بازتاب جهان

نام های جایگزین: بازتاب جهان

بازتاب جهان آنلاین - کامپیوتر ایرانیان بازی چند نفره در سبک داستان های علمی تخیلی با یک سیستم اقتصادی منحصر به فرد است. بازی آنلاین بازتاب جهان به بازیکن کامپیوتر خاص سیستم مورد نیاز ارمغان می آورد.

در جهان بازی ساده بازتاب تاریخ می کند و بیشتر وقت خود را ندارد. جهان ثبت نام بازتاب از شما می خواهد را وارد کنید ورود خود را - به نام که توسط آن شما خواهد بازی، رمز عبور، نام کاربری را وارد کنید - نام های که شما در این بازی می دانند، الکترونیکی صندوق پستی. بازتاب نیز برای ثبت نام اینجا جهان آنلاین دهید شما را به ارسال به نوع کارت گرافیک شما. در پایان شما باید موافقت خود را با شرایط توافق نامه کاربر و قواعد بازی را بپذیرد. برنامه های ویژه ای است که بر روی کامپیوتر شما نصب شده و بهینه سازی ترافیک اینترنت خود را، در همان زمان احتمال خطا در صفحه نمایش از اشیاء گرافیکی را کاهش می دهد - پس از آن، شروع بازی، شما را به دانلود نرم افزار کلاینت نیاز دارید.

جهان بازتاب بازی آنلاین اجازه می دهد تا کاربران در حالی که آنها مشغول بازی کردن هستند در انعکاس از جهان، به ساختن پول در طول مسابقات جنگی و یا با فروش کالاهای تولید شده، و سپس ترجمه این به پول واقعی است. برای تولید مواد غذایی، سلاح و موارد دیگر با توجه به فروش مجدد پس از آن خود را، شما باید در منابع سایت بازی نگاه کنید.

در ابتدای بازی به شما یک تفنگ ساچمهای با مهمات و کیت حداقل داده شده است. این یک فرصت بسیار عالی برای تست قدرت خود را در تیراندازی و در عین حال لذت بردن از عناصر 3D تیرانداز (بازی "تیرانداز")، که شامل بازی بازتاب جهان آنلاین می باشد. با استفاده از این سلاح شما می توانید سیاره حیات وحش شکار.

برای شخصیت خود را در بازی بزرگ بالقوه تجارت است

- فروشگاه که در آن شما می توانید همه چیز شما نیاز به خرید - از سلاح های به غذا

- درخواست خرید، که در آن شما می توانید چیزی فوری به فروش فوری منابع

- حراج، شما محصول منحصر به فرد خود را در معرض.

شخصیت شما می تواند مسیر خود را برای توسعه را انتخاب کنید و به ساختن پول در هر یک از مناطق

- بهره برداری،

- جمع آوری،

- ساخت سلاح

- کشاورزی،

- خدمات در نیروهای دفاع از خود،

- فعالیت های سیاسی،

- ایجاد خود را کامل بازی کسب و کار

- ایجاد و توسعه قبیله خود.

اگر چه مدل اقتصادی در بازی به عنوان نزدیک به واقعیت، هر چند، هنگامی که شما این بازی را بازی آنلاین بازتاب جهان، پس از آن خود را در جهان از زمین هزاره هفتم غوطه ور. بازی کاملا تفاوت های ظریف در این دنیا، ارزش آن، یک سیستم روابط اجتماعی و ویژگی های فرهنگی زندگی نوشته شده باشد.

بازی بازتابی از جهان، ما باید قادر در طول جنگ از پوشش طبیعی استفاده کنید - شما نمی قادر خواهد بود برای گول زدن گلوله پرواز. برای عکس در هدف نمی خواهد نیاز به کلیک بر روی آن را با ماوس، چرا که سیستم کار می دید. علاوه بر این، توسعه دهندگان بازی ها معرفی شده اند یک پارامتر سیستم مبارزه جالب - اگر سهوا شلیک کنید، شما می توانید از آسیب به متحدان خود شود. ویژگی های بازی انتخاب گسترده ای از سلاح، مهارت های است که شخصیت خود را با سطح رشد خواهد کرد.

وقتی که شما این بازی را بازی بازتاب آنلاین از جهان، شما می توانید یکی از هشت رشته های حرفه ای رزمی که مسائل مربوط به همه کسب و کار و پول خود را در میدان جنگ را انتخاب کنید.

یکی دیگر از بازی مزیت این است که شخصیت خود را، اگر مورد نظر، می توانید حرفه خود را بدون از دست دادن مهارت و تجربه را تغییر دهید.

این بازی شما فرو را به جهان واقعی عملا در آینده پس از فاجعه بزرگ، وجود دارد و شما قادر خواهید بود برای کسب درآمد به بر روی زمین زندگی می کنند در حال حاضر.

 

بازی همچنین