Overkings

نام های جایگزین: OverKings

Overkings بازی آنلاین - بسیار جوان مبتنی بر مرورگر RPG چند نفره. اگر شما از اسباب بازی "زیپ" در قوانین و آداب و رسوم خوش آمدید به جهان قرون وسطی فوق العاده Overkings آنلاین خسته شده اند - "هیچ چیز" جهانی که قهرمان خود را خواهد آزادی کامل از عمل و تا او را برای آن داده شده است،

شروع، به طور طبیعی، ایجاد یک حساب شخصی. لطفا توجه داشته باشید که ثبت نام آنلاین Overkings فورا شما را به انتخاب کلاس شخصیت خود را. در مجموع از هشت کلاس - Amazonaka، جادوگر، جادوگر، بربرها، عروس جنگل، جادوگر، نگهبان و آدمکش. همچنین شما بلافاصله یک نام به شخصیت خود را به من بدهید. علاوه بر این، وارد کنید نام کاربری (آدرس ایمیل) و رمز عبور، و از قوانین و توافقنامه کاربر را بپذیرید. در این ثبت نام Overkings به پایان رسید.

اطمینان حاصل کنید که از ثبت نام موفقیت آمیز بازی Overkings بود و برای تاج قادر متعال! شخصیت ما تقریبا به ایجاد و در حال حاضر شما می توانید او حرفه ای برای دیدار با مشخصات آن را انتخاب کنید. قهرمانان و نه خودسرانه به شخصیت های مثبت و منفی تقسیم می شوند، به این دلیل که ما قبلا هم گفتم، هر کس می تواند Overkings توسط قوانین آنها را بازی کند. بر اساس این "دموکراسی" بدان معنی است که شما اجازه دسترسی سوال نیست، بنابراین برای حمله به دشمن، و حتی بیشتر از آن به غارت او. درست یک شخصیت بستگی به خواسته خود را - می خواهند به مبارزه، رفتن به مکان های که در آن جنگ، می خواهم به غنی باشد، درگیر در تجارت و اقتصاد و می خواهید ماجراجویی، پیوستن به قبیله و مسافران در جاده ها در امتداد مسیرهای ناشناخته هنوز در این جهان مرموز رسید.

Overkings بازی آنلاین است که در آن بازیکن در برابر محیط زیست (با انواع هیولا و کارفرمایان) به رقابت و مخالفت با بازیکنان (نبرد طبیعی). همچنین در این حالت بازی از quests، شما همچنین می توانید در ضبط از قفل های شرکت و کسب تجربه مبارزه با به مبارزه برای منابع و منابع خود را غنی سازی در هزینه بازنده. اگر شما می خواهید برای رفتن مسالمت آمیز تر - ساخت قلعه ها، درگیر در منابع استخراج از معادن، توسعه مهارت تاکتیک های جنگجو خود و لذت بردن از زیبایی در اطراف شما. اگر شما به اندازه کافی غنی، شما می توانید هر شی ء و زره پوش استطاعت، چیزی است که در اینجا به مقدار زیاد، و که تا حد زیادی کمک خواهد کرد که شما بازی Overkings تحت حداقل خسارت.

بازی Overkings آنلاین متشکل از پنج منطقه (مکان):

- Bervil، روستای صلح آمیز توسط جنگل ها در دره رودخانه Gvirdol احاطه شده است.

- Conchobar، شهرستان مروارید پادشاهی خود را.

- Anomikon، ویرانه های شهرستان، که در آن هرج و مرج، بیماری و جنون وجود دارد.

- ورون، یک بار خوش پادشاهی، و در حال حاضر - یک محل برای werewolves شکار.

- Norliht - پادشاهی بانوی برف - ملکه HEL.

هر منطقه دارای سابقه ای از شکوه و عظمت و فراز زندگی را در هر زندگی که werewolves مختلف، زامبی، مردم غول. همه این افسانه ها و بازی فوق العاده اعتیاد آور بازی Overkings آنلاین با هر یک از تلاش های جدید هیجان انگیز تر می شود.

در میان چیزهای دیگر، شما چشم انداز های طبیعی بزرگ در عملکرد گرافیکی با کیفیت و همچنین ارتباط با افراد نزدیک به شما را با همان منافع پیدا کنید. پس از بازی بازی آنلاین Overkings نه لزوما همان است، همیشه فرصت برای پیوستن به قبیله و حامیان او به تظاهرات با آنها را به هدف اصلی وجود دارد - تاج متعال.

 

بازی همچنین