یک جهان

نام های جایگزین: یک جهان، یک جهان

پیک آنلاین - یک بازی مبتنی بر مرورگر رایگان با گرافیک خیره کننده و انیمیشن است. شما خود را در جهان مرموز و مبهم پیدا کردن که در آن نهفته است بسیاری از جالب ...

پیک بازی آنلاین در دسترس است در هر مرورگر می کند و نصب و راه اندازی از مشتری بازی نیاز ندارد!

برای شروع بازی، شما باید تاریخ پیک: در هنگام ثبت نام با سایت (http://oneworld. QIP. انگشت های دست فاصله /) شما نیاز به فعال سازی سرویس QIP، برای این کار با کلیک بر روی صفحه اصلی بر روی دکمه "ثبت نام" و در صفحه بعد، نام و ورود به سایت را وارد کنید. علاوه بر این، در پنجره جدید وارد کنید رمز عبور، جایگزین ایمیل، جنسیت، تاریخ تولد، کد نشان داده شده را وارد کنید و موافقت خود را با شرایط بازی است. بعد از این همه، کلیک کنید "پایان". علاوه بر این، زمانی که شما وارد این بازی، شما نیاز به انتخاب یک سمت (روشنتر و یا تیره)، جنس از شخصیت، نام و نماد. پس از آن، یک صفحه جدید را وارد کنید نام کاربری (ایمیل) و رمز کد مشخص شده و قوانین مورد قبول. بر روی "ثبت نام" و در این بازی ثبت نام پیک بیش از شما در بازی کلیک کنید!

بازی آنلاین پیک، همانگونه که قبلا ذکر شد، دارای یک نور و تاریکی دو طرف. به سمت روشن پیوست دورف ها و الف ها مردم، و تاریک - چارچوب، تیره جادوگران، لیچی و مانند آن ...

بازی پیک، شما پنج واحد (حرف) است که تشکیل خواهد شد تیم ملی. هر واحد دارای توانایی های خاص خود را دارد که باید برای آنچه که استفاده از آنها در بازی مورد بررسی قرار گرفت. در صورت شکست در جنگ، واحدهای خود را نمی میرند، آنها دوباره تولد تازه یافته. از طریق این، هرگز به شما ارتش خود را از دست خواهد داد. در طول بازی، شخصیت خود را تجربه و به دست آوردن مهارت های جدید که آنها قوی تر خواهد شد به دست آوردن.

بازی آنلاین پیک است سطوح مختلف از مهارت های اولیه، که می تواند واحد خود را از استاد

سطح F - این پایین ترین سطح، که شامل: هنر و صنعت، سحر و جادو، تجهیزات، علم، فرماندهی و کنترل.

سطح E - در این سطح آموخته مهارت سلاح: staves، خنجر، تبر، سنجاق - جنگجو و Mage را - این عنصر استفاده می شود در آینده انتخاب کنید.

سطح D - این سطح مفصل تر است. به عنوان مثال، در یک دسته بندی خاص، از سحر و جادو، شخصیت خود را دعوت به یک انتخاب در میان عناصر و یا بخش خاصی از سحر و جادو ...

سطح دیگر (C، B، A)، مشابه موارد فوق می باشد. تنها تفاوت بین آنها این است که آنها قدرت آسیب را افزایش می دهد و طلسم ریخته گری شخصیت و یا واحد خود را.

قهرمان شما در حال مبارزه نیست و گزینه های رزمی. شامل جنگ - حمله فیزیکی و سحر و جادو، دفاع فیزیکی و سحر و جادو، طرح بهداشت، بهداشت، درمان و مانا بازسازی در مبارزه با. و با جنگیدن ندارد - بهداشت و درمان و مانا بازسازی، بلند لعنت و کسب تجربه.

بازی بازی های آنلاین می تواند پیک ضرب و شتم هیولا از منابعی که برای تولید مورد نیاز، ساخت و ساز ساختمان ها و مهارت های پمپاژ (بسیاری از منابع، بنابراین من نمی اشاره خواهد شد).

این بازی دارای یک فروشگاه که در آن شما می توانید خرید و فروش برخی از چیزهایی.

همچنین شما می خواهد از این فرصت برای ساخت ساختمان ها از قبیل انبار، ساختمان میخانه پردازش، محراب، اسلحه سازی، خطاطی، طلا و جواهر و معدن داشته باشد. هر ساختمان انجام عملکرد آن، تا بازی بازی آنلاین پیک خواهد خسته نمی شود.

این بازی تا به بسیاری از مکان های مختلف، از quests و بلند آوازه شو، و اولین وظیفه شما خواهد بود تا در یک غار ساکنان توسط هیولا وحشتناک و بد باقی بماند. با هیچ تجربه، شما را کمک به راهنمای که شما را در این کار کمک خواهد کرد. پس از انتساب شما خواهد شد پاداش در قالب تجربه داده شده و مورد چیزی طلا.

در پیک می توانند بازی کنند، در چنین مناطق جنگی

PVE (از بازیکنان در مقابل جهان خارج) - نقشه ها، زندان ها، موارد، آن را به همه در دسترس است به شخصیت خود را. شما می توانید با بسیاری از گروه های مختلف از هیولاها روبرو، جستجو برای گنج، جمع آوری سینه با خوب است، به انجام انواع ساخت و ساز و فضا برای فتح.

PVP (پخش در مقابل پخش) - تمام کارت با سطوح مختلف از خطر است. یک امتیاز سیستم PVP، sieges و مبارزه قبیله، فتح و غارت شهرستانها حریف خود را، و همچنین حضور سفت و سخت منجر به مرگ وجود دارد.

در این بازی است که کرافت وجود دارد. با استفاده از این قابلیت شما می توانید یک پایگاه ساخت، استخدام آهنگران، کیمیاگران، و دیگر استادان خوشنویسی، شما قادر خواهید بود برای بهبود مغازه های خود را برای عملکرد بهتر، و بیشتر ...

در این بازی، هر بازیکن می تواند طرح خود را، که می تواند در آینده بهبود یافته و ناراحت است.

یک جهان دو ارز - سکه و کریستال.

سکه ها: طلا، نقره و برنز، آنها می توانند در بازی کسب و بلورها را می توان در بانک های خریداری شده، به عنوان این ارز با ارزش ترین است در بازی.

مراسم، گنجینه، هدیه، و غیره:

در این بازی بسیاری از چیزهای جالب بیشتری وجود دارد غیره چه همه آن را ببینید و آن را امتحان کنید، به پردازش مشخصات پیک!

 

بازی همچنین