد یک رمز عبور، ارائه آدرس ایمیل خود را و دوباره آن را وارد کنید در خط sdeduet. در نهایت توافقنامه کاربر شرایط، تیک تاک. اشتراک در اخبار ارائه شده توسط به طور پیش فرض. حالا شما می توانید Oloko به طور مستقیم در مرورگر خود را بازی کند. نصب و راه اندازی مورد نیاز است. پاداش تواضع و سیستم مورد نیاز بازی است - آنها واقعا کم است. این بدان معنی است که گیم پلی قادر خواهد بود برای همه لذت ببرید.

قبل از اینکه آزاد، تعاملی بازی Oloko که کودکان بازی بدون مشکل و بزرگسالان اغلب معتاد. بر این باورند که و شما بسیاری از مزایای استفاده از این پروژه از اولین دقیقه از گیم پلی بازی پیدا کنید. چه خواهد شخصیت؟ اول، شما باید یک قلعه و باید آن را توسعه دهد. آیا شما شانس بسیار خوبی برای ساخت همه چیز را در راه خود را. دوم، آن را به مزرعه مفید باشد. گونه های بسیاری از حیوانات وجود دارد، که در دسترس است که شامل. و هنوز هم شما باید از زمین های خالی ایجاد و منتظر برداشت از گیاهان مفید است. ثالثا، از آن کمک می کند تا برای ایجاد روابط تجاری. این ارتباط شما را با بازیکنان دیگر داشته باشد. رابعا، توان تسلط حرفه ای. مهم نیست که شما کار را به خود جذب نانوایی کشاورز و یا آشپز، تلاش در به استاد مهارت های حرفه ای، شما هنوز هم نیاز به صرف. همانطور که می گویند، بدون مشکل، از ماهی از حوض کشیدن نیست. شروع Oloko بازی تازه وارد بی تجربه به تدریج شما سطح پس از سطح تسخیر و تبدیل شدن به اعتماد به نفس. به هر حال، و غنی تر، بیش از حد. پس از انتقال به بالای قبلی به چپ قرار را انتخاب کنید تا برخی از جوایز، که بدون شک به سادگی اما نمی تواند شادی منتقل شده است. آیا زمان به فکر می کنم، که بیش از حد نگران شما، و برای مثال، کودکان کوچک اصول اولیه گیم پلی یاد بگیرند. اما این نباید نگران باشید. در همه جا در محل بازی هستند بسیاری از چند NPCs ، که مایل به بگویید چه کاری انجام دهید برای کمک به در یک وضعیت دشوار، هدایت می باشد. حتی کودکان 6 سال درک چه چیزی است!

آماده یک سفر فراموش نشدنی، ماجراجویی گیج کننده و فقط یک تنوع شگفت انگیز از دنیای جادوگری شما را در هر دقیقه لطفا. شما هرگز برای انتخاب این بازی سرگرم کننده پشیمانی! ما فقط می توانیم برای شما آرزو موفق باشید!

 

بازی همچنین